- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijaż14 bardziej błyszczących produktów stojących za Grammys Glam Olivii Rodrigo
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

14 bardziej błyszczących produktów stojących za Grammys Glam Olivii Rodrigo


Narożnik supermodelki lat dziewięćdziesiątych i „nowoczesny punkowy glam” był inspiracją dla wyglądu Olivii Rodrigo na Grammy, mówi gwiazda makijażu Lilly Keys. „W tym celu szukaliśmy zakurzonych ust poplamionych różami, dramatycznie ostrej konturówki i promiennej skóry”, mówi, zauważając, że Glossier został wykorzystany do ożywienia wizji zdobywcy Grammy.

Klucze przygotowały skórkę Rodrigo za pomocą Glossiera Doskonalący odcień skóry oraz Korektor rozciągania przed połączeniem Malowanie chmur w Promie i Burzy. „Bardzo delikatnie roztarłam go na jabłkach na policzkach, wykonując małe, okrężne ruchy puszystym pędzlem, dodając odrobinę do grzbietu nosa, aby uzyskać zdrowy, muśnięty słońcem blask” – mówi. Następnie Keys wziął kremowy pędzel do bronzera i nałożył Farba słoneczna wzdłuż kości policzkowych, grzbietu nosa „i drobne odkurzanie na brodzie, aby zrównoważyć twarz”.

Keys mówi, że ma obsesję na punkcie Przyszła rosa za rozświetlacz, „który może posłużyć również jako zroszony, rozświetlający krem ​​nawilżający, który dodałam do wysokich punktów twarzy”. Skończyła z Haloskop z kwarcu wzdłuż szczytów kości policzkowych, czubka nosa i tuż nad łukiem kupidyna „dla świecącej, zroszonej skóry”.

W przypadku lawendowej pokrywy Rodrigo, Keys zaczął od matowego cienia z Monochromy paleta w kolorze Mist, „koncentrując kolor na zewnętrznych kącikach górnej powieki i rozcierając się na zewnątrz. Podążyłam za dwoma migoczącymi cieniami w palecie i zmieszałam na środku powieki.

Następnie użyła Porada dla profesjonalistów liner krótkimi pociągnięciami na górnej linii rzęs, „naciągając liner i wysuwając go do ostrego punktu prosto w poprzek i lekko w górę, w dramatyczny, ale ostry ruch kota. Skończyłem spojrzenie na oczy Rzęsy śliskie, pokrywając rzęsy ku górze, nadając puszysty, puszysty efekt zarówno na górnych, jak i dolnych rzęsach.” Klucze uniosły brwi Rodrigo za pomocą chłopiec brwi i wypełnił wszelkie luki za pomocą Ruch brwiowy.

Rozmazane klawisze Ultralip w Villi w usta Rodrigo, „gładząc palcami tuż nad górną wargą, aby nadać temu pocałowanemu wyglądowi” i zakończył Balsam Dotcom w ciasteczku Masło „na cudownie pachnące usta”.Źródło strony

Ostatnie Posty