- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiało5 chirurgów plastycznych dzieli się swoimi ulubionymi kremami do rąk wszech czasów
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

5 chirurgów plastycznych dzieli się swoimi ulubionymi kremami do rąk wszech czasów


Według Spate pielęgnacja dłoni zajmuje pierwsze miejsce w kategorii produktów do pielęgnacji ciała i rośnie tak szybko, że marka przewiduje wzrost o 316,4% w latach 2022-2023.

Przy tak wielu produktach na rynku trudno jest przebić się przez bałagan i znaleźć najlepsze z najlepszych. Kogo lepiej zapytać niż najlepszych chirurgów plastycznych, którzy nieustannie myją i szorują ręce? Skontaktowaliśmy się z pięcioma ekspertami, aby podzielić się swoimi typami oszczędzania suchej dłoni.

1
/
5

“Polecam nawilżanie Nawilżający balsam rozpuszczający się Avène (27 dolarów). Ma relaksujący zapach i otula skórę kojąco i długotrwale nawilżając. To masło do ciała zawiera oleo-kojący kompleks złożony z trzech olejków roślinnych i wody termalnej Avène. Ma również nietłuste, nieklejące wykończenie”.

—Dover, OH, chirurg plastyczny twarzy David Hartman, MD

2
/
5

„Moim ulubionym kremem do rąk jest Lollia (26 USD). Uwielbiam to, że jest bardzo nawilżający, ale nietłusty. Istnieje ogromny wybór zapachów, z których wszystkie są niebiańskie.”

—Houston, chirurg plastyczny z Teksasu Olga Bachilo, MD

3
/
5

„Lubię L’Occitane Krem do rąk z masłem shea (30 dolarów). Jako chirurg stale myję ręce, używam środka dezynfekującego do rąk przed i po wizycie z każdym pacjentem oraz szoruję przed operacją, aby moje ręce naprawdę wyschły. Zawsze staram się używać gęstszego (i przyjemnie pachnącego) kremu, aby były miękkie i gładkie”.

— Beverly Hills, chirurg plastyczny twarzy z Kalifornii, Kimberly J. Lee, MD.

4
/
5

„Muszę być szczery, jestem trochę stronniczy, ale Dr. Speron’s Natural Skin Care Ultra Hydrating Booster (250 USD) to najlepszy dostępny krem ​​do rąk. Ten balsam i wzmacniacz do rąk działa tak gładko. Nie możesz tego nawet poczuć po 10 sekundach, więc nie czujesz się tłusty. Kiedyś moje ręce pękały cały czas od mycia ich kilka razy dziennie, ale już nie, wszystko dzięki temu produktowi!”

— Chirurg plastyczny z Chicago Sam Speron, MD

5
/
5

L’Occitane Intensywny balsam do rąk z masłem shea (38 USD) zawiera wysokie stężenie masła shea, które pomaga utrzymać ładne i nawilżone dłonie.”

—Houston, chirurg plastyczny z Teksasu Courtney El-Zokm, MDŹródło strony

Ostatnie Posty