- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarz3 zmiany stylu życia, które sprawią, że skóra stanie się zdrowsza
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

3 zmiany stylu życia, które sprawią, że skóra stanie się zdrowsza


Niewielu ekspertów wie więcej o holistycznym podejściu umysł-ciało-skóra niż Tammy Fender. Jako doświadczona kosmetyczka i założycielka swojej tytułowej linii produktów do pielęgnacji skóry — niedawno otworzyła również swoje drugie spokojne spa, tym razem w Delray Beach, Opal Grand — Fender firmy FL jest uważany za autorytet w kosmosie. Do tego stopnia, że ​​nazywa celebrytów, od Gwyneth Paltrow po klientów Julianne Moore.

Zamiast wypychać nadmiar produktu i zalecać podejście „więcej znaczy więcej” do zdrowia skóry, Fender łagodzi to, zachęcając do wolniejszego, bardziej celowego podejścia, które często zaczyna się od twojego stylu życia, a nie od tego, co jest na twojej próżności. „Dla mnie nadrzędnym celem jest poszukiwanie prostoty, pozwalającej ciału, skórze i całej istocie znaleźć naturalną swobodę”, mówi Fender. Ekspert twierdzi, że trzy zmiany stylu życia pomogą wprowadzić zdrowszą, szczęśliwszą cerę i ducha.

Dieta zrobić: „Prostota pomaga mi pamiętać, że spożywanie pokarmów w ich najbardziej naturalnym stanie – surowych warzyw i soków oraz nieprzetworzonej żywności – jest najlepsze dla ciała i blasku skóry”. Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa lub chronicznie przekrwiona, Fender sugeruje picie dużej ilości wody cytrynowej i obserwowanie spożycia nabiału.

Poprawka formuły: „Naturalne formuły pielęgnacyjne na bazie roślin są najlepsze dla skóry, ponieważ działają w harmonii z naturalnym rytmem organizmu”. W przeciwieństwie do wielu twarzy, Fender jest fanem robienia mniej dla skóry i pozwalania jej na samodzielne oddychanie i regenerację.

Musi zen: Charakterystyczne zabiegi spa Fendera łączą tradycyjne ekstrakty i wieloetapową pielęgnację skóry, zapewniając powolne, rytmiczne, skoncentrowane na zdrowiu doznania, które stawiają dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. „Znalezienie czasu na ciszę i pozwolenie naszemu sercu na zatopienie się w pokoju pozwala organizmowi przetwarzać nadmiar hormonów stresu” – mówi Fender.

Podsumowanie: „Na poziomie fizycznym każda z tych holistycznych praktyk pomaga nam oszczędzać energię” — mówi Fender. „Na poziomie skóry życie w prostocie pozwala ciału przetwarzać wszelkie zanieczyszczenia i po prostu świecić naturalnym blaskiem. A na poziomie duchowym wszystkie te małe zmiany harmonizują nas z całością”.Źródło strony

Ostatnie Posty