- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry14 celebrytów miało tę twarz przed rozdaniem Oscarów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

14 celebrytów miało tę twarz przed rozdaniem Oscarów


Niektóre maseczki nawilżają, inne złuszczają, a niektóre są tak wyjątkowe, że nie pasują do żadnego z powyższych pudełek. Tak klasyfikuję FaceGym, trening na twarz, który nie przypomina niczego innego — osobiście jest to jeden z najlepszych najlepsze maseczki, jakie kiedykolwiek miałam, a moje kości policzkowe powiedziałyby to samo, gdyby mogły mówić. Nie jest więc dla mnie zaskoczeniem, że aż 14 hollywoodzkich gwiazdorów zwróciło się do marki zajmującej się treningiem twarzy, aby wyrzeźbić trochę przed Oscarami. A najlepsza część? Większość narzędzi używanych podczas zabiegu na twarz jest dostępna w sprzedaży, dzięki czemu można ją samodzielnie odtworzyć w domu.

Lista celebrytów obejmuje różnych mężczyzn i kobiety: Nicole Kidman, Lily James, Anya Taylor Joy, Sian Heder, Maddie Hasson, Puff Daddy, Questlove, Brittany O’Grady, Amy Forsyth, Hannah Einbinder, Joe Jonas i jego żona Sophie Turner, Paloma Garcia Lee i Tessa Thompson. Większość wybrała popularną markę Twarz Cryo Contourktóry obejmuje masaż ogłupiający i wysokociśnieniowy zastrzyk zamrożonego CO2, aby aktywować krążenie, zwiększyć nawilżenie i zapewnić poważny blask (idealny przed każdym wielkim wydarzeniem, takim jak rozdanie Oskarów).

Znana wizażystka Kyra Panchenko jest odpowiedzialna za glam i p . Nicole Kidman z czerwonego dywanupowtórzył Bycie Ricardosem skóra aktorki z łagodzącą napięcie kulką obciążoną FaceGym, narzędzie do konturowania Multi-Sculpt ze stali nierdzewnej, Czysta twarz liftingująca (narzędzie marki do „nieinwazyjnego liftingu”) oraz maskę pod oczy Medi Lift.

„Najpierw zaczynam od obciążonej kuli, aby pomóc uwolnić wszelkie napięcie w twarzy i szyi oraz zwiększyć przepływ krwi” – ​​mówi Panczenko. „Następnie używam narzędzia FaceGym Pro Pure Lift, które wykorzystuje technologię elektrycznej stymulacji mięśni (EMS) do aktywacji i uniesienia mięśni twarzy, zapewniając natychmiastowy lifting. To jak 10-minutowy lifting twarzy w domu — wyrazistość kości policzkowych i szczęki jest tak imponująca. Na okolice oczu zastosowałam Medi Lift Eye Mask – to geniusz! Delikatne stosowanie EMS wokół oczu naprawdę wygładza, unosi i rozjaśnia, aby nadać bardziej wypoczęty wygląd. Na koniec używam narzędzia Multi-Sculpt gua sha do konturowania i rzeźbienia. Uwielbiam natychmiastowe rezultaty, jakie uzyskuję dzięki narzędziom FaceGym. Wyniki używania [them] przed makijażem naprawdę pomaga zapewnić moim klientom idealnie promienne, przygotowane wykończenie.”

Wszystkie powyższe otrzymały Kontur kriogeniczny trening, który zamraża dziesięć lat w pięć minut. To trening intensywnie nawilżający i modelujący sylwetkę. Rozpoczyna się masażem FaceGym Signature Sculpt, po którym następuje zastrzyk zamrożonego CO2 pod wysokim ciśnieniem: silne stężenie tlenu, rozpylone składniki aktywne i kwas hialuronowy nawilżają, ujędrniają i zatrzymują wilgoć. Zastrzyk CO2 jest szybki, skuteczny i bezbolesny. Wystarczy pięć minut, aby aktywować mikrokrążenie krwi, stymulować produkcję kolagenu i elastyny ​​oraz widocznie poprawić strukturę skóry. Na koniec stosuje się pielęgnację twarzy FaceGym. Skóra pozostaje podniesiona, odmłodzona i młodzieńcza.Źródło strony

Ostatnie Posty