- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellness17 marek kosmetycznych wspierających Ukrainę
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

17 marek kosmetycznych wspierających Ukrainę


Ludzie na całym świecie, czując się bezradni, próbowali znaleźć produktywne, przemyślane sposoby wspierania Ukrainy, gdy Rosja nadal atakuje. Od polskich matek zostawiających wózki na granicy dla uciekających rodzin po osoby z całego świata rezerwujące ukraińskie pobyty na Airbnb jako sposób na przesyłanie obywatelom pieniędzy – wszyscy robią, co w ich mocy. Niektóre z twoich ulubionych marek kosmetycznych również podjęły działania, aby pomóc Ukrainie w potrzebie i pokazać Ukraińcom swoje wsparcie poprzez różne inicjatywy, w tym operacje szalunkowe w Rosji i przekazywanie pieniędzy.

1
/
17

Grupa L’Oréal

Jeden z największych konglomeratów kosmetycznych na świecie, do którego należy kilkadziesiąt marek, ma jedną z najbardziej ekspansywnych inicjatyw wspierających Ukrainę. Firma opublikowała szczegółowe wyjaśnienie swoich wysiłków. L’Oréal wspiera swoich 326 ukraińskich pracowników pomocą finansową i psychologiczną oraz spotkaniem z nimi na granicy, gdy będą mogli przekroczyć granicę, zakwaterowaniem, wsparciem medycznym i prawnym.

L’Oréal współpracuje z lokalnymi i międzynarodowymi organizacjami pozarządowymi, w tym z Czerwonym Krzyżem, Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) i UNICEF poprzez darowizny w wysokości do 5 milionów euro. Firma rozdystrybuowała już 250 000 produktów higienicznych i będzie to robić nadal. L’Oréal zamknął również działalność w Rosji.

GettyImages 880073222

Kredyty fotograficzne: ERIC PIERMONT/AFP/Getty Images

2
/
17

Firmy Estée Lauder

Inna gigantyczna firma, która jest właścicielem 26 marek kosmetycznych, od Clinique po La Mer, zapewniła zrównoważoną pomoc. Estée Lauder Companies nadal wynagradzają ukraińskim pracownikom i podejmują działania mające na celu zapewnienie im bezpieczeństwa. Fundacja Charytatywna Estée Lauder Companies przeznaczyła milion dolarów na wsparcie akcji humanitarnych na Ukrainie, a firma przekaże produkty osobom przesiedlonym. Marka zawiesiła również działalność w Rosji.

Estee Lauder

Zdjęcia: DenisMArt/ Shutterstock

3
/
17

Unilever

Firma macierzysta, takich jak Dove i Axe, koncentruje się na zapewnieniu bezpieczeństwa ukraińskim pracownikom, pomocy w ewakuacji w razie potrzeby i zapewnieniu dodatkowego wsparcia finansowego. Firma zobowiązała się do przekazania 5 milionów euro niezbędnych produktów Unilever na pomoc humanitarną. Unilever wstrzymał import i eksport w Rosji.

4
/
17

Pielęgnacja skóry Peace Out

Ta marka produktów do pielęgnacji skóry przekazuje darowizny, aby pomóc szefowi kuchni José Andrésowi i jego zespołowi w dostarczaniu posiłków przesiedlonym uchodźcom w Polsce i Rumunii.

5
/
17

Święta Jane

Przez cały marzec Saint Jane przekaże 100 procent dochodów z ostatniej premiery, Nocna naprawa świętego snu (70 USD) dla UNHCR.

6
/
17

Shiseido

Marka kosmetyczna z siedzibą w Tokio przekazała UNHCR milion euro i planuje wyrównać darowizny pracowników.

7
/
17

35 tys

Zespół 35 tysięcy wysłał ładowarki telefonów i inspirujące listy do ukraińskich uchodźców w Polsce za pośrednictwem Zmotywowane umysły.

8
/
17

Olivela

Kupując luksusowe marki kosmetyczne w Olivela, pomagasz przekazać pieniądze na Ukrainę. Firma przekazuje 20 procent dochodów na rzecz Save the Children.

9
/
17

Net-a-Porter

Net-a-Porter, kolejny luksusowy sprzedawca kosmetyków, który wspiera Ukrainę, przekazał darowizny na rzecz Lekarzy bez Granic, która zapewnia pomoc w nagłych wypadkach, podstawowe artykuły pomocy i środki medyczne dla potrzebujących. Spółka zawiesiła również działalność handlową w Rosji.

10
/
17

Warsztat blacharski

Oprócz darowizny w wysokości 100 000 USD na pomoc w nagłych wypadkach, Body Shop dostarcza również swoje produkty, inne towary i ubrania potrzebującym. Dodatkowo marka zdecydowała się na wstrzymanie dostaw swoich produktów do Rosji.

11
/
17

Auraiha

Ta marka czystej urody przekaże połowę swoich dochodów w marcu na rzecz UNICEF. Użyj kodu UKRAINA przy kasie, aby upewnić się, że Twój zakup zostanie przekazany na darowiznę.

12
/
17

NuFace

Mikroprądowa marka kosmetyków do pielęgnacji skóry NuFace przekazuje darowiznę na rzecz Funduszu Kryzysowego Ratowania Dzieci na Ukrainie, aby zapewnić natychmiastowe wsparcie dzieciom i ich rodzinom.

13
/
17

O’o Hawaje

Marka kosmetyków naturalnych O’o Hawaii przekazuje 1 dolara z każdej marcowej sprzedaży na ratowanie zwierząt na Ukrainie przez Humane Society International.

14
/
17

TUŁA

TULA przekazała darowizny na rzecz Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na wsparcie ich pracy na Ukrainie.

15
/
17

Malibu Brąz

Za miesiąc marzec Malibu Bronze przekazuje 10 procent swoich zysków Humane Society International.

16
/
17

Kosmetyki Elfów

Firma zajmująca się makijażem drogeryjnym, elf, przekazała darowizny na rzecz UNICEF i zobowiązała się dopasować darowizny od pracowników do innych organizacji zajmujących się niesieniem pomocy. Dyrektor generalny firmy, Tarang Amin, i jego żona Hirni również osobiście dopasowali darowizny korporacyjne i będą również dopasowywać darowizny od pracowników.

17
/
17

Skandynawisk

Skandynawska marka kosmetyczna Skandinavisk przekazała 2 procent swoich lutowych dochodów (około połowy zysków), a teraz przekazuje 100 procent zysków niebieski ØY zapach oraz żółty zapach LYKKE.Źródło strony

Ostatnie Posty