- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy10 najpiękniejszych fryzur dla arabskich gwiazd podczas żniw 2021 r.
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

10 najpiękniejszych fryzur dla arabskich gwiazd podczas żniw 2021 r.

10 najpiękniejszych fryzur dla arabskich gwiazd w 2021 roku. W tym roku artyści rywalizowali o wiele najpiękniejszych popularnych modeli włosów, zwieńczone fryzurami do połowy w nowoczesnych i różnych stylach. w tym roku z wieloma fryzurami, oprócz długich, gładkich włosów Wybraliśmy dla Was najwybitniejsze fryzury, które przykuły naszą uwagę w tym roku, który kończy się za kilka dni.

Fryzury do połowy

Fryzury do połowy przyciągnęły wiele gwiazd, które przyjęły tę fryzurę w odnowiony i nowoczesny sposób. Oglądaliśmy egipską gwiazdę, Yasmine Sabry, z jej pół-kropkimi włosami ściągniętymi do tyłu, pozostawiając resztę kępek w dół, pod koniec festiwalu filmowego Morza Czerwonego. Media Mahira Abdel Aziz i artystka Maya Diab również w efektowny i atrakcyjny sposób wybrały pół upiętą fryzurę w kucyk.

Dora Al-Tunisia ze zdjęciem ze swojego oficjalnego konta na Instagramie
Dora Al-Tunisia ze zdjęciem ze swojego oficjalnego konta na Instagramie

Fryzury z długim bobem

Długie, zwiewne fryzury miały duży udział w liście arabskich stylizacji gwiazd w 2021 roku. Widzieliśmy błyskotliwość libańskiej gwiazdy Cyrine Abdel Nour, z gładką fryzurą z grzywką opadającą na czoło w miękki kobiecy sposób i gwiazda Nawal Al Zoghbi olśniła nas w tym roku najpiękniejszymi falującymi fryzurami z luksusowymi dodatkami z boku.jednym z jej włosów. Balqis Fathi pojawiła się również w jednym z jej stylizacji z gładkimi włosami ozdobionymi paskami wysadzanymi perłowymi koralikami, które są miękkimi i eleganckimi fryzurami, które można zaadoptować na uroczystości końca roku.

Nawal Al Zoghbi ze zdjęciem z oficjalnego konta na Instagramie
Nawal Al Zoghbi ze zdjęciem z oficjalnego konta na Instagramie

fryzury w kucyk

Fryzury na kucyk również były jednymi z najpiękniejszych tegorocznych fryzur, a marzenia o tej fryzurze emiracka gwiazda wzięła na plakatach swojego albumu.Kobiecy i nowoczesny styl.

Nisreen Tafesh ze zdjęciem ze swojego oficjalnego konta na Instagramie
Nisreen Tafesh ze zdjęciem ze swojego oficjalnego konta na Instagramie

W albumie wybraliśmy dla Was 10 najpiękniejszych fryzur, jakie nosiły gwiazdy w 2021 roku, abyście również mogli zainspirować się swoim wyglądem na obchody końca roku. Zobacz zdjęcia i jaki wygląd najbardziej Ci się podoba?

Wszystkie załączone zdjęcia pochodzą z kont na Instagramie gwiazd, których imiona znajdują się w raporcie.

.

Ostatnie Posty