- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarz5 najważniejszych trendów kosmetycznych w 2022 roku zgodnie z przewidywaniami Whole Foods...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

5 najważniejszych trendów kosmetycznych w 2022 roku zgodnie z przewidywaniami Whole Foods Market


Whole Foods Market jest znany ze swojego zaangażowania w świeże produkty i rzędy czystych opcji żywieniowych, ale jeśli nigdy nie zeskanowałeś sekcji poświęconej urodzie, przegapiasz. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów, Whole Foods Market utrzymuje swój wybór produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych na najwyższym poziomie, zakazując stosowania 180 składników. Sklep oferuje ukochane marki, takie jak Burt’s Bee, Thayers, Weleda i Dr. Bronner’s, a także nowe i ekscytujące marki do odkrycia.

Od 16 do 22 marca odbywa się coroczna wyprzedaż Whole Foods Market w ramach Tygodnia Piękna — możesz więc otrzymać 25% zniżki na produkty i dodatkowe 10% zniżki, jeśli jesteś członkiem Amazon Prime. Dodatkowo, od 18 marca Whole Foods Market będzie oferować w sklepach ograniczoną ilość Kosmetyków. Kupujący mogą wybierać między torbą Bright Ideas z produktami, które wspierają promienną skórę, a torbą Glow & Go, która zawiera produkty nawilżające ze składnikami takimi jak kwas hialuronowy kwas. Każda z toreb jest wyceniana na ponad 120 USD, ale kosztuje 25 USD.

Aby uczcić oszczędności, eksperci z Rady Trendów przedstawili coroczną listę pięciu najważniejszych trendów kosmetycznych na dany rok. Jeśli szukasz inspiracji przed zakupem wyprzedaży, oto kilka trendów, które eksperci przewidują, że zobaczysz w 2022 roku.

1
/
5

Ceramidy

Rada Trendów obserwuje w tym roku wzrost popularności ceramidów. Te lipidy znajdujące się w komórkach skóry są doskonałym dodatkiem do produktów do pielęgnacji skóry, które pomagają zatrzymać wilgoć i odbudować barierę ochronną skóry. Jeśli ceramidy nie są jeszcze w twoim schemacie, powinny być. Dodaj ceramidy do swojej codziennej pracy dzięki produktom takim jak ACURE Ultra nawilżający ceramidowy balsam do twarzy na co dzień (15 USD) i Undefined Beauty R&R Żel-Crème (28 dolarów).

2
/
5

Opuncja

Jeśli lubisz opuncję w margaritach, pokochasz ją w pielęgnacji skóry. Ten mały kaktus zawiera aminokwasy oraz witaminy E i K, które zapewniają promienną skórę. Podaruj swojej rutynie pielęgnacyjnej dawkę opuncji z opuncją evanhealy Organiczny eliksir upiększający z niebieskim kaktusem (47 USD) i Olejek oczyszczający Karuna (16 dolarów).

3
/
5

Czysty krem ​​przeciwsłoneczny

Jeśli masz dość białego gipsu po zastosowaniu kremu z filtrem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Rada Trendów przewiduje, że przezroczyste filtry przeciwsłoneczne z zawartością cynku innego niż nano, które pozostawiają mniej widoczne ślady, przeżyją w tym roku boom. Złapać cocokind krem ​​przeciwsłoneczny do twarzy na co dzień SPF 32 (27 USD) i Mad Hippie nawilżający krem ​​do twarzy SPF 25+ (25 USD) przed następnym dniem na plaży.

4
/
5

Akcesoria i zabiegi do włosów na noc

Przenosząc piękny sen na wyższy poziom, Rada Trendów twierdzi, że istnieje wiele nowych produktów do włosów zaprojektowanych specjalnie do noszenia podczas snu. Stosowanie tych akcesoriów lub zabiegów przed snem pomoże zachować styl i teksturę, bez względu na to, ile razy się rzucasz i obracasz. Próbować Kicz satynowa opaska do spania (7 USD) i Alaffia Beautiful Loki wzmacniają odżywkę bez spłukiwania (9 USD), aby obudzić się z włosami swoich marzeń.

5
/
5

Galaretki

W 2022 galaretka będzie nie tylko na tosty. Najpopularniejsze są galaretki kochające skórę. Niezależnie od tego, czy pielęgnuje skórę, czy usuwa makijaż, konsystencja galaretki doda trochę radości Twojej codziennej pielęgnacji skóry. Próbować Pacifica żel do mycia twarzy Wake Up Beautiful Dream (10 USD) lub ACURE Seriously Kojący żel do demakijażu w mleku (10 USD) to świetny sposób, aby wskoczyć na modę galaretki.Źródło strony

Ostatnie Posty