- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijaż6 typowych błędów, które kobiety popełniają z białym eyelinerem
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

6 typowych błędów, które kobiety popełniają z białym eyelinerem


Przy odpowiednim użyciu biały eyeliner może być rewolucyjnym produktem kosmetycznym, który robi wszystko, od ukrywania skazy po rozjaśnienie oczu. „To ponadczasowy chwyt wizażysty i niezbędny element każdej kosmetyczki” — dodaje dyrektor artystyczny i edukacyjny Jane Iredale, Ami Mallon. „Pomyśl o tym jak o swoim lśniącym białym rycerzu, który może sprawić, że oczy będą wyglądać na większe, jaśniejsze i dawać iluzję, że jesteś dobrze wypoczęty, nawet jeśli nie spałeś!”

Jednak niewłaściwie użyty biały eyeliner może całkowicie zepsuć Twój wygląd. Zwróciliśmy się do wizażystek, aby dowiedzieć się więcej o najczęstszych błędach popełnianych przez kobiety w tym odcieniu eyelinera, a także o tym, co należy zrobić.

Podszewka linii wodnej

Wyłożenie linii wodnej ciemną wyściółką może sprawić, że twoje oczy będą wyglądać na większe i jaśniejsze, gdy zostaną odizolowane od zewnętrznych krawędzi, ale zrobienie tego z białą wyściółką to wielkie piękno, nie. „Często wygląda to sztucznie”, wizażystka celebrytów Karolina Dali wyjaśnia. „Wolę używać odcienia złamanej bieli z nutą beżu Chanel Kohl Liner w Clair #69 (31 dolarów). Będziesz mieć ten sam efekt otwarcia oczu z bardziej naturalnym wyglądem.”

Podszewka górnej linii rzęs

Zdolność białej konturówki do rozjaśnienia oka może kusić Cię do podkreślenia całej linii rzęs jasnym odcieniem, ale Mallon mówi, że to duży błąd, który może prowadzić do tego, że Twoje oczy będą wyglądać „nieokreślone”. Zamiast tego używaj go oszczędnie w wewnętrznym kąciku oczu, aby dodać trochę światła. „Uwielbiam używać białej wkładki w kanaliku łzowym, aby rozjaśnić” – mówi.

Nakładanie Liner pod rzęsy

Kolejne miejsce, do którego nie pasuje biały eyeliner? Wzdłuż dolnej powieki, tuż pod rzęsami. Zamiast tego Dali sugeruje użycie jasnobrązowego lub brązowego odcienia i użycie małego, ustawionego pod kątem pędzla, aby go wtopić. „Mniej znaczy więcej z podszewką pod linią rzęs” – mówi. „Gdy zrobisz to z jasnym, brązowym odcieniem, stworzy iluzję pełniejszej dolnej linii rzęs, jednocześnie otwierając i podkreślając oczy”.

Używanie konturówki pod brwi

Aby rozjaśnić kości brwiowe, Dali mówi, aby pominąć również biały eyeliner. „Może wyglądać jak kreskówkowa” – mówi. „Zamiast tego użyj cienia szampana lub wanilii pod brwiami.” Delikatniejsze kolory sprawią, że Twoja kość brwiowa wyskoczy, nie wyglądając na szaloną.

Więc gdzie Móc używasz białego eyelinera na brwiach? „Podczas kształtowania i pęsetowania brwi, nałóż dużą ilość białej konturówki na włosy, które chcesz usunąć” – wyjaśnia Dali. „To zapobiegnie nadmiernemu tweezowaniu i pomoże uzyskać idealne brwi. Gdy skończysz pęsetować niechciane włosy, zetrzyj białą wyściółkę.

Nakładanie go na zwykłą wyściółkę

Podczas gdy nakładanie ulubionej czarnej lub brązowej wyściółki na oczy z białymi liniami jest fajną sztuczką kosmetyczną, robienie czegoś przeciwnego jest dużym błędem kosmetycznym. Zamiast tego rozważ połączenie go z czarną lub brązową wyściółką, jak mówi Mallon „może być rozjaśniający i elegancki”. „Chodzi o kontrast”, kontynuuje. „Pomyśl o podkreśleniu i konturze oczu: biel przyciągnie jasne, a ciemne kolory znikną. Chodzi o równowagę”.

Nie używaj go na twarzy

Jeśli używasz tylko białej wkładki do oczu, tracisz. „Uwielbiam rysować wierzchołek łuku kupidyna i mieszać go jako naturalnie wyglądające podkreślenie”, mówi Mallon, zauważając Biała kredka do oczu Jane Iredale (17 USD) jest tutaj osobistym faworytem. „Zawsze w moich osobistych i profesjonalnych zestawach do intensywnej podróży mówi, kiedy sen jest minimalny”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty