- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry11 środków czyszczących, które eksperci twierdzą, że faktycznie pomagają pozbyć się trądziku
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

11 środków czyszczących, które eksperci twierdzą, że faktycznie pomagają pozbyć się trądziku


Walka z trądzikiem w pielęgnacji skóry to zatłoczona przestrzeń i często bardzo trudno ją przesiać, aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla swoich problemów skórnych. Dlatego skontaktowaliśmy się z ekspertami, którzy udoskonalili recepturę na trądzik, aby dowiedzieć się, od czego zacząć. Poniższe środki czyszczące są uważane za najlepsze z najlepszych.

1
/
7

Stacked Skincare Prebiotyczny żel oczyszczający (26 USD) zawiera polisacharydy pochodzące z korzenia cykorii, które odżywiają dobre bakterie skóry, dzięki czemu mogą zwalczać złe bakterie, które wywołują wypryski i wrażliwość skóry. Zawiera również glukonian miedzi, niebieską sól miedzi, która ma właściwości przeciwutleniające i wciąga wilgoć w skórę.

ja też bardzo lubię CeraVe Renewing SA Cleanser (15 dolarów). Jest to niedrogi środek czyszczący, który zawiera wiele aktywnych składników, w tym kwas salicylowy, który delikatnie złuszcza i usuwa pory, kwas hialuronowy, aby nawilżyć skórę i niacynamid, silny przeciwutleniacz, który, jak wykazano, równoważy olej”.

—Kerry Benjamin, kosmetyczka i założycielka + dyrektor generalny StackedSkincare

2
/
7

„Moim zalecanym środkiem czyszczącym do oczyszczania i zapobiegania trądzikowi jest Żel do codziennego mycia Alpha Beta AHA/BHA (38 dolarów). Jest to formuła nie złuszczająca, zawierająca alfa- i beta-hydroksykwasy, które delikatnie złuszczają i pobudzają wymianę komórek, farnezol hamujący rozwój bakterii powodujących trądzik na skórze oraz bisabolol, który ma właściwości antybakteryjne i pomaga łagodzić skórę. Zawiera również chelatory, które są niezbędne, jeśli mieszkasz w miejscu z twardą wodą, ponieważ zapobiegają przedostawaniu się metali zawartych w wodzie do skóry i powodowaniu blokad, wyprysków i dużych porów.”

— nowojorski dermatolog Dennis Gross, MD

3
/
7

„Poszukując środka oczyszczającego do leczenia trądziku, szukam czegoś na tyle skutecznego, aby można go było stosować w gabinecie zabiegowym, ale także na tyle delikatnego, by można go było stosować w domu. kocham Delikatny złuszczający codzienny środek oczyszczający (24 USD) od Ghost Democracy. Nie zawiera siarczanów, dzięki czemu formuła delikatnie oczyszcza, nie pozbawiając skóry jej naturalnego nawilżenia, co mogłoby prowadzić do wyprysków. Zawiera 4,1% kwasu glikolowego i 1,8% kwasu migdałowego, które delikatnie złuszczają i „odklejają” martwe komórki naskórka z powierzchni skóry, zwalczając trądzik i usuwając zanieczyszczenia zatykające pory”.

—Joshua Ross, celebryta-estetyk

4
/
7

„Mam trzy najlepsze środki czyszczące na trądzik. Pierwszy to Restorsea Revival Cleanser (67 dolarów). Zawiera ekstrakt enzymatyczny z jaj łososia, który delikatnie złuszcza trądzik i jest doskonały dla skóry wrażliwej, normalnej, a nawet tłustej ze skłonnością do trądziku. Poprawia strukturę i koloryt skóry poprzez lekkie złuszczanie, zawiera ekstrakt z grzybów i witaminę C.

Po drugie, Neutrogena bezolejowy płyn do płukania trądziku (6 USD) to ulubiony sprzedawany bez recepty dwuprocentowy kwas salicylowy, który pomaga w walce z trądzikiem.

W końcu, Skin Medica AHA BHA złuszczający środek oczyszczający (47 USD) zawiera 12% alfa-hydroksykwasu, który poprawia teksturę i koloryt skóry. Kwas salicylowy ma dwa procenty, co pomaga również w usuwaniu trądziku. Trądzik można usunąć tylko przy łagodnym trądziku – umiarkowany lub ciężki trądzik musi być stosowany miejscowo, a nawet doustnie”.

— Nowojorska dermatolog Jeanine Downie, MD

5
/
7

„Dla skóry skłonnej do trądziku jednym z moich ulubionych produktów CeraVe jest Środek czyszczący do kontroli trądziku (16 dolarów). Jest to żel do pianki do mycia, który zawiera dwuprocentowy kwas salicylowy, który usuwa wypryski, niacynamid, który uspokaja skórę, oraz trzy niezbędne ceramidy, które pomagają przywrócić naturalną barierę skóry. Uwielbiam ten środek czyszczący, ponieważ odblokowuje pory w leczeniu trądziku, a także zapobiega nowym wypryskom. Ponadto zawiera technologię pochłaniającą olej, która usuwa nadmiar sebum i zmniejsza połysk”.

—Jaclyn Marrone, wiceprezes ds. marketingu w CeraVe

6
/
7

„Jestem wielkim fanem Oczyszczający żel oczyszczający Revision Skincare (38 dolarów). Zawiera zarówno kwas salicylowy, jak i kwas mlekowy, które pomagają złuszczać naskórek i głęboko oczyszczają pory. Kwas salicylowy jest rozpuszczalny w olejach, dzięki czemu wnika głęboko w skórę, rozpuszczając martwy naskórek i rozbijając sebum w porach. Zmniejsza również produkcję sebum w skórze, co oznacza mniej wyprysków na przyszłość”.

— nowojorski dermatolog Julie Russak, MD

7
/
7

Enzymatyczny olejek oczyszczający One Love Organics (42 USD) używa delikatnych olejków do usuwania zanieczyszczeń, makijażu i sebum głęboko osadzonych w porach. Ten środek czyszczący jest delikatny, a jednocześnie niezwykle skuteczny dla skóry skłonnej do trądziku. Papaina i papaja umożliwiają delikatne złuszczanie skóry za pomocą enzymów, które zjadają martwy naskórek, brud i zanieczyszczenia bez narażania skóry. To świetny pierwszy krok w rutynie podwójnego oczyszczania!

January Labs Czysty i delikatny żel do mycia (32 USD) to prosty, ale silny żel oczyszczający, pełen składników zwalczających trądzik. W butelce znajduje się kora wierzby białej, naturalna forma kwasu salicylowego. To złagodzi wypryski i zapobiegnie przyszłym zatorom”.

—Genewa Stockdale-Shaw, kosmetyczka i założycielka The OC EstheticianŹródło strony

Ostatnie Posty