- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy3 naturalne mieszanki zapobiegające puszeniu się włosów zimą
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 naturalne mieszanki zapobiegające puszeniu się włosów zimą

3 naturalne mieszanki, które zapobiegają fruwaniu włosów zimą, gdyż ten problem powoduje duży dyskomfort dla kobiet. Zimą włosy narażone są na przesuszenie i łamliwość ze względu na brak naturalnych olejków, które pomagają utrzymać nawilżenie włosów.Kobietom trudno jest zapanować nad włosami, co prowadzi do ich puszenia.Oto 3 naturalne mieszanki, które zapobiegają puszeniu się włosów w zimę.

Naturalne mieszanki zapobiegające puszeniu się włosów zimą

  • Mieszanka oleju z awokado i oliwy z oliwek
  • mieszanka żółtka jaja
  • Mieszanka masła shea i oliwy z oliwek

3 naturalne mieszanki zapobiegające puszeniu się włosów zimą

Mieszanka oleju z awokado i oliwy z oliwek

Naturalne mieszanki zapobiegające puszeniu się włosów Receptura zawiera naturalne olejki, które pomagają utrzymać nawilżenie włosów i zmniejszają ich łamliwość. Receptura na olej z awokado i oliwę z oliwek pomaga zwiększyć nawilżenie włosów i zapobiega ich puszeniu, a olejek z awokado pomaga zwiększyć nawilżenie włosów i zapobiega ich wysychaniu.

Rozgnieć awokado w misce, następnie dodaj do niego oliwę z oliwek, wymieszaj oba składniki, następnie umyj włosy szamponem, nałóż tę mieszankę na włosy, a następnie przykryj je plastikowym czepkiem, pozostaw maseczkę na włosach na 30 minut lub do godziny, a następnie dobrze spłucz. Powtarzaj tę mieszankę raz lub dwa razy w tygodniu, aby zapobiec puszeniu się włosów i nawilżyć je.

mieszanka żółtka jaja

Naturalne mieszanki żółtka jaja pomagają ograniczyć puszenie się włosów zimą. Możesz użyć samego żółtka, więc użyj żółtka z dwóch lub więcej jajek w zależności od długości włosów i nałóż je na skórę głowy i pozostaw na włosach przez 30 minut, a następnie dobrze umyj włosy i ciesz się miękkimi i wspaniałymi włosami .

Mieszanka masła shea i oliwy z oliwek

Naturalne mieszanki zapobiegające elektryzowaniu się włosów to nałożenie łyżki masła shea z 3 łyżkami oliwy z oliwek, więc rozpuść masło shea na ogniu, a następnie poczekaj, aż osiągnie temperaturę pokojową, a następnie dodaj oliwa z oliwek i wymieszaj je razem. Mieszankę wmasuj we włosy i skórę głowy i pozostaw na włosach na godzinę, a następnie spłucz łagodnym szamponem. Powtarzaj ten środek dwa razy w tygodniu, aby zapobiec puszeniu się włosów zimą i uzyskać miękkie i zdrowe włosy.

Zawsze przypominamy o konieczności wypróbowania tych przepisów na części wewnętrznej skóry dłoni na nadgarstku lub małej części skóry głowy przed zastosowaniem ich na całej skórze głowy i całych włosach, aby uniknąć uczulenia skóry niektórych do wymienionych składników.

.

Ostatnie Posty