- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy3 nowoczesne fryzury dla młodych kobiet inspirowane najnowszymi stylizacjami Laili Zaher
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 nowoczesne fryzury dla młodych kobiet inspirowane najnowszymi stylizacjami Laili Zaher

Nowoczesne fryzury inspirowane młodą artystką Lailą Zahrą, córką gwiazdy Ahmeda Zahera, aby błyszczeć na jej drodze w niezwykłym i charakterystycznym stylu, który pasuje do Twojego wieku. Laila Zaher to jedna z artystek wyróżniających się nowoczesnym i młodzieńczym stylem estetycznym.Zawsze dotrzymuje kroku najnowszym popularnym fryzurom, zwłaszcza że ma długie i gęste włosy, co ułatwia jej stosowanie różnego rodzaju fryzur.

Długa falująca fryzura

Z wnętrza salonu fryzjerskiego „Alfred Makram” wyszła Laila Zaher, pokazując swoje długie, miękkie włosy, po czym fryzjer zastosowała charakterystyczną fryzurę z pofalowanymi, falistymi lokami na wszystkich długościach włosów.

Tę fryzurę można zobaczyć w dzień lub wieczorem, ponieważ pasuje do młodych kobiet i nadaje im efektowny wygląd i wygląd gęstych włosów, więc zaadoptuj ją zgodnie z metodą Laili Zaher.

Luźna fryzura z warkoczami z przodu

Opadająca fryzura z warkoczami z przodu to jedna z najbardziej znanych fryzur, które zwieńczyły wybiegi mody w sezonie wiosna-lato 2022. Widzieliśmy Gigi Hadid, Hailey Bieber i inne najbardziej znane modelki i międzynarodowe gwiazdy, które zastosowała libańska artystka Nour.

Laila Zaher przyjęła tę fryzurę, która polega na prostowaniu długich, gładkich włosów za pomocą dwóch cienkich warkoczy po bokach głowy, a ta fryzura nie wymaga grzywki.

Bąbelkowy kucyk

Sezon wiosenno-letni wymaga fryzur, które sprawią, że poczujesz się komfortowo i nie pocisz się na twarzy, a kucyk bąbelkowy to jedna z najpiękniejszych fryzur odpowiednich na ten sezon, którą przyjęła również Laila Zaher.

Bąbelkowy kucyk

Ta fryzura polega na zebraniu włosów w kucyk z odciągniętą grzywką, a następnie nałożeniu opaski do włosów w sposób rozłożony na fryzurę w stylu bąbelkowym, jak widać na załączonym obrazku.

Spójrz na zdjęcia i wybierz z Laili Zaher nowoczesne, młodzieńcze fryzury, które nadają się na sezon wiosenno-letni.

Zdjęcia Laili Zaher z jej konta na Instagramie.

Ostatnie Posty