- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiało19 „Prawdziwych Gospodyń Domowych”, które były uczciwe w swoich operacjach kosmetycznych
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

19 „Prawdziwych Gospodyń Domowych”, które były uczciwe w swoich operacjach kosmetycznych


Kobiety z Prawdziwe gospodynie domowe franczyza często realizowała swoje procedury chirurgii plastycznej. Podczas gdy wiele kobiet w branży rozrywkowej lubi milczeć na temat swoich procedur, wiele Gospodyń Domowych otwarcie mówi o ich poprawkach. Niektóre panie rozmawiały z nami o swoich doświadczeniach w wykonywaniu pracy, a inne głośno o tym mówiły gdzie indziej. Zebraliśmy prawdziwe gospodynie domowe, które przyznały się do zabiegów kosmetycznych.

1
/
19

Dolores Katania

Niedawno gospodyni domowa z New Jersey, Dolores Catania, podzieliła się z nami, że zrobiła sobie piersi jakieś dziewięć lat temu, ale nie była zbyt zadowolona z wyników. „Nie siedzieli na mnie w prawo. Uginali się. Niepokoił mnie ich wygląd” – wyjaśnił Catania. Powiedziała, że ​​jej przyjaciółka i koleżanka z New Jersey Teresa Guidice dostała implanty Sientra od nowojorskiego chirurga plastycznego B. Avivy Preminger, MD, więc postanowiła zrobić to samo.

Oprócz piersi Catania wykonała również inne prace nad swoim ciałem i twarzą. Powiedziała nam, że używa Dr Mark Karolak za jej twarz i dr Joseph Michales dla jej ciała. W 2020 roku miała brzuszek i liposukcja.

2
/
19

Leah McSweeney

Prawdziwe gospodynie domowe Nowego Jorku gwiazda Leah McSweeney rozmawiała z nami o tym, jak wszechobecne jest kłamstwo na temat chirurgii. Przyznała się do wykonania plastyki nosa, podniesienia piersi i powiększenia piersi. „Oczywiście nikt nie musi być otwarty na sprawy, na które nie chce być otwarty” — powiedział McSweeney. „Każdy ma prawo do własnej prywatności, ale jeśli nie miałbyś sprzedawać produktów na podstawie tego, jak wyglądasz i wyglądasz, jak wyglądasz, nie tak naprawdę z powodu tego produktu, ale z powodu operacji wartej 100 000 USD, Myślę, że to uczciwe, szczerze mówiąc”.

Eric Helgas

3
/
19

Lisa Rinna

Jedną z najbardziej uderzających cech gospodyni domowej z Beverly Hills, Lisy Rinny, są jej usta, które są otwarte, aby się wypełnić. Powiedziała nam wcześniej: „Myślę, że wszyscy znamy historię na moich ustach. Nie sądzę, że naprawdę musimy o tym rozmawiać — to jest praktycznie dostępne na całym świecie”. Czuje, że „cokolwiek ktokolwiek chce robić, jest fajne. Mamy wszystkie te produkty i wszystkie te zabiegi, a na koniec dnia chodzi o dobre samopoczucie. To naprawdę wszystko, co mam do powiedzenia na ten temat”. Rinna również przyznała się, że dostała powiększenie piersi w latach 90., ale nie od tamtej pory.

Rinna piękna

4
/
19

Kyle Richards

Gospodyni domowa z Beverly Hills, Kyle Richards, powiedziała nam, że uwielbia lasery i stara się uniknąć konieczności liftingu lub wypełniania. Jednak w 2020 roku na swoim Instagramie była szczera na temat pracy nosa. „Ponieważ tak wielu z was spekulowało, co zrobiłem lub czego nie zrobiłem w twarz… oto twoja odpowiedź. Naprawiłam nos” – napisała. Richards wyjaśniła, że ​​rok wcześniej złamała nos, przez co kość wystawała. „Więc naprawiłem kość, naprawiłem problemy z oddychaniem i udoskonaliłem górę”.

instagram: kylerichards18

5
/
19

Jennifer Aydin

Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey gwiazda Jennifer Aydin ujawniła, że ​​dostała Korekcja nosa i implant podbródka, ale niedługo potem usunięto jej implant podbródka, ponieważ nie była zadowolona z tego, jak wyglądał. Jej mąż, chirurg plastyczny Billy Aydin, MD, wykonał: brzuszek w 2019 roku. Jednak od tego czasu powiedziała jej mąż odmawia by wykonać nad nią jakąkolwiek inną pracę.

Instagram: jeniferaydin

6
/
19

Małgorzata Józefa

Margaret Josephs, gospodyni domowa z New Jersey, napisała o niej lifting i redukcja piersi w 2020 roku. Podzieliła się swoim zdjęciem z Josepha Michaelsa, MD, którego miała nawet jako gościa w swoim podkaście.

Instagram: therealmargaretjosephs

7
/
19

​​Vicki Gunvalson

Gospodyni z hrabstwa Orange przeszła dwa zabiegi powiększenia piersi, implanty policzkowe, transfer tłuszczu do twarzy, przerzedzony nos i niższy lifting twarzy. „Zrobiłem trochę poprawek, ale nadal jestem tą samą osobą”, ona powiedział Nas w 2013 roku. „Naprawdę nie sądzę, że wyglądam zbyt inaczej. Mam nadzieję, że wyglądam trochę młodziej, jaśniej, nie tak przesuszona.”

Vicki

Kredyty fotograficzne: Getty Images

8
/
19

Denise Richards

Jeśli chodzi o operację, gospodyni domowa z Beverly Hills Denise Richards powiedziała, że ​​zrobiła tylko piersi. W 2020 roku ujawniła, że ​​wypróbowała również Botox Cosmetic, ale nie podobało jej się, jak sprawia to wrażenie na jej twarzy.

9
/
19

Teresa Giudice

Jak wspomniano wcześniej, Guidice zrobiła sobie piersi, a następnie skierowała Catanię do swojego lekarza. Guidice ujawniła również podczas New Jersey Ultimate Women’s Expo, że miała operację nosa wkrótce po tym, jak zrobiła to jej córka Gia Guidice. Wyjawiła, że ​​denerwuje się przed zabiegiem, ale po jego zakończeniu poczuła się pewniej w swoim wyglądzie.

Instagram: teresagiudice

10
/
19

Wycieki Nene

Ta gwiazda z Atlanty była jedną z pierwszych gospodyń domowych, które mówiły o swoich operacjach. W 2010 roku powiedziała Ludzie, „Jestem bardzo wygodna i pewna siebie. Chciałam tylko podrasować” i przyznała, że ​​zrobiła sobie korekcję nosa, mniejszą implanty piersi i lifting, a także liposukcja wokół talii. Podczas występu w 2019 roku Pokaz Wendy Williams, ujawniła, że ​​są więcej operacji przyjść.

11
/
19

Melissa Gorga

Melissa Gorga, gospodyni domowa z New Jersey, była otwarta na temat swoich implantów piersi. W 2021 r. ujawniła, że ​​wysłała matkę do swojego lekarza od piersi, Michaela A. Fiorillo, na redukcję. Dzieliła się również z Przepych że miała Nos pracy.

Instagram/melissagorga

12
/
19

Lisa Hochstein

Ta gospodyni z Miami zrobiła sobie piersi w wieku 19 lat. Kilkadziesiąt lat później jej mąż, chirurg plastyczny Leonard Hochstein, MD, poprawił jej piersi, ponieważ powiedziała, że ​​były krzywe i nieco większe. „Moje piersi wyglądać naturalnie”, powiedziała InTouch Lisa Hochstein. „I są bardzo miękkie w dotyku”.

13
/
19

Sonja Morgan

Sonja Morgan, gospodyni domowa z Nowego Jorku, bardzo otwarcie mówi o swoich operacjach plastycznych. W 2020 opublikowała własną zdjęcia przed i po po niższym liftingu i liftingu szyi.

Instagram: Sonjatmorgan

14
/
19

Sędzia Tamra

Tamra Judge gospodyni z hrabstwa Orange usunęła implanty piersi w 2021 r. po wystąpieniu objawów choroby implantów piersi. W 2017 roku ujawniła również, że przeszła lifting.

Sieć USA / Współtwórca / Getty Images

15
/
19

Dina Manzo

Gospodyni z New Jersey stwierdziła w poście na Instagramie, że zrobiła jej nos. Powiedziała, że ​​trochę czasu zajęło jej przyzwyczajenie się do nowego wyglądu. „Naprawdę trudno było mi przystosować się do nowego nosa, zwłaszcza w pierwszym roku” – napisał Manzo. „Miałem wydatny włoski zaokrąglony nos, a teraz mam ten idealnie proporcjonalny, drobny nos. To duża zmiana, zwłaszcza gdy mieszkasz z tą samą twarzą przez 45 lat”.

Instagram: dina

16
/
19

Brandi Glanville

W swojej książce Picie i tweetowanie oraz inne błędy Brandi, Gospodyni domowa z Beverly Hills, Brandi Glanville, ujawniła, że ​​przeszła operację odmładzania pochwy w ramach zemsty po romansie jej męża, Eddiego Cibriana. Zrobiła sobie również piersi po urodzeniu synów.

17
/
19

Jaqueline Laurita

W 2017 roku New Jersey Housewife Jaqueline Laurita ujawniła: Ludzie że ona ma jej czwarta praca z cyckami. Laurita przeszła również operację górnych powiek i nosa, a także lifting szyi i plastykę brzucha.

Instagram: jaclaurita

18
/
19

Teddi Mellencamp

Gospodyni z Beverly Hills była otwarta na temat swojej operacji piersi, a także komplikacje spowodowało to podczas próby karmienia piersią trzeciego dziecka. „Nie miałem absolutnie pojęcia, że ​​to wpłynie na cokolwiek” – powiedział Teddi Mellencamp w swoim podcaście.

Instagram: teddimellencamp

19
/
19

Caroline Manzo

Gospodyni domowa z New Jersey, Caroline Manzo, notorycznie jest dla siebie anty-wypełniaczem. Jednak była szczera, że ​​ma zarówno brzuszek i lifting.

carolinemanzolifting

Kredyty fotograficzne: Bravo / Współtwórca / Getty Images

Źródło strony

Ostatnie Posty