- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry6 zaawansowanych technologicznie urządzeń do pielęgnacji skóry, które zapewniają rezultaty w domu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

6 zaawansowanych technologicznie urządzeń do pielęgnacji skóry, które zapewniają rezultaty w domu


Jeśli napięty harmonogram trzyma Cię poza gabinetem lekarskim lub celem jest utrzymanie profesjonalnych wyników w domu, te zaawansowane technologicznie urządzenia są dla Ciebie.

1
/
6

Częstotliwość radiowa

Co to jest: „Domowe urządzenia o częstotliwości radiowej (RF) wykorzystują promieniowanie niskoenergetyczne, które ogrzewa skórę właściwą, najgłębszą warstwę skóry, w celu stymulacji produkcji kolagenu, który może poprawić zmarszczki”, wyjaśnia nowojorski dermatolog Marina Peredo, MD . „Częstotliwość radiowa w biurze jest potężniejsza, a zatem daje bardziej znaczące wyniki, ale urządzenia domowe są znacznie tańsze. Tak czy inaczej, lubię myśleć o nich jako o dodatku do profesjonalnego leczenia”.

Jeden do wypróbowania: Dwie zaawansowane technologie w lekkim urządzeniu, TriPollar STOP Vx (629 USD) dostarcza zarówno częstotliwość radiową, jak i wibracje elektryczne (ELV) do ogrzewania skóry właściwej i stymulacji syntezy kolagenu — jest to jedno z najlepiej sprzedających się narzędzi w Azji i jest wreszcie dostępne tutaj. Używaj go dwa do trzech razy w tygodniu, aby leczyć drobne lub umiarkowane zmarszczki w ciągu ośmiu do 12 tygodni.

2
/
6

Ultradźwięk

Co to jest: Narzędzia te zazwyczaj zawierają „nieskoncentrowane ultradźwięki o niskiej energii, które delikatnie podgrzewają tkankę skóry, co może zwiększyć przepuszczalność produktów do stosowania miejscowego”, mówi Delray Beach, dermatolog z FL, dr Janet Allenby. Ulterapia w gabinecie zazwyczaj przychodzi na myśl, gdy myślimy o zabiegach ultradźwiękowych, ale dr Allenby mówi, że jest inaczej, ponieważ „wykorzystuje skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej energii, które mogą wytwarzać znacznie więcej ciepła z każdym impulsem i mogą poprawić napięcie skóry. Wersje DIY mogą być pomocne na mniejszą skalę, jeśli są stosowane konsekwentnie i mogą zachęcać do lepszej pielęgnacji skóry”.

Jeden do wypróbowania: ten Urządzenie OLURA Eno (185 USD) ma opatentowaną konstrukcję z dwiema głowicami, która pozwala uzyskać rezultaty przypominające twarz w domu. Z jednej strony delikatna ultradźwiękowa szpatułka złuszczająca pomaga oczyścić zatkane pory i usunąć matowy, martwy naskórek; z drugiej strony ultradźwiękowe urządzenie do masażu pulsuje 350 000 razy na sekundę, aby zwiększyć przepływ krwi, ożywić luźne obszary i wprowadzić w skórę środki miejscowe.

3
/
6

Impuls o średniej częstotliwości (MFIP)

Co to jest: W przypadku osób o zwiotczałej skórze, szczególnie wzdłuż żuchwy i środkowej części twarzy — opróżnione policzki są częstą oznaką starzenia się z powodu utraty objętości — MFIP to przerywane impulsy elektryczne, które stymulują mięśnie, pomagając ujędrnić i unieść skórę. Dr Peredo mówi: „Niektóre z tych urządzeń są bardzo intensywne i nie należy ich używać częściej niż raz w tygodniu”.

Jeden do wypróbowania: Dr Arrivo Zeus II (1555 USD) zarządza kombinacją opatentowanych przez markę technologii Ultra Pulse i MFIP za pomocą dziewięciu doładowanych elektrod i swobodnie poruszającej się głowicy, która z łatwością leczy każdą część twarzy. Produkcja kolagenu i elastyny ​​oraz krążenie krwi zostają uruchomione – witaj natychmiastowy blask – skóra wygląda młodziej i zdrowiej przy ciągłym stosowaniu.

4
/
6

Mikroprąd

Co to jest: „Energia mikroprądowa stymuluje mięśnie twarzy za pomocą niewielkiego prądu elektrycznego, aby uzyskać efekt napinania i konturowania” – mówi dr Peredo. „Zwiększa się również aktywność komórkowa, co może zmniejszyć widoczność zmarszczek”. Na czystą, nagą skórę nałóż żel dołączony do urządzenia — zwykle jest przewodzący, co oznacza, że ​​zawiera jony, które umożliwiają przepływ mikroprądu — a następnie przesuwaj urządzenie po twarzy, stosując lekki lub średni nacisk (samouczki YouTube może pomóc). Dr Peredo zaleca przeprowadzanie kuracji co najmniej dwa razy w tygodniu, „ponieważ wyniki mają tendencję do szybkiego zanikania, jeśli przestaniesz”.

Jeden do wypróbowania: Nałóż niewielką ilość dołączonego żelu liftingującego na każdą sondę na Trophy Skin RejuvatoneMD Microcurrent Facial Toning System (199 USD), a następnie wybierz jeden z dwóch trybów: Lifting lub Toning. Po jednej pięciominutowej kuracji dziennie skóra wygląda zauważalnie jędrniej, a rezultaty są jeszcze lepsze, jeśli będziesz trzymać się rutyny.

5
/
6

Mikronakłuwanie

Co to jest: Pomyśl o mikronakłuwaniu jak o napowietrzaniu trawnika: tak jak gleba jest perforowana, aby umożliwić dostanie się składników odżywczych do trawy, tak maleńkie igły tworzą mikrouszkodzenia w skórze, co wzmacnia kolagen i pozwala składnikom pielęgnacyjnym wnikać dalej. „Reakcja gojenia się ran w organizmie może być bardzo skuteczna we wspomaganiu tego wzrostu kolagenu, prowadząc do poprawy drobnych zmarszczek, dużych porów, blizn potrądzikowych i innych problemów z teksturą” – mówi celebrytka, kosmetyczka Candace Marino. Chociaż domowe rolki do mikroigłowania nie są tym samym, co używane w biurze i stwarzają pewne zagrożenia dla bezpieczeństwa, jeśli nie są używane prawidłowo (wielu profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji skóry nie jest fanami majsterkowania z tego powodu), mogą one przynieść korzyści.

Jeden do wypróbowania: Opracowany przez estetyka, StackedSkincare MicroNeedling narzędzie do uszlachetniania skóry (95 USD) oferuje bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę jakości skóry w domu. Nie tylko przygotowuje skórę do lepszego wchłaniania składników aktywnych, ale także zwiększa obrót komórkowy, aby z czasem nadać skórze młodzieńczy wygląd.

6
/
6

DOPROWADZIŁO

Co to jest: Terapia światłem jest od lat stosowana w dermatologii, mówi dr Allenby. „Niektóre długości fal światła, takie jak niebieska i czerwona, mogą wywoływać pewne efekty biologiczne w skórze, które są specyficzne dla tych długości fal”. Według Marino, czerwone światło stymuluje produkcję kolagenu, aby skóra była jędrniejsza, bardziej młodzieńcza, a niebieskie światło zwalcza trądzik, zabijając bakterie, zmniejszając stany zapalne i spowalniając produkcję sebum. A kiedy niebieskie i czerwone światło są używane w tandemie, może być jeszcze lepsze na trądzik, ponieważ czerwona dioda LED dodatkowo leczy.” Pro top: Konsekwencja jest kluczem. „Myślę, że największym ograniczeniem jest to, że ludzie kupują je z dobrymi intencjami ich używania, ale po kilku tygodniach się nudzą i rezygnują” – mówi dr Allenby. „Ale ci, którzy są pilni, mogą bardzo dobrze osiągnąć dobre wyniki”.

Jeden do wypróbowania: W przypadku uporczywych wyprysków, zatwierdzony przez FDA i łatwy w użyciu Omnilux WYCZYŚĆ (395 USD) to jedyna domowa maska ​​LED, która, jak udowodniono, znacznie zmniejsza lub eliminuje trądzik. Mieszanka czerwonego i niebieskiego światła zapewnia działanie likwidujące skaz w zaledwie czterech 10-minutowych sesjach tygodniowo.Źródło strony

Ostatnie Posty