- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiało7 rzeczy, które lekarze chcą wiedzieć przed wypróbowaniem Qwo, pierwszego preparatu na...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

7 rzeczy, które lekarze chcą wiedzieć przed wypróbowaniem Qwo, pierwszego preparatu na cellulit do wstrzykiwań


Jeśli twój tyłek ma uparte dołeczki, które chcesz zlikwidować, ale potrzebujesz trochę pomocy, być może słyszałeś o Qwo, pierwszej i jedynej opcji do wstrzykiwania zatwierdzonej przez FDA, która pomaga poprawić umiarkowany do ciężkiego cellulit na pośladkach u kobiet. Zanim umówisz się na zabieg Qwo, musisz wiedzieć o kilku rzeczach.

Powinien być stosowany tylko w przypadku prawdziwego cellulitu

Chociaż kuszące jest poszukiwanie leczenia takiego jak Qwo na wszystko, co przypomina cellulit, eksperci ostrzegają, że należy go stosować tylko w przypadku prawdziwego cellulitu. Derray Beach, Floryda, dermatolog, dr Janet Allenby, mówi, że lekarze muszą rozważyć „czy to prawdziwy cellulit, czy tylko wiotkość skóry, czy połączenie?”

Dermatolog z San Francisco, Amelia Hausauer, MD, wyjaśnia, że ​​„wybór kandydatów ma kluczowe znaczenie. Qwo leczy dołeczki z cellulitu, które czasami można pomylić ze zwiotczeniem skóry, które powoduje depresję lub zmarszczki na powierzchni skóry”. Dodaje, że dokonanie rozróżnienia to najlepszy sposób na zapewnienie pacjentom optymalnych rezultatów.

Możesz sprawdzić w domu, czy jesteś dobrym kandydatem

Chociaż nie zaszkodzi zarezerwować konsultację i zasięgnąć profesjonalnej opinii, czy jesteś dobrym kandydatem do Qwo, dr Hausauer mówi, że możesz sprawdzić się w domu. „Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy jesteś dobrym kandydatem do zabiegu iniekcyjnego, jest podciągnięcie skóry nad wgłębieniem. Jeśli znika, to z powodu luźnej skóry i zmniejszonej produkcji kolagenu. Jeśli pozostanie, to jest to prawdziwy cellulit i doskonały cel dla Qwo.”

Możesz doświadczyć siniaków

Bądź przygotowany na znaczne siniaki po leczeniu, ostrzega dr Allenby, co wymaga cierpliwości ze strony pacjenta. „Jest wiele siniaków po zabiegu. U niektórych pacjentów większość policzka może być pokryta ciemnymi siniakami” – mówi dr Hausauer.

Eksperci twierdzą, że często istnieją sposoby na szybsze zniknięcie siniaków. Dr Hausauer sugeruje rozmowę z lekarzem na temat laserów lub innych terapii, które mogą szybciej usunąć siniak i zapobiec przebarwieniom skóry.

Wymaga przestoju

Davie, dermatolog z FL Marianna Blyumin-Karasik, MD, mówi, że oprócz siniaków, Qwo ma również pewną delikatność. Połączenie tych dwóch często wymaga kilku dni przestoju.

Może nie być najskuteczniejszą metodą leczenia pacjentów z dużą ilością cellulitu

Tak jak Qwo może nie być najlepszą opcją dla osób z małymi falami, może również nie być najlepszym wyborem w bardziej znaczących przypadkach. Rozważenie Qwo różni się w zależności od przypadku, dlatego tak ważne jest omówienie opcji z dostawcą. „Qwo to bardzo skuteczny sposób leczenia mniejszych wgłębień w pośladkach, ale jeśli ktoś jest bardziej zaangażowany w ich ilość lub lokalizację, mogę zdecydować się na użycie urządzenia Reson, aby najpierw je wyleczyć i oczyścić mniejsze obszary za pomocą Qwo” – mówi dr. Allenby.

Wymaga wielu sesji

Nie zakładaj, że wychodzisz z biura z całkowicie gładkim tyłkiem. „Zabieg wymaga wielu sesji, aby uzyskać gładkie pośladki”, mówi dr Hausauer. „Ogólnie zalecamy serię trzech, aby jak najlepiej ukierunkować wszystkie obszary zainteresowania”.

Jest szybki i dobrze tolerowany

Chociaż z Qwo wiąże się trochę siniaków i tkliwości, jest to ogólnie „szybki” i „dobrze tolerowany” zabieg, według dr Blyumin-Karasik, dzięki czemu długo oczekiwany zabieg jest warty twojego czasu.Źródło strony

Ostatnie Posty