- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarz10 zabiegów w gabinecie, które specjaliści od skóry wykonują każdej wiosny
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

10 zabiegów w gabinecie, które specjaliści od skóry wykonują każdej wiosny


Wiosna to czas odnowy. Od wiosennych porządków po odrodzenie kwitnących kwiatów, w tym sezonie wszystko zostaje odnowione i zacznie się od nowa, a Twoja skóra nie powinna zostać pominięta. Niezależnie od tego, czy często odwiedzasz gabinet dermatologa na zabiegi, czy też chcesz zacząć w tym sezonie, mamy listę wizyt, które powinieneś umówić na wiosnę.

„Wiosna to czas na odświeżenie i odnowienie dzięki zabiegom w gabinecie, które zapewniają maksymalne rezultaty przy minimalnym przestoju” – mówi Bloomfield Hills, dermatolog z MI Linda C. Honet, MD. „Chociaż zrzucenie suchych, matowych, pomarszczonych, pomarszczonych, pozbawionych blasku warstw zimowej skóry jest niezbędne do ujawnienia ukrytej poniżej witalności i witalności, szybkie śledzenie może często stać się celem, gdy nadchodzą cieplejsze dni”. Zapytaliśmy garstkę najlepszych dermatologów, jakie zabiegi w gabinecie wykonują każdej wiosny, abyś mógł zrobić to samo i wyjść na zawodowiec.

1
/
10

Mikrodermabrazja

„Wiosna to czas odnowy i zabiegów, takich jak mikrodermabrazja”, mówi Saddle Brook, dermatolog z NJ, dr Frederic Haberman. „Ponieważ ekspozycja na słońce jest zwykle bardziej ograniczona niż latem, leczenie po mikrodermabrazji może być łatwiejsze i „da ci odświeżony, bardziej młodzieńczy wygląd”.

mikrodermabrazja
2
/
10

Fajne rzeźbienie

„Uwielbiam CoolSculpting”, mówi nowojorski dermatolog Heidi Waldorf, MD. „Jeśli dostanę go na początku wiosny, jestem gotowy na lżejsze ubrania lata!”

fajne rzeźbienie1
3
/
10

Wypełniacze

Davie, dermatolog z Florydy Marianna Blyumin-Karasik, MD, mówi, że jej urodziny przypadają na wiosnę, więc jest to idealny czas na „odświeżenie się w różnych obszarach, które są centralne dla twarzy/szyi”. Robi „wypełniacze wokół ust i zmarszczek uśmiechu, aby uzyskać jasne, pulchne i nawilżone usta oraz wypełniacze pod oczami, aby zminimalizować zagłębienia i cienie i nadać temu wypoczęty i obudzony wygląd”.

Dr Haberman wyjaśnia, że ​​„wypełniacze, takie jak Juvederm, Restylane, Radiesse i Sculptra, mogą zwalczać zmarszczki i fałdy za pomocą środków niechirurgicznych. Są wstrzykiwane pod skórę, gdzie nawilżają i zwiększają objętość. Najpopularniejsze rodzaje są wykonane z kwasu hialuronowego, który jest naturalną substancją występującą w całym ciele.”

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

4
/
10

HydraFacial

Rochester, NY dermatolog Lesley Loss, MD, mówi, że wiosną dostaje HydraFacial. Zabieg ten rozjaśnia skórę i poprawia działanie produktów pielęgnacyjnych.

Dr Waldorf również uwielbia robić na wiosnę HydraFacial. „Nasz charakterystyczny Heidifacial, który łączy laser o niskiej mocy z HydraFacial, to świetny sposób, aby odsłonić jaśniejszą, bardziej nawilżoną skórę” – zauważa.

hydrafacial
5
/
10

Botoks Kosmetyk

„Nigdy nie zapominajmy, że niektóre strategicznie umieszczone zastrzyki neuromodulatorów i wypełniaczy skóry to całoroczne zabiegi, które są idealne, aby przygotować naszą skórę na wiosnę” – mówi dr Honet.

Dr Loss mówi, że co trzy do czterech miesięcy upewnia się, że wykonuje zabiegi Botox Cosmetic lub Dysport. Mówi, że to pomaga jej „wyglądać na wypoczętą i odświeżoną podczas wszystkich zabawnych wydarzeń na wiosnę!”

fałszywy botoks
6
/
10

Diamond Glow Infusion z serum SkinMedica Pro-Infusion

Dr Honet poleca ten zabieg, który złuszcza i usuwa zanieczyszczenia. Serum jest wstrzykiwane w skórę podczas zabiegu, gdy pory są otwarte dla maksymalnej absorpcji.

Obrazy Getty

7
/
10

PicoWay Resolve VIP Laser do twarzy

„Uwielbiam robić PicoWay Resolve VIP Laser Facial”, mówi dr Blyumin-Karasik. Jest szybki, ma minimalny dyskomfort i powoduje zaczerwienienie i suchość tylko przez jeden dzień. Zabieg wyrównuje koloryt skóry, wygładza konsystencję i dodaje „wspaniałego blasku”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

8
/
10

Mezoterapia AquaGold

Dr Honet radzi, aby w okresie wiosennym zaopatrzyć się w „dostosowany koktajl neurotoksyny i wypełniacza”. To sprawi, że wejdziesz w cieplejsze dni ze swoją najlepszą skórą.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

9
/
10

Laser BBL

„Jeśli będzie czas, poddam się ostatniej kuracji laserem BBL” – mówi dr Loss. Wyjaśnia, że ​​pomaga to „usunąć brązowe plamy przed nadejściem lata”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

10
/
10

IPL lub czysty i jasny laser

Dr Honet sugeruje wykonanie na wiosnę lekkiego zabiegu laserowego, takiego jak Intense Pulsed Light Therapy (IPL) lub Clear and Brilliant. Porozmawiaj ze swoim dermatologiem, aby wybrać odpowiedni laser do swoich celów skóry.

jasne i błyskotliweŹródło strony

Ostatnie Posty