- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijaż3 kroki do idealnego kociego oka według profesjonalnego wizażysty
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 kroki do idealnego kociego oka według profesjonalnego wizażysty


Jestem redaktorem kosmetycznym od ponad dekady i chociaż to nie znaczy, że jestem maniakiem makijażu w dowolnym momencie wyobraźni, mogę wykonać pełną twarz w kolorze, kiedy potrzebuję, i nie jest to połowa zły. Jest jednak jedna umiejętność, której jeszcze nie udało mi się przykuć – kocie oko – ale przypisuję to faktowi, że nie jest to część mojego codziennego wyglądu, więc „ćwiczenie czyni mistrza” nie ma zastosowania. Wypróbowałem znaczki, szablony i prawie każdy ołówek, marker i płyn, który mi przysłał, ale i tak zajęło mi wieczność, aby to zrobić dobrze.

Teraz na rynku pojawiła się nowa formuła, która nieco ułatwia ten proces (i wygląda wspaniale również na oczach): nowy Lancôme Wodoodporna podszewka Idole Ultra Precise, odważny, filcowy, błyszczący-czarny marker o 24-godzinnej trwałości. „To idealne rozwiązanie dla początkujących, aby uzyskać ten perfekcyjny, skrzydlaty wygląd”, mówi Jasmine Ferreira, dyrektor edukacji artystycznej marki. „Nie ma łuszczenia, rozmazywania, krwawienia ani przeskakiwania. Nie musisz się martwić, że dostaniesz ten znak, jeśli mrugniesz, ponieważ wysycha w ciągu pięciu sekund. Ponadto ergonomiczne opakowanie jest kwadratowe, zamiast tradycyjnego okrągłego, co sprawia, że ​​trzymanie i kontrolowanie wkładki jest naprawdę łatwe — nie ma takiego wstrząsu, jaki może wystąpić w przypadku okrągłego kształtu”.

Aby opanować skrzydło kociego oka, Ferreira zaleca trzy kroki: 1) „Użyj ogona brwi i zewnętrznego kącika oka jako przewodnika i narysuj skrzydło w górę tej linii, a następnie ześlizgnij się z powrotem do linii rzęs, aby wypełnij róg. 2) Połóż końcówkę konturówki na boku na linii rzęs i dociśnij i stempluj od zewnętrznego rogu do środka. Profesjonaliści mogą wykonać jeden ruch, ale myślę, że najlepsze kocie oczy rodzą się na zewnątrz, więc możesz stworzyć windę, którą chcesz na oku. Jeśli wyjdziesz na lewą stronę, wkładka może opuścić oko w dół. 3) Idź do wewnątrz, gdzie zaczynają się twoje rzęsy, a następnie wróć i buduj tam, gdzie chcesz, aby uzyskać ultra-pigmentowy wygląd.”

I na cześć Narodowego Święta Rzęs, słuszne jest tylko wykrzyczeć kolejną nową premierę Lancôme w Rodzina Idole, wodoodporna wersja Rzęs Idole, nasz zdobywca nagrody NewBeauty Award 2021 za najlepszy tusz do rzęs z efektem wachlarza. Posiada zakrzywioną szczoteczkę z 360 mikrowłókien w 90 różnych rozmiarach, która podciąga i rozprowadza każdą maleńką rzęsę. Połączenie tych dwóch elementów tworzy idealne kocie oko i zwycięską kombinację. „To system zasilania, który mam teraz w moim zestawie, który wytrzyma każdą burzę” — mówi Ferreira.

.Źródło strony

Ostatnie Posty