- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiało4 rzeczy, które prawdziwe kobiety chciałyby wiedzieć przed powiększeniem piersi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

4 rzeczy, które prawdziwe kobiety chciałyby wiedzieć przed powiększeniem piersi


Pójście pod nóż w celu powiększenia piersi może być jednocześnie ekscytujące i denerwujące. Podczas gdy jesteś chętny, aby wyjść z drugiej strony z poprawionym wyglądem, możesz być zdenerwowany wszystkim, co dzieje się podczas i po operacji. Rozmawialiśmy z kobietami, które pomyślnie przeszły operację powiększania piersi, o tym, co chciałyby wiedzieć przed operacją.

1
/
4

Twoje piersi będą wyglądały na duże zaraz po operacji.

„Twoje piersi będą OGROMNE zaraz po operacji, bo są spuchnięte. Na początku byłem trochę przerażony, ponieważ czuli się (i wyglądali) o wiele więksi, niż sobie wyobrażałem/chciałem, ale musisz ufać, że obrzęk zniknie w ciągu dwóch do trzech tygodni”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

2
/
4

Zmienisz rozmiary biustonosza.

„Pomimo tego, że zdecydowałam się na najmniejszy implant, ponieważ chciałam uzyskać bardzo naturalny wygląd (co moim zdaniem udało się osiągnąć), zmienisz rozmiar biustonosza. Jestem pewna, że ​​wydaje się to oczywiste dla kobiet, które aktywnie poszukują większego rozmiaru biustu, ale tak nie było. Byłam w porządku z moją skromną miseczką B, chciałam tylko zająć się utratą objętości w górnej części moich piersi. Żaden z moich starych staników, nawet staników sportowych, już nie pasuje”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

3
/
4

Twój wizerunek ciała prawdopodobnie się poprawi.

„Jeśli jest coś, o czym chciałbym wiedzieć przed operacją powiększania piersi, to to, że chociaż kosmetyczne zmiany mogą nie być rozwiązaniem wszystkich problemów w życiu, możliwość lubienia, a nawet kocham ja to uczucie, które jest bezcenne. Martwienie się o to, co czuję w stosunku do swojego ciała, jest jednym z czynników mniej, które stawiają mi wyzwania każdego dnia, i teraz jestem w stanie o wiele bardziej skupić się na innych aspektach mojego życia, niż być pochłoniętym przez mój wstręt do siebie. “

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnych

4
/
4

Ból jest bardzo znośny.

„To naprawdę nie boli! Mam niską tolerancję bólu i nie wiedziałem, czego się spodziewać, ale to, co czułem, było bardziej zbliżone do bólu i dyskomfortu niż bólu, na przykład „dzień po ciężkim dniu na siłowni”.

Getty Images / Obraz używany wyłącznie w celach ilustracyjnychŹródło strony

Ostatnie Posty