- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry5 niechirurgicznych rozwiązań dla młodszych oczu Celebs przysięgam By
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

5 niechirurgicznych rozwiązań dla młodszych oczu Celebs przysięgam By


Chociaż nasze oczy mogą być oknem na nasze dusze, mogą również rzucić okiem na to, jak się starzejemy, czy śpimy wystarczająco długo i jak zestresowani lub zrelaksowani jesteśmy w danym momencie. Odmładzanie okolic oczu było czymś, co w przeszłości można było zrobić tylko za pomocą górnej lub dolnej plastyki powiek, aby rozwiązać problem kapturów, kurzych łapek, worków pod oczami i cieni pod oczami – ale teraz istnieje mnóstwo sposobów na tymczasowe złagodzenie wielu problemów z oczami, które może nam przeszkadzać. Oto cztery proste sposoby na rozwiązanie najczęstszych problemów i błyskawiczne poszerzenie, jaśniejsze i młodsze oczy.

1
/
5

Przedłużanie rzęs „wymuszonym kocim okiem”

Kiedy kołysała pokazem Superbowl 56 w przerwie meczu, ikona Mary J. Blige stała się popularna nie tylko za to, że zagrała jeden z najlepszych programów w historii, ale także za to, jak młodo wygląda w wieku 51 lat. Aby nadać jej oczom zauważalny pop z największego na świecie scena, celebrytka stylistka przedłużania rzęs i właścicielka New York City i Miami’s Envious Lashes, Clementina Richardson wykorzystała swoją specjalistyczną technikę układania rzęs do natychmiastowego „liftingu oczu”.

Aby osiągnąć to, co nazywa „wymuszonym kocim okiem”, Richardson mówi, że zwraca uwagę na naturalny kształt oka i używa przedłużeń, aby zapewnić lifting tam, gdzie oczy wydają się najbardziej zakapturzone. „Wiele osób noszących przedłużenia prosi o kocie oko, ale jeśli twoje oczy są zakryte lub trochę opuszczone na końcach, ciężkie przedłużenia mogą ściągnąć rogi w dół”.

Richardson opracowała specjalną technikę unoszenia końcówek oka i nadania kształtu przypominającego migdały dzięki przedłużeniu rzęs. „Moja sztuczka polega na tym, aby na końcu użyć krótszego odcinka, aby uniknąć ciągnięcia oka w dół. Wszystko sprowadza się do umiejscowienia i odpowiedniego ustawienia krzywizn oka”.

2
/
5

Korekcja oczu z kapturem w płynie

W przypadku zakapturzonych oczu gwiazdy takie jak Olivia Wilde uwielbiają tę technikę eyelinera, aby całkowicie zmienić kształt oczu za pomocą techniki skrzydlatej konturówki, która nie rozmazuje się ani nie wygląda na pudełko. „Zakapturzone oczy pojawiają się, gdy skóra powieki opada na zagięcie, tak że krzywizna kości oczodołu nie jest wyraźnie widoczna” – mówi wizażystka Jenny Patinkin.

Aby uzyskać bardziej otwarty wygląd, który uzupełnia anatomię twarzy, zaleca, aby podczas nakładania konturówki mieć otwarte oczy, aby można było pracować z naturalnym kształtem oczu, aby uzyskać najlepszy uskrzydlony wygląd konturówki. „Zacznij od zewnętrznego kącika oka za pomocą płynnej konturówki i małymi pociągnięciami utwórz krótką linię, która podąża za kątem dolnej linii rzęs”, mówi Patinkin. „Upewnij się, że nakładasz go bez przytrzymywania lub rozciągania skóry, a następnie połącz ten zewnętrzny kąt z powrotem z resztą górnej linii rzęs i pozwól na chwilę zestawić podkładkę”.

Victor Dyomin/Getty Images

3
/
5

Nagradzany Instant Eye Opener

MI! Aktualności Gospodarz Raz Perez przygotował się na 2022 Oscar Coverage z pełną twarzą glam, wspaniałą nową suknią i zabiegiem w postaci kropli do oczu, który również przyciągnął naszą uwagę, zdobywając nagrodę NewBeauty Beauty Award w kategorii innowacji. Perez użył kilku kropli Upneeq, aby poszerzyć jej oczy na czerwonym dywanie. Według Boca Raton, chirurga okulograficznego z FL Stevena Fagiena, stosowanie kropli do oczu w celu otwarcia oczu było praktyką branżową od lat, ale teraz w końcu są one dostępne publicznie w celu tymczasowego podniesienia.

„Od lat wiadomo, że niektóre środki chemiczne stosowane miejscowo w „kroplach do oczu” powodują ucisk dodatkowego mięśnia górnej powieki, który „otwiera oko” lub podnosi górną powiekę. Pomyśl o tym jak o sprayu do nosa Afrin, który działa na nos poprzez podobny efekt zwężenia naczyń krwionośnych. Uważa się, że preparat do oczu z tym samym związkiem ze zmniejszeniem zmiany stężenia, aby zmaksymalizować efekty przy zmniejszeniu skutków ubocznych, które u większości pacjentów będą trwać kilka godzin” – wyjaśnia.

4
/
5

„Botoksowy lifting brwi”

Dermatolog z West Palm Beach, Floryda Kenneth R. Beer, MD mówi, że jeśli musisz użyć dłoni, aby podnieść powiekę, niechirurgiczny lifting brwi za pomocą neurotoksyn, takich jak Botox Cosmetic, Xeomin, Dysport lub Jeuveau, może nadać oczom bardziej wybudzony wygląd, który utrzyma się od 3 do 5 miesięcy, czyniąc je celebrytą ulubione za wypoczęty wygląd w sezonie nagród. „Polega to na wstrzyknięciu bezpośrednio między brwiami, aby rozluźnić mięśnie pod spodem, co pozwala mięśniom górnej części czoła „przyciągnąć” brwi z powrotem do góry, a skórę wygładzić i unieść opadające oczy”.

5
/
5

Smoczek na suche oczy

Przewlekła suchość oczu może być nie tylko podrażniająca, ale może również powodować ciągłe tarcie, które ciągnie delikatną skórę wokół oczu. Może to prowadzić do uszkodzenia skóry, co ostatecznie przyczynia się do starzenia się. “Zespół suchego oka (DED) to wieloczynnikowa choroba łez i powierzchni oka, która dotyka miliony ludzi na całym świecie”, wyjaśnia Grosse Pointe, MI dermatolog Shauna Diggs, MD.” Szacuje się, że w samych Stanach Zjednoczonych 40 milionów ludzi cierpi lub jest predysponowanych do DED z powodu wieku, operacji zaćmy, rzadszego mrugania od używania urządzeń elektronicznych i zabiegów kosmetycznych wokół oczu, takich jak przedłużanie rzęs, tatuaże eyelinerem i odżywki do rzęs”.

Aby złagodzić przewlekłą suchość oczu i leczyć skórę wokół oczu, dr Diggs poleca zabieg Beautiful Eyes, ulubiony przez Kyle’a Richardsa z Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills, który zawiera intensywne światło pulsacyjne (IPL). „Istnieje wyraźny związek między chorobą suchego oka a chorobami zapalnymi skóry występującymi w pobliżu powiek, takimi jak trądzik różowaty na twarzy” – wyjaśnia dr Diggs. „Wiele badań pokazuje, że terapia IPL oprócz trądziku różowatego zmniejsza również oznaki i objawy DED. Dzieje się tak, ponieważ IPL dostarcza energię do nadaktywnych naczyń krwionośnych, które uwalniają mediatory stanu zapalnego w skórze wokół oczu. W rezultacie zaczerwienienia i stany zapalne wokół powiek zostają zredukowane.”

Obrazy GettyŹródło strony

Ostatnie Posty