- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarz5 problemów związanych z metamorfozą uśmiechu Ten kosmetyczny dentysta mówi, że nie...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

5 problemów związanych z metamorfozą uśmiechu Ten kosmetyczny dentysta mówi, że nie musimy się o to martwić


Metamorfoza uśmiechu może wpływać nie tylko na to, jak ludzie cię widzą, ale także na to, jak widzisz siebie. Boulder, dentysta kosmetyczny w stanie Kolorado Priya Uppal, DDS mówi, że niektóre z przeszkód, na jakie napotykają pacjenci w dążeniu do uaktualnionego uśmiechu, mają więcej wspólnego z błędnymi wyobrażeniami niż prawdziwymi wyzwaniami. Ulepszenie uśmiechu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, ale istnieje kilka powszechnych mitów dentystycznych, które utrudniają pacjentom rozpoczęcie podróży, która zmienia uśmiech. Tutaj obala pięć głównych mitów, które ludzie zwykle mylą, jeśli chodzi o nowy uśmiech.

Moje zęby będą wyglądać na fałszywe

Dr Uppal twierdzi, że najczęstszym problemem jest to, że ludzie boją się wyglądać sztucznie lub mieć zęby typu chiclet. „To absolutnie nieprawda” — mówi. „Największym czynnikiem w uzyskaniu naturalnie wyglądającego przywrócenia uśmiechu jest znajomość sposobu wykonywania licówek. Niekoniecznie chcemy zmienić sposób, w jaki dana osoba wygląda, chyba że jest to coś, czego szukają. Twoje uzupełnienia powinny poprawić Twój uśmiech i nadal chcemy, aby wyglądał bardzo naturalnie, jak lepsza wersja Ciebie.”

Będzie bolało

Dr Uppal dodaje, że stary sposób myślenia, że ​​pójście do dentysty doprowadzi do bólu, jest teraz przestarzały, ponieważ zmiana uśmiechu nie powinna automatycznie oznaczać dyskomfortu. „To zdecydowanie nie musi tak być” – zauważa. „Istnieje kilka środków, które podejmujemy, aby zapewnić pacjentom komfort. Używamy odpowiednich technik anestezjologicznych i słuchawek redukujących hałas, dzięki czemu nie muszą słuchać hałasu podczas pracy”. Jako dodatkowy bonus pacjenci w Incredible Smile otrzymują również ładne, ciepłe koce, aby zapewnić im przytulność podczas całego procesu.

To zajmie mi zbyt dużo czasu

Dr Uppal mówi, że wielu pacjentów przychodzi i mówi, że nie chcą spędzać lat na próbie uzyskania idealnego uśmiechu i zdecydowanie nie musi to trwać tak długo. „W zależności od przypadku, tego, co robimy i czego ten pacjent potrzebuje, uzyskanie ostatecznego wyniku może zająć nawet kilka tygodni. Ponieważ planujemy projekty uśmiechu w naszym biurze, tak naprawdę projektujemy licówki tymczasowe tak, aby wyglądały bardzo podobnie do ich ostatecznych licówek, aby mogli wypróbować tę estetykę, aby upewnić się, że będzie to coś, z czego będą zadowoleni od dawna termin.” Dodaje, że jeśli koniec obejmuje zmianę koloru lub kształtu zębów, to można to wypróbować jeszcze tego samego dnia, w którym zaczyna pracować nad zębami.

Jestem za stary, aby przywrócić uśmiech

„Pewnego dnia pacjentka po 60. roku życia zapytała mnie, czy nie jest już za późno, aby przywrócić jej uśmiech. Nigdy nie jesteś za stary, aby poprawić swój wygląd lub sposób funkcjonowania zębów, ponieważ te zmiany poprawią również twoją zdolność do żucia jedzenia, dodadzą ci pewności siebie podczas rozmów z innymi ludźmi i poprawią jakość twojego życia. Dla wielu osób dotyczy to bezpośrednio ich uśmiechu i zębów.”

Nie chcę wymieniać wszystkich moich zębów na licówki

Wreszcie, być może najczęstszym nieporozumieniem, jakie dr Uppal zauważa w swojej praktyce, jest pomysł, że metamorfoza uśmiechu obejmuje zastąpienie wszystkich naturalnych zębów licówkami. Nie tak, mówi, ponieważ celem powinno być zachowanie jak największej ilości zdrowego, naturalnego uzębienia. „W tym miejscu w grę wchodzą kompleksowe konsultacje i egzamin” – wyjaśnia. „Nie każdy pacjent tego potrzebuje, ale naprawdę chcemy przyjrzeć się, co kryje się za siłą napędową pacjenta. Czy są problemy z ugryzieniem? Czy występuje niewspółosiowość zębów? Jeśli możemy być bardzo konserwatywni i możemy skorygować zgryz za pomocą czegoś takiego jak Invisalign, to nie musimy leczyć każdego zęba i możemy naprawdę skupić się na uzyskaniu pożądanego rezultatu, zachowując jednocześnie jak najbardziej konserwatywne podejście”.

Najważniejszą rzeczą, którą mówi dr Uppal, jest to, że metamorfoza uśmiechu musi być bardzo dostosowana do potrzeb indywidualnego pacjenta. „Chcemy skupić się na zachowaniu tego, co już jest, ale chcemy również zapewnić pacjentom jak najlepsze efekty estetyczne i funkcjonalne. Aby to zrobić, musimy zacząć od planu stworzonego specjalnie dla Ciebie w oparciu o to, czego potrzebujesz i chcesz.” Dzięki takiemu podejściu uzyskanie zupełnie nowego, błyszczącego uśmiechu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.Źródło strony

Ostatnie Posty