- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry5 natychmiastowych bronzerów do ciała dla zdrowego blasku bez czekania
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

5 natychmiastowych bronzerów do ciała dla zdrowego blasku bez czekania


Zapomnij o tym, co wiesz o „makijażu ciała” z przeszłości. Gęste, pastowate formuły zostały zastąpione produktami zawierającymi aktywne składniki, które pozwalają skórze zajrzeć, aby uzyskać wiarygodny, zdrowy blask.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz brązującego blasku, czy chcesz zatrzeć niedoskonałości przed wieczornym wyjściem, bronzery do ciała są najlepszym wyborem. Te lekkie, łatwe w aplikacji formuły wtapiają się w skórę, zapewniając wiarygodny blask bez kłopotów i czasu oczekiwania.

1
/
5

Lux Unfiltred Blurring Body Glow (44 USD)

Oprócz zapewniania perfekcyjnego, filtrowanego wykończenia, to ulepszenie zwykłego balsamu do ciała zawiera masło shea, skwalan, olej z nasion słonecznika i witaminę C, które również pielęgnują skórę.

2
/
5

Błyskawiczna opalenizna ciała Bali (25 USD)

Pomiń bałagan dzięki tej formule w sprayu (zalecamy również zakup Pędzel do mieszania dla bezproblemowej aplikacji). Odżywcza witamina E i ogórek zapewniają zero suchych plam.

3
/
5

Elaluz Bronzer w płynie z Camu Camu (32 USD)

Jeśli szukasz brązu do pełnego pokrycia, przewijaj dalej. Ale jeśli szukasz czystego umycia koloru, który natychmiast zapewni zdrowy blask, to jest to.

4
/
5

Tarte Shape Tape Wodoodporny makijaż ciała (39 USD)

Ten nasycony gliceryną, matowy i pozbawiony połysku krem, który najlepiej kryje, jest idealny do pokrywania żył lub niedoskonałości, które wolisz zakamuflować. (Jedno spojrzenie na zdjęcia przed i po, a będziesz wierzący.)

5
/
5

Vita Liberata Body Blur Instant HD Wykończenie skóry (39 USD)

Ten kremowy krem ​​BB, mieszczący się gdzieś pomiędzy podkładem do ciała a bronzerem w płynie, delikatnie zaciera niedoskonałości i nadaje odbijający światło brąz.Źródło strony

Ostatnie Posty