- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosy7 najpiękniejszych i najbardziej luksusowych fryzur przyjętych przez międzynarodowe gwiazdy w 2021...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

7 najpiękniejszych i najbardziej luksusowych fryzur przyjętych przez międzynarodowe gwiazdy w 2021 roku

Luksusowe i uniesione fryzury w stylu międzynarodowych gwiazd pojawiły się w 2021 roku z wieloma wysokiej klasy i przyciągającymi wzrok modelami, więc wybierz w ich stylu najpiękniejsze luksusowe fryzury uniesione na pół lub całkowicie, aby dodać szczególnego uroku Twojemu następnemu stylowi .

śledź zdjęcia, 7 najpiękniejszych i najbardziej luksusowych fryzur przyjętych przez międzynarodowe gwiazdy w 2021 roku i podziel się swoją opinią, który wygląd najbardziej Ci się podobał.

Updo fryzury z ciasto

1 Mistrzowskie luksusowe fryzury Bob z wysokim kokem inspirowane Taylor Hill

Luksusowe i uniesione fryzury wybierane przez wiele międzynarodowych gwiazd, w szczególności gwiazdę Taylor Hill Z najpiękniejszymi fryzurami uniesionymi wysokim kokem, mokrymi i podciągniętymi ku górze, o wiele bardziej kobiecy, by zapewnić czarujący wygląd. Niezwykły jest jej błyskotliwość w trendach bocznych grzywek ciągniętych za włosy w uderzającym stylu. Z kolei świeciła lily Collins Luksusowe fryzury uniesione ku górze młodzieńczym rozrzuconym kokem, który mieniła się wystającą z przodu złotą sprzączką, z odsłoniętymi kępkami bocznymi i opadającymi po bokach w nowoczesnym stylu.

Updo fryzury z Skrzyp polny

Updo inspirowane Camilą Cabello z mokrymi kucykami

Z kolei wybrała Camila Cabello Najpiękniejsze i najbardziej luksusowe fryzury, podniesione do tyłu, z długimi kępkami opadającymi na plecy, z dużą dozą kobiecości. Upewniłam się więc, że włosy są całkowicie odciągnięte do tyłu mokrymi i geometrycznymi pasmami po bokach, nie zrzucając żadnych kępek na czoło. I najwybitniejszy 2021, blask piękna Elle Fanning najpiękniejszy Luksusowe upięte fryzury w stylu kucyka z kępkami zaciągniętymi całkowicie do góry bez ciągnięcia włosów, wraz z długimi kępkami, które opadają na plecy i są wiązane od połowy nowoczesnym czarnym węzłem.

Fryzury do połowy

Efektowne fryzury updo inspirowane Scarlett Johansson

Pojawił się również wygląd Scarlett Johansson W 2021 najbardziej luksusowe i w pełni uniesione fryzury ze średnim uniesieniem, aby zapewnić czarujący estetyczny wygląd i jasne piękno z zachowaniem naturalnych cech, bez zrzucania kępek po bokach.

.

Ostatnie Posty