- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiało10 gwiazd, które podzieliły się swoim procesem usuwania implantów piersi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

10 gwiazd, które podzieliły się swoim procesem usuwania implantów piersi


Operację eksplantacji, zabieg usunięcia implantów piersi, trudno nazwać „trendem”. Istnieje wiele powodów, dla których ludzie usuwają implanty — niektórzy przytaczają problemy zdrowotne, takie jak choroba implantów piersi, inni wycofali implanty, a częściej duża część pacjentów nie identyfikuje się już ze stylem, kształtem i rozmiarem implantów umieścili lata wcześniej. Niezależnie od przyczyny, decyzja o poddaniu się eksplantacji lub operacji usunięcia implantu piersi nigdy nie jest modna, ale czasami potrzebna.

„Istnieje kilka powodów, dla których kobiety decydują się na usunięcie implantów piersi”, mówi Houston, Teksas, chirurg plastyczny German Newall, MD. „Dla niektórych nie chcą już rozmiaru i wyglądu swoich implantów. W latach 90. i na początku 2000 r. trendem były duże implanty piersi, a dziś pojawia się bardziej naturalny wygląd. Innym nie podoba się już pomysł posiadania ciała obcego w ich ciałach. W niektórych przypadkach kobiety, które poddają się liftingowi piersi, odkrywają, że nie potrzebują już implantu, aby osiągnąć pożądany wygląd, więc przechodzą operację usunięcia implantu”.

„Chirurgia eksplantacyjna oznacza po prostu usunięcie implantów, co może być wszystkim, co robimy, jeśli ktoś jest po prostu zmęczony implantami lub chce zmniejszyć rozmiar”, mówi Louisville, chirurg plastyczny z KY, M. Bradley Calobrace, MD. „W niektórych przypadkach wykonujemy lifting piersi i/lub przeszczep tłuszczu, aby zapewnić jak najlepszy wygląd piersi”.

Tutaj gwiazdy, które zdecydowały się upublicznić swoje procedury eksplantacji i powody, dla których. Chociaż odważne jest otwarcie mówić o wszelkich kosmetycznych ulepszeniach, jakie się przechodzi, podwójnie tak jest, aby dzielić się tak delikatnym doświadczeniem ze światem.

1
/
10

Chrissy Teigen

Jedną z godnych podziwu cechą Chrissy Teigen jest jej otwartość w stosunku do fanów na temat wszelkich kosmetycznych ulepszeń, jakie przechodzi 36-letnia gwiazda. Kiedy zdecydowała się na usunięcie implantów w 2020 roku, powiedziała, że ​​sprowadzało się to do komfortu. „Wyjmuję sobie cycki!”, napisała na Instagramie. „Byli dla mnie świetni od wielu lat, ale już mi się skończyło. Chciałbym móc zapiąć sukienkę w moim rozmiarze, położyć się na brzuchu z czystym komfortem! Nic takiego! Więc nie martw się o mnie! Wszystko dobrze. Nadal będę miał cycki, będą po prostu czystym tłuszczem”.

JEAN-BAPTISTE LACROIX / Współtwórca / Getty Images

2
/
10

Pamela Anderson

To zaskakujące, ale gwiazda najbardziej odpowiedzialna za piersi w stylu Baywatch, które były powszechne w latach 90., wyjęła swoje słynne implanty przed końcem dekady. 54-letnia Anderson powiedziała prasie w 1999 roku, że jej wybór był spowodowany estetyką, ale lekarze znaleźli przeciek podczas jej zabiegu. „Właściwie, kiedy je usunąłem, znaleźli przeciek z jednej strony” – powiedziała. Jednak gwiazda utrzymywała, że ​​rozmiar był czynnikiem motywującym. „Myślałem o tym od dawna. Czuję się, jakbym była drobną osobą, a samo posiadanie tych dużych piersi było… po prostu nie było już w porządku”.

pamelaanderson
3
/
10

Yolanda Hadid

W 2015 roku, kiedy 58-letni Hadid był jeszcze członkiem obsady Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills, gwiazda i modelka podzieliła się swoją podróżą w poszukiwaniu przyczyny jej przewlekłej choroby z Lyme. Kiedy przechodziła różne egzaminy, dowiedziała się, że jeden z jej implantów przecieka. W poście na Instagramie napisała: „Zamień bałagan w wiadomość. Mogliśmy trafić w dziesiątkę, znajdując cały ten silikon z pękniętego 20-letniego implantu za pomocą mapowania ultradźwiękowego, jak pokazano na tym selfie”. Gwiazda słynie z usunięcia implantów w odcinku serialu z 2016 roku.

yolandahadid

Zdjęcia: Astrid Stawiarz / Stringer/Getty Images

4
/
10

Mena Suvari

W swojej ostatniej książce Wielki pokój: pamiętnik43-letnia aktorka opisała swoją decyzję o wszczepieniu implantów po wystąpieniu w filmie amerykańska piękność i jej wybór w 2019 r., aby je usunąć. Ona powiedziała Ludzie początkowo rozważała pomysł usunięcia implantów, rozważając posiadanie dziecka, ale ostatecznie poczuła, że ​​nie czują się częścią niej. „Tyle razy łapałam się na tym, że uświadamiałam sobie: „Mam te torby w klatce piersiowej”. I nie miałem tego związku, dlaczego naprawdę to zrobiłem. Z mojej strony brakowało uznania. Więc po prostu pomyślałem: „Kim jestem i co robię?” Doszedłem do tego stopnia, do takich skrajności, szukając tej tożsamości”.

Instagram

5
/
10

Adrienne Bailon

W odcinku Prawdziwy, 38-letnia teraz Bailon powiedziała, że ​​żałuje, że zdecydowała się na implanty w wieku 19 lat. „Wyjęłam implanty piersi, ponieważ wyglądałam na szaloną” – powiedział współgospodarz. „Niepewność zmieniła się z „Nie mam dużych piersi” na „Teraz wszyscy patrzą na moje piersi” i byłam bardziej zawstydzona, że ​​ludzie wiedzieli, że jestem tak niepewna, że ​​poszłam i dostałam implanty piersi”.

Instagram

6
/
10

Michelle Visage

RuPaul’s Drag Race sędzia Michelle Visage podzieliła się w swoim filmie swoją niedawną podróżą po usunięciu implantów piersi eksplantuj. W filmie dokumentalnym była piosenkarka i DJ bada, jak przewlekłe objawy, w tym ból i zmęczenie, mogą być powiązane z jej implantami. Visage, obecnie 53-latek, również zdiagnozowano chorobę Hashimoto. „W mojej głowie myślałam, że jeśli mam chorobę autoimmunologiczną, a mój organizm sam się atakuje, to jest tu tylko jeden wspólny mianownik” – powiedziała Strona szósta. „Mam najeźdźcę. Moje ciało chce się zagoić, ale nie może, ponieważ jest najeźdźca”.

Instagram

7
/
10

Melissa Rycroft

W lipcu 2020 roku 38-letnia gwiazda reality show opublikowała z pokoju pooperacyjnego informację, że ma pewne komplikacje, które doprowadziły do ​​jej decyzji o usunięciu implantów. „Po jednej operacji rekonstrukcyjnej i jednym implancie, który odmówił prawidłowego osadzenia (nawet po rekonstrukcji), moje ciało mówiło mi [it] nie chciałem tych implantów!”

melissarycroft
8
/
10

Sędzia Tamra

Aby rozwiązać problemy zdrowotne, które przypisywała swoim implantom, 54-letnia gwiazda reality show podzieliła się ze zwolennikami, że przeszła zabieg eksplantacji w 2021 roku. „Implanty i kapsułki zostały usunięte” – napisała. „Czuję się zmęczony i trochę obolały, zgodnie z oczekiwaniami. Jestem prawie pewien, że nie trenowanie będzie dla mnie najtrudniejsze. Wiem, że to brzmi szalenie, ale obudziłem się dzisiaj z zaróżowionymi policzkami, bez zatkanych zatok i radosnymi myślami. Mam nadzieję, że w miarę upływu tygodni będę nadal widzieć poprawę zdrowia”.

USA Network / Contributor / Getty Images

9
/
10

Clare Crawley

40-latek Bachlorette gwiazda upubliczniła się w 2021 roku dzięki swojemu doświadczeniu z implantami. Chociaż lubiła swoje implanty, stwierdziła, że ​​jej ciało nie. „Choć bardzo kocham swoje implanty, moje ciało walczy z nimi i rozpoznaje je jako coś wyraźnie obcego w moim ciele”. Po usunięciu implantu udała się do mediów społecznościowych, aby zaoferować aktualizację i podziękować zespołowi, który pomógł jej i innym pacjentom z BII. „Nadal czuję się niesamowicie. Żadnych leków przeciwbólowych. I najlepsze rzeczy do tej pory… już żadnych swędzących wysypek! Miałam je przez 5 lat z przerwami… moja skóra czuje się niesamowicie!”

Instagram

10
/
10

Victoria Beckham

W 2014 roku 47-letnia arbiter stylu przyznała, że ​​nie ma już implantów. Kiedyś nazwał je „bazookami torpedowymi”, piosenkarka i projektantka mody poczuli, że wypadli z łask. W 2017 roku poradziła innym, aby dwa razy się zastanowili, zanim przyjmą bardziej biustowy wygląd. „Nie zadzieraj z cyckami… po prostu świętuj to, co masz”, powiedziała w Vogue w Wielkiej Brytanii wywiad.

wiktoriabeckhamskin

Kredyty fotograficzne: Victor Bojko / Współtwórca / Getty ImagesŹródło strony

Ostatnie Posty