- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry5 maseczek glinianych, które oczyszczają skórę bez wysuszania
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

5 maseczek glinianych, które oczyszczają skórę bez wysuszania


Zdolność glinki do wchłaniania oleju i zanieczyszczeń sprawia, że ​​jest to oczywisty dodatek do najskuteczniejszych masek detoksykujących. W przeszłości takie zabiegi były tak wysuszające, że niektóre były znane z tego, że w rezultacie pozostawiały napiętą, odwodnioną cerę. Dzisiejsze premiery pozostawiają jednak skórę nawilżoną i odżywioną, a jednocześnie mają poważne zalety poprawiające stan skóry (czytaj: odkurzone pory i dużo mniej sebum).

1
/
5

Jeśli masz mało czasu, Maska oczyszczająca Tatcha (70 USD) jest zasilany japońską gliną i popiołem wulkanicznym, aby zapewnić pełne odświeżenie skóry w zaledwie pięć minut.

2
/
5

Ostatnio widziane na Rihanny porcelanowa skóra, Fenty Cookies N Clean Whipped Clay Detox Maska na twarz (32 USD) – jest nasycony glinką, węglem drzewnym i kwasem salicylowym – to zupełnie nowe rozwiązanie gwiazdy na poprawę tekstury skóry, więcej rosy i mniej połysku.

3
/
5

Mieszanka różowej glinki i kofeiny w nagrodzonej nagrodą NewBeauty Caudalie Vinergetic C+ Instant Detox Maska (39 USD) sprawia, że ​​jest to idealny dodatek do jaśniejszej, napiętej i bardziej przebudzonej skóry.

4
/
5

Konieczność minimalizacji nadmiernej produkcji oleju i pozostawienia super gładkiego płótna, Youth To The People Superclay Purify + Clear Power Mask z niacynamidem (36 USD) jest miękki i maślany, nie jest suchy ani łuszczący się i łatwo się zmywa.

5
/
5

Bezpieczna dla wrażliwej skóry multiwitamina dla cer obciążonych, Maska rozliczeniowa Indie Lee (52 USD) jest wypełniony kwasami salicylowymi i glikolowymi do złuszczania, glinką bentonitową i siarką koloidalną, które pochłaniają zanieczyszczenia, a także rumiankiem i wodorostami, aby uzupełnić utraconą miękkość i odżywienie.

Źródło strony

Ostatnie Posty