- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy3 Piękno i królewski wygląd Kate Middleton na Jamajce i Bahamach
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 Piękno i królewski wygląd Kate Middleton na Jamajce i Bahamach

Wygląd Kate Middleton nadal zadziwia nas swoim urokiem i różnymi wyborami podczas jej królewskiej podróży na Jamajkę i Bahamy, olśniewającej najpiękniejszymi rysunkami makijażu i różnymi fryzurami, które wydawały się bardziej atrakcyjne z dnia na dzień, więc śledź różne stylizacje Kate Middleton w ostatnie godziny.

Tutaj, poprzez zdjęcia, 3 estetyczne i królewskie spojrzenia księżnej Kate Middleton na Jamajce i Bahamy, więc wybierz, które najbardziej Ci się podobają.

Piękno Kate Middleton wygląda w królewskim kapeluszu

Piękno Kate Middleton wygląda w królewskim kapeluszu i fryzurach z bocznego kok

Piękność Kate Middleton na Jamajce wydawała się królewska i czarująca, zwłaszcza tak jak wybrała Najpiękniejsze modele z niskimi i bocznymi kokkami. Stylizuj jej królewskie fryzury z szerokimi lokami, które są owinięte włosami, aby wyjść poza klasyczne upięcie. Wystąpiła również w tym wyglądzie z akcesoriami do włosów w białym kapeluszu, okrągłymi i wystającymi z jednej strony włosów w niski sposób, aby zakryć część czoła dużymi i wytłoczonymi kwiatowymi nadrukami. Jeśli chodzi o makijaż, zachowała swój naturalny makijaż oczu z cienkimi czarnymi kreskami narysowanymi na górnych powiekach w sposób skrzydlaty. Nie zrezygnowała też z brązowego różu, naturalnej szminki i nude w tym zestawieniu.

Piękno Kate Middleton wygląda z fryzurami w kok

Piękno Kate Middleton wygląda z fryzurami z niskimi kokami - zdjęcie ze strony Royal Style Watch

A w jej drugim spojrzeniu na Jamajka, uroda Kate Middleton wygląda z fryzurami Tył i szeroki kok, który wyróżnia się przeplecionymi szerokimi warkoczami w nowoczesnym stylu na górnej stronie kokka, dodatkowo łączy w nowoczesny sposób boczne kępki z szeroką środkową częścią w charakterystyczny sposób z wycofaniem niskie włosy ze zwiniętymi kępkami do tyłu. W tym spojrzeniu skupiła się na szerokich liniach eyelinera z ciemnobrązowymi cieniami na górnych powiekach, intensyfikując warstwy czarnego tuszu i przepuszczając kolory jasnej morelowej szminki.

Piękno Kate Middleton wygląda z fryzurami w kucyk

Piękność Kate Middleton wygląda w kucyku z perłową sprzączką - zdjęcie ze strony rodziny królewskiej 2018

Po przybyciu na Bahamy, estetyka Kate Middleton była bardzo atrakcyjna i wyróżniała się błyskotliwością w najpiękniejszych naturalnych rysunkach makijażu z miękkimi czarnymi liniami kohl na górnych powiekach, wraz z mocnym brązowym rumieńcem na górze policzków i utrzymaniem kolory cielistej i błyszczącej szminki.

Jeśli chodzi o fryzury, Kate Middleton powraca w wysokich kucykach z kręconymi lokami z tyłu. A ja chciałem wyciągnąć pęczki całkowicie do góry, wybierając miękką sprzączkę z białymi perłowymi ziarnami na górze pęczka w miękkim i przyciągającym wzrok stylu.

Ostatnie Posty