- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellness6 trendów w dziedzinie urody i odnowy biologicznej, które zobaczymy wszędzie w...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

6 trendów w dziedzinie urody i odnowy biologicznej, które zobaczymy wszędzie w 2022 r.


Pod koniec każdego roku Pinterest wydania ich przewidywania dotyczące trendów w wielu filarach platformy w następnym roku na podstawie ponad 400 milionów użytkowników miesięcznie i 300 miliardów zaoszczędzonych Pinów.

Nic dziwnego, że dokładność tych prognoz jest imponująca. Według danych marki, 80 procent tego, co przewidywano w zeszłym roku – w tym fryzury wymagające niewielkiej konserwacji i makijaże do przodu – w rzeczywistości było modne w 2021 roku.

Jeśli chodzi o to, co jest dostępne w 2022 r., Pinterest przewiduje wzrost fryzur o naturalnej strukturze włosów, niskiej intensywności sprawności i skupienia się na energii.

Pochyl się w naturalność

„​W 2022 roku ludzie będą celebrować swoją naturalną teksturę za pomocą dużych technik stylizacji włosów” – czytamy w raporcie. „Kosmiczne koki generacji Z i fryzury o wysokim zaciągnięciu będą nadal rosły, gdy ludzie znajdą nowe wskazówki dotyczące urody dzięki funkcji wyszukiwania wzorców włosów na Pintereście”.

W związku z tym liczba wyszukiwań hasła „fryzury z wysokimi zapuchnięciami” wzrosła już o 165 procent; „krótkie, naturalne fryzury” odnotowały 185-procentowy wzrost; a „naturalne fryzury z koków” wzrosły o 160 procent od zeszłego roku.

Przewracające głowę włosy

Włosy w nowym roku nie będą niczym podstawowym. Oficjalna prognoza: „W 2022 r. włosy trudne do przeoczenia – od barweny przez włosy ośmiornicy po peruki z bobem – będą najbardziej pożądanymi stylami w salonie Gen Z”.

Liczba wyszukiwań fryzur z barweny wzrosła o 190 procent, a zapytania dotyczące „projektów farbowania ogolonej głowy” wzrosły 12-krotnie od zeszłego roku. Również trendy: peruki typu bob (do 3x); strzyżenie ośmiornicy (do 2x); i irokezem z krótkimi włosami (do 2x).

Aktualności na temat paznokci

Również tradycyjne fryzury są proste, ponieważ projekty w stylu pejzażowym zaczynają odgrywać centralną rolę w przestrzeni zdobienia paznokci. „W przyszłym roku klejnoty i przyroda będą odgrywać dużą rolę w przestrzeni kosmetycznej” – mówi Jenna Landi, szefowa działu brand insights na Pinterest. „Pokolenie Z ozdabia całe swoje ciała, w tym zęby, a pragnienie ponownego podróżowania widać nawet na naszych paznokciach, gdy ludzie malują na paznokciach krajobrazy”.

Zgodnie z raportem, paznokcie geodezyjne (wzrost 2x), paznokcie pustynne (+105 procent) i zdobienia paznokci inspirowane konstelacjami (+115 procent) zyskują na popularności, zwłaszcza wśród osób poszukujących milenialsów.

Uważna miesiączka

„W 2022 roku ludzie będą kształcić się na temat swojego zdrowia menstruacyjnego, począwszy od faz cyklu i opieki menstruacyjnej”, czytamy w raporcie, w którym zauważa się, że Millenialsi napędzają poszukiwania tego ruchu. Pinners szukają „wykresu cyklu miesiączkowego” (+95 procent), „fazy folikularnej” (+70 procent) i „opieki okresowej” (+3x).

Spokojne Ruchy

Dawno minęły czasy intensywnego wszystkiego. „W tym roku ludzie w każdym wieku zakochają się w bardziej łagodnych sposobach poruszania ciałem”, z codziennymi ćwiczeniami rozciągania i spacerami na łonie natury jako popularnymi opcjami.

Bardziej popularne hasła wyszukiwania: „pływająca estetyka” (+170 procent), „proste ruchy taneczne” (+150 procent), „leniwy trening w łóżku” (wzrost o 135 procent) i „chodzenie w naturze” (+95 procent).

Może Ci się również spodobać: „Zasada” codziennych 10 000 kroków może się zmieniać

Podnieść do właściwego poziomu

Od kolorów aury (do 36x) do etapów duchowego przebudzenia (do 4x), „Gen Z szuka sposobów na podniesienie swojej wibracji, szukając etapów duchowego przebudzenia, a nawet kolorów aury”. Również zyskujące popularność: wyszukiwania „jak podnieść wibracje” (+145 procent), pytania „jak chronić swoją energię” (+60 procent) i pytania „uzdrawianie częstotliwością” (+35 procent).Źródło strony

Ostatnie Posty