- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy3 niewłaściwe fryzury, które sprawiają, że wyglądasz starzej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 niewłaściwe fryzury, które sprawiają, że wyglądasz starzej

3 Złe fryzury sprawiają, że wyglądasz starzej i nudno. Wraz z wiekiem i pojawieniem się zmarszczek na twarzy większość kobiet stara się nakładać na włosy fryzury, które sprawiają, że wyglądają młodziej, ale jeśli zastosujesz niewłaściwe fryzury, sprawią, że Twój wygląd będzie starszy. Oto 3 niewłaściwe fryzury, które sprawią, że będziesz wyglądać na starszą.

3Niewłaściwe fryzury, które sprawiają, że wyglądasz starzej

  • Bardzo krótka fryzura
  • Przesłane fryzury kok
  • Kręcona fryzura

Bardzo krótka fryzura

3 niewłaściwe fryzury, które sprawiają, że wyglądasz starzej

Złe fryzury obejmują zbyt krótką fryzurę. Z wiekiem, niezdrowymi i wypadającymi włosami, niektóre kobiety wolą strzyc włosy na krótko, co sprawia, że ​​wyglądają na starsze, ponieważ młodzieńczy wygląd zazwyczaj obejmuje nakładanie fryzur na długie włosy, więc jeśli masz długie i zdrowe włosy, ciesz się nimi i unikaj cięcie go krótkimi fryzurami. Ta fryzura obejmuje czesanie wszystkich krótkich włosów do przodu, podczas gdy grzywka wydaje się być bocznym pasmem.

Przesłane fryzury kok

Przesłane fryzury kok

Złe fryzury obejmują fryzurę kok, która polega na odciąganiu włosów bez pozostawiania kosmyków zwisających z twarzy. Czasami ta fryzura może wyglądać nudno i sprawić, że będziesz wyglądać starzej, ponieważ wyraźnie odsłania twoją twarz, więc możesz zmienić trochę tej fryzury, aby nadać ci młodzieńczy wygląd. Na przykład pozostawienie opadających kępek na twarzy daje efektowny młodzieńczy wygląd lub grzywkę w czoło.

Kręcona fryzura

Kręcona fryzura

Złe fryzury obejmują fryzurę kręconą, która polega na pozostawieniu kręconych włosów naturalnie na ramionach bez nakładania żadnego z modeli lub dodawania do nich nowych stylów. Ta fryzura jest nudna i możesz wyglądać na starszą. Ponadto ciemny kolor włosów może powodować powstawanie zmarszczek na twarzy, a ciemny kolor z niewłaściwą fryzurą sprawi, że będziesz wyglądać na starszą.

.

Ostatnie Posty