- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarz6 zabiegów, które mogą sprawić, że Twój uśmiech będzie wyglądał młodziej
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

6 zabiegów, które mogą sprawić, że Twój uśmiech będzie wyglądał młodziej


Zastrzyki i lasery o dużej mocy czynią cuda, aby nasze twarze wyglądały młodziej, różne operacje kosmetyczne i zabiegi rzeźbiarskie działają, aby cofnąć zegar na naszych ciałach, ale co z naszym uśmiechem? Wiele osób nie dostrzega znaczenia Twojego uśmiechu, gdy inwestuje w środki przeciwstarzeniowe, ale szybka wizyta u dentysty może wiele zmienić.

To, które procedury sprawią, że Twój uśmiech będzie wyglądał młodziej, często zależy od tego, nad czym pracujesz, więc warto omówić swoje konkretne potrzeby z lekarzem, ale istnieje kilka popularnych opcji. „Młodszy uśmiech można uzyskać na wiele różnych sposobów, od minimalnie inwazyjnych zabiegów po pełną rekonstrukcję jamy ustnej” – mówi dentysta kosmetyczny z Chicago, Nathan Hoffman, DDS. „Znalezienie najlepszego leczenia dla Ciebie zależy od Twoich unikalnych potrzeb jamy ustnej i pożądanego celu końcowego”. Nasi dentyści polecili nam niektóre z najlepszych sugerowanych przez nich zabiegów, które pomogą oderwać się od starzejącego się uśmiechu przez lata.

Wybiel zęby

Jeśli Twoje zęby są już zdrowe i proste, zabieg wybielania może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby nadać uśmiechowi młodszy wygląd. Stomatolog kosmetyczny z San Francisco Swati Agarwal, DDS zauważa, że ​​przebarwienia lub przebarwienia zębów mogą postarzyć Twój uśmiech, ale wybielanie może być szybkim rozwiązaniem.

„Zabieg wybielający może rozjaśnić zęby i nadać im bardziej młodzieńczy wygląd przy bardzo niewielkim koszcie i niewielkim wysiłku”, mówi Los Altos, dentysta kosmetyczny z Kalifornii, Joseph Field, DDS. Według dr Hoffmana „badania pokazują, że jeśli chodzi o zęby, ludzie kojarzą jaśniejszy uśmiech z byciem zdrowszym i młodszym”.

Napraw wyszczerbione lub zużyte zęby

„Z wiekiem nasze zęby też się starzeją. Są zużyte, wyszczerbione lub pęknięte. Zęby mogą być martwym prezentem na wiek. Aby uzyskać młodszy, bardziej młodzieńczy uśmiech, porozmawiaj ze swoim dentystą o dostępnych opcjach” – radzi dr Agarwal. „Może być tak proste, jak klejenie żywicą w kolorze zęba, aby naprawić zużycie i wióry”.

Rozważ licówki

Bez względu na to, czy Twoje zęby nie zareagują na wybielanie, czy masz poważniejsze odpryski, licówki są doskonałym rozwiązaniem. Dr Field mówi, że w tego rodzaju przypadkach lub gdy ludzie chcą „drastycznie zmienić wygląd, kształt lub kolor swoich zębów, w grę wchodzą licówki porcelanowe”.

Dr Hoffman dodaje, że „z wiekiem nasze zęby naturalnie odbarwiają się, przesuwają i wykazują oznaki zużycia – wszystko to sprawia, że ​​wyglądamy na starsze. Tworząc idealny i naturalnie wyglądający wygląd zębów za pomocą licówek porcelanowych, możemy cofnąć czas”.

Wypróbuj metamorfozę uśmiechu z pełną rekonstrukcją ust

Stomatolog kosmetyczny z Beverly Hills Victoria Veytsman, DDS, proponuje pełną metamorfozę uśmiechu i pełną rekonstrukcję jamy ustnej za pomocą licówek porcelanowych, koron i mostów. „Dzięki porcelanie możemy zmienić wielkość koloru i szerokość uśmiechu. Możemy przywrócić utraconą strukturę zęba, a tym samym przywrócić wymiary i proporcje twarzy”, mówi dr Veytsman. „Jeśli chodzi o uśmiech, patrzymy na estetykę w skali makro — patrzymy na całą twarz i staramy się stworzyć harmonię młodości”.

Wybierz opcje prostowania

Dla pacjentów z białymi i zdrowymi zębami, które nie są dobrze ustawione, dr Field sugeruje Invisalign lub inne zabiegi ortodontyczne. Prostowanie zębów nada Twojemu uśmiechowi zdrowszy, młodzieńczy wygląd – wyjaśnia.

Zapytaj o wypełniacz

„A Leczenie Juvéderm może zdziałać cuda w cofaniu czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o usta” – mówi dr Hoffman. „Z wiekiem więzadła wokół naszych ust i podbródka rozluźniają się, powodując zwiotczenie. W rezultacie głębokie bruzdy wokół ust (zwane również fałdami nosowo-wargowymi) stają się bardziej widoczne. Leczenie zmarszczek i fałd wokół ust za pomocą wypełniaczy skórnych to świetny sposób na uzyskanie młodszego uśmiechu”.Źródło strony

Ostatnie Posty