- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy3 modne fryzury na sezon wiosna 2022 w stylu Zendaya
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 modne fryzury na sezon wiosna 2022 w stylu Zendaya

Modne fryzury na sezon wiosna 2022 w stylu Zendaya. Światowa gwiazda zendaja Inspiruje młode kobiety do stosowania najpiękniejszych i najnowszych nowoczesnych trendów we włosach w sposób, który pasuje do ich wieku. Możesz czerpać z nich inspirację na sezon Wiosna 2022, kolekcję wyróżniających się i nowoczesnych fryzur, które zabłysną w tym nowym sezonie.

Mokra fryzura

Mokre włosy to trend, który powraca na pierwszy plan wraz z sezonem wiosennym 2022, ponieważ daje kobietom żywy wygląd po mroźnej zimie. Może być inspirowany brązową gwiazdą zendaja Tę fryzurę wykonuje się poprzez nałożenie „żelu” na całą długość włosów, nałożenie kilku fal na pasma włosów, a następnie odciągnięcie przodu włosów do tyłu, aby wyraźnie odsłonić rysy twarzy.

Mokra fryzura

Wspaniale, że tę fryzurę można zobaczyć w ciągu dnia w codziennych ubraniach lub wieczorami w luksusowych sukniach wieczorowych.

Fryzura afrykańskich warkoczy

Fryzura afrykańskich warkoczy jest jedną z ulubionych fryzur Zendayi i jest to fryzura, która zawsze jest na topie w sezonie wiosenno-letnim przy upalnej pogodzie, szczególnie na piknikach wśród natury i nad morzem, ale Zendaya przyjęła ją w szczególny sposób z jednym z artystyczne okazje, w których występowała w kwiecistej sukience.

Fryzura afrykańskich warkoczy

Tę fryzurę można nałożyć na długie włosy, dzieląc pasma włosów na cienkie części, a następnie splatając każde pasmo oddzielnie od nasady aż po końce.

Fryzura do połowy z kokem

Wiosną 2022 r. wybierz odnowione fryzury w nowoczesnym stylu, aby nadać wyrazisty wygląd po sezonie zimowym. Zainspirowany gwiazdą Zendayą, fryzurą do połowy uniesionej z kokem, ten wygląd pozwala wyglądać nowocześnie i młodzieńczo. Połącz górną część włosów i skręć ją w szeroki kok, a resztę dolnej części pozostaw w dół, z boczną grzywką na czole, aby uzyskać efektowny wygląd.

Fryzura do połowy z kokem

Obejrzyj zdjęcia i wybierz z Zendaya najmodniejsze fryzury na sezon Wiosna 2022.

Ostatnie Posty