- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry7 modnych pomocników do skóry i włosów, których możesz używać niewłaściwie
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

7 modnych pomocników do skóry i włosów, których możesz używać niewłaściwie


Kiedy produkt nie robi tego, co obiecuje, czasami nie chodzi o sam produkt, ale o sposób, w jaki go używamy. Jeśli robisz to źle, nie ma mowy, żeby zadziałało tak, jak było to zamierzone. Szybko się nauczyłem, kiedy poszedłem do dermatologa zapytać, dlaczego mój krem ​​korygujący pigment działa na wszystkich oprócz mnie. „Robisz to źle!” powiedziała i szybko wypełniła mnie na temat mojego błędu użytkownika.

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje upiększacze, czasami potrzeba trochę praktyki i dobrych rad. W przypadku tych sześciu powszechnie stosowanych roztworów do pielęgnacji skóry i włosów może upłynąć trochę więcej czasu na przeczytanie etykiety i kilka prób, zanim zrobisz to dobrze.

1
/
7

Topiące się środki czyszczące

Dr. Dennis Gross Hyaluronic Marine Meltaway Cleanser (30 USD) szybko emulguje, delikatnie i skutecznie usuwając cały makijaż i zanieczyszczenia bez zdzierania skóry — pod warunkiem, że nie dodasz wody! Przyzwyczajenia związane z oczyszczaniem zmuszają Cię do dodawania wody, aby uzyskać pieniącą się pianę, ale słyszeliśmy od samego dr Grossa, że ​​ten środek należy nakładać na suchą skórę i wycierać ręcznikiem z mikrofibry bez spłukiwania. „Ten bezolejowy środek czyszczący bez wysiłku usuwa wszelkie zanieczyszczenia, dostarczając jednocześnie kojące i nawilżające składniki, pozostawiając skórę zrównoważoną, odświeżoną i promienną” – mówi.

2
/
7

Wyczyść żel do brwi

Znana ekspertka od brwi, Dani Kimiko Vincent, mówi, aby używać przezroczystego żelu do brwi we właściwy sposób, pomyśl o tym jako o narzędziu do poprawy naturalnego kształtu i tekstury bez przesady. „Aby uzyskać świeży i nieskomplikowany wygląd, wybierz kredkę do brwi, która nie jest zbyt napigmentowana ani zbyt miękka. Użyj lekkiej dłoni, aby wypełnić rzadkie obszary, zachowując naturalne przestrzenie między brwiami. Wybierz przezroczysty żel, taki jak Kimiko Beauty The Brow Sensei (33 USD), aby puchnąć i podnieść fronty, a następnie stopniowo zmniejszać uniesienie w ostatnich dwóch trzecich brwi. Użyj zwężającej się końcówki mikroszczoteczki, aby dopasować zbyt kolczaste włoski w łuku w kierunku ogona.”

3
/
7

Serum do skóry głowy

Nowy krajobraz pielęgnacji włosów i skóry głowy może być trudny w nawigacji, a trycholog Bridgette Hill mówi, że ważne jest, aby pamiętać, że serum do skóry głowy i środki miejscowe powinny być postrzegane jako produkty zapobiegające wypadaniu włosów, a nie produkty na porost włosów. „Do tej pory nie ma serum ani składnika aktywnego, który okazałby się sprzyjać wzrostowi włosów. Żaden produkt nie może odrosnąć martwego mieszka włosowego, co oznacza mieszek włosowy bez żywotnego źródła krwi”. Hill ma kilka faworytów, które poleca, w tym Dr Barbara Sturm Serum do skóry głowy (100 dolarów). „Zaletą serum przeciw wypadaniu włosów i środków miejscowych jest to, że przywracają i ożywiają mieszki włosowe, na które mają wpływ przyczyny i podstawowe czynniki, które zakłócają cykl wzrostu włosów, zaburzenia obrotu komórkowego lub pogorszenie mieszków włosowych w wyniku pozbawiony składników odżywczych i energii, aby się rozwijać i tworzyć zdrowe włókno włosów.” Aby serum zadziałało, nałóż je na skórę głowy po oczyszczeniu i wmasuj opuszkami palców w skórę głowy i włosy. Nie spłukuj go, ale pozwól mu przeniknąć, aby zadziałał swoją magią.

4
/
7

Tymczasowe środki rozjaśniające skórę

Fani wirusów Peter Thomas Roth Instant FIRMx Eye Tymczasowy napinacz do oczu (38 USD) odkryli przy pierwszym użyciu, że szybko działająca formuła pozostawia biały odcień na skórze, ale Boca Raton, chirurg okuloplastyczny z FL Steven Fagien, MD zauważa, że ​​jest to spowodowane kluczowym składnikiem. Krzemian sodu jest składnikiem o właściwościach ściągających, który podczas wysychania powoduje kurczenie się skóry. „Substancja ta była używana od lat jako składnik kilku produktów do pielęgnacji skóry, ale nie jako składnik aktywny – głównie stabilizator, środek antykorozyjny. Zmniejsza degradację niektórych składników metalicznych w niektórych produktach i stabilizuje równowagę pH i kwasowość w niektórych innych substancjach” – wyjaśnia. „Chociaż niektórzy użytkownicy mogą zobaczyć dramatyczne wyniki, mogą również zobaczyć widoczną„pozostałość ””. Dr Fagien mówi, że użycie niewielkiej ilości powinno działać na skórę, jednocześnie unikając wysuszonego, białego nadmiaru. W przypadku tego nowego kultowego klasyka odrobina naprawdę zajdzie daleko.

5
/
7

Suchy szampon

„Jednym częstym błędem, który widzę, gdy ludzie używają suchego szamponu, jest oczekiwanie, że działa on jak spray o suchej konsystencji” – mówi stylista fryzur celebrytów Tyler Bishop. „To kuzyni, nie bliźniaki! Suchy szampon ma za zadanie odświeżyć włosy poprzez nasączenie olejkiem i przedłużyć mycie. Spray do suchej konsystencji jest przeznaczony po tym, jak suchy szampon wykonał swoje zadanie i chcesz dodać objętości, wzrostu i tekstury. Nie nakładaj również suchego szamponu na końcówki, ponieważ może to spowodować nadmierne wysuszenie.” Aby odświeżyć końcówki, Bishop zaleca włączenie suchej odżywki, takiej jak Unite U: Dry Fresh Dry Conditioner (30 dolarów). „Suszoną odżywkę należy nakładać tylko od połowy długości do końców, aby zmiękczyć i nawilżyć włosy, między myciami, zwłaszcza jeśli używasz suchego szamponu”.

6
/
7

Redukcje punktowe

Fort Lauderdale, dermatolog z Florydy Maryann Mikhail, MD mówi, że używasz Cyspera (169 USD) za hipergimentację jako leczenie punktowe, robisz to źle. „Nałóż cienką warstwę na całą twarz, nie tylko w miejscach, w których występują ciemne plamy, melasma lub przebarwienia”. Cyspera wspomaga tyrozynazę, która wyzwala produkcję pigmentu i melaniny. Pomaga również zwiększyć poziom glutationu, który jest środkiem rozjaśniającym skórę. „Aby uzyskać najlepszy efekt, nałóż go na całą twarz przez 15 minut i zrób to na czystej, suchej skórze, która nie była myta przez co najmniej godzinę. Wielu pacjentów woli robić to wieczorem przed snem niż rano”.

7
/
7

Miejscowe retinoidy

Recepta Altreno (tretinoina) Lotion 0,05% na trądzik dorosłych to miejscowy retinoid, który został zatwierdzony przez FDA do szybkiego leczenia trądziku dorosłych. „Szacuje się, że tretinoina jest około 100 razy silniejsza niż retinol, ponieważ jest gotowa do użycia, gdy tylko zostanie nałożona na skórę i nie musi przechodzić procesu konwersji”, mówi nowojorski dermatolog Joshua Zeichner, MD.

Często słyszymy rady, aby zmieszać retinol z kremem nawilżającym, aby stopniowo wprowadzać go i pozwolić skórze przyzwyczaić się do aktywnych składników, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą lub reaktywną skórę. Dr Zeichner mówi, aby myśleć o nakładaniu warstw zamiast miksowania, aby uzyskać maksymalne wyniki, jednocześnie tworząc bufor. „Istnieje różnica między mieszaniem a nakładaniem warstw. Dzięki warstwom zyskujesz korzyści z jednego produktu, a następnie zyskujesz korzyści z drugiego na górze”, wyjaśnia. „Jeżeli miksujesz, to faktycznie rozrzedzasz stężenie każdego ze swoich składników. Gdy zaczniesz dodawać krem ​​nawilżający, stężenie 0,05% może spaść do stężenia 0,025%”.

altreno

Kredyty fotograficzne: Altreno

.Źródło strony

Ostatnie Posty