- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy3 naturalne mieszanki cytryny na porost włosów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 naturalne mieszanki cytryny na porost włosów

Naturalne mieszanki cytryny do przedłużania włosów zapewniają długie i cudowne włosy, bo długie włosy to marzenie każdej kobiety. Niektóre kobiety borykają się z wieloma problemami z włosami lub zdrową żywnością, która uniemożliwia włosom odżywienie i wzrost, dlatego cytryna jest jednym z najważniejszych i najskuteczniejszych naturalnych składników na porost włosów, dlatego oto 3 naturalne mieszanki cytryny na przedłużenie włosów.

Cytrynowy korzyści dla włosów

  • przedłużanie włosów
  • Zwiększ połysk włosów
  • Pozbycie się przedwczesnego siwienia
  • rozjaśnianie włosów
  • pozbyć się łupieżu

Naturalne mieszanki cytryny na porost włosów

  • Mieszanka cytryny, henny i jajek
  • Mieszanka cytryny i miodu
  • Mieszanka wody cytrynowej i kokosowej

3 naturalne mieszanki cytryny na porost włosów

Mieszanka cytryny, henny i jajek

Naturalne mieszanki cytryny Zawiera mieszankę cytryny z henną i jajkami na porost włosów. Henna jest jednym z najważniejszych naturalnych składników, które poprawiają zdrowie skóry głowy, wzmacniają włosy i wspomagają ich wzrost. Jeśli chodzi o jajka, są idealne dla włosów, ponieważ działają na zwiększenie wzrostu włosów i wydłużenie ich, a także zmniejszają ich wypadanie dzięki bogactwu protein. Wsyp do miski 5 łyżek proszku henny, rozbij jedno jajko, dodaj szklankę ciepłej wody i mieszaj, aż uzyskasz gładką pastę. Następnie do pasty wycisnąć pół cytryny i wymieszać, następnie nałożyć pastę na skórę głowy i włosy i pozostawić na dwie godziny, aż wyschnie. Następnie dobrze spłucz włosy zimną wodą. I powtarzaj ten zabieg raz w miesiącu, aby uzyskać długie i przyjemne włosy.

Mieszanka cytryny i miodu

Naturalne mieszanki cytryny Zawiera mieszankę cytryny z miodem i oliwą z oliwek. Miód to naturalny środek nawilżający, który utrzymuje nawilżenie skóry głowy i włosów oraz odżywia włosy. oprócz, Dzięki temu, że zawiera wiele niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów Miód pomaga przedłużyć włosy w krótkim czasie. Oliwa z oliwek jest bogata w witaminy miDziała przeciw wypadaniu włosów i przyczynia się do pobudzenia krążenia krwi, co prowadzi do wydłużenia włosów. Do miski wsyp jedną łyżkę soku z cytryny, dwie łyżki miodu i dwie łyżeczki oliwy z oliwek.Ilość możesz zwiększyć w zależności od długości włosów. Następnie nałóż miksturę na włosy i pozostaw na 20 minut, następnie dokładnie umyj włosy szamponem i powtarzaj zabieg raz w tygodniu, aby uzyskać pożądany efekt.

Sok z cytryny i woda kokosowa

Naturalne mieszanki cytryny Pomaga przedłużyć włosy. Mieszanie cytryny z wodą kokosową jest skuteczne dla twoich włosów, ponieważ woda kokosowa zawiera właściwości przeciwutleniające, które pomagają nawilżać włosy i zapobiegają ich łamaniu, a także stymulują mieszki włosowe w celu promowania ich wzrostu.. Wymieszaj 1 łyżkę soku z cytryny z 1 łyżką wody kokosowej w misce, następnie nałóż miksturę na skórę głowy za pomocą wacika i masuj okrężnymi ruchami przez 3-5 minut.. Następnie pozostaw mieszankę na skórze głowy na 20 minut, a następnie umyj włosy łagodnym szamponem. Powtarzaj ten zabieg raz w tygodniu, aby uzyskać długie włosy z naturalnymi mieszankami.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

Ostatnie Posty