- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry7 sposobów na dłuższą żywotność botoksu według najlepszych lekarzy
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

7 sposobów na dłuższą żywotność botoksu według najlepszych lekarzy


Niezależnie od tego, czy jest na twarzy, czy wisi w szafie, inwestycje są warte zachowania. Aby jak najlepiej wykorzystać wstrzykiwane leki redukujące zmarszczki, poprosiliśmy najlepszych lekarzy, jak sprawić, by działały tak długo, jak to możliwe.

Ćwicz bezpieczeństwo przed słońcem.

„Pierwszym winowajcą botoksu i wypełniacza, który nie trwa tak długo, jak powinien, jest palenie i nadmierna ekspozycja na słońce”, mówi nowojorski dermatolog Marina Peredo, MD. „Pacjenci, którzy palą lub przebywają stale na słońcu, mają tendencję do szybszego rozkładania kolagenu, ponieważ mają enzym zwany kolagenazą, a Botox nie działa tak długo”, wyjaśnia lekarz.

„Pacjenci powinni starać się unikać palenia i zawsze nosić filtry przeciwsłoneczne, aby przedłużyć działanie botoksu” – kontynuuje dr Peredo. Chociaż całkowite przebywanie na słońcu może być dla niektórych wykluczone, Kirkland, chirurg plastyczny twarzy Daniel J. Liebertz z Waszyngtonu, mówi, aby zdecydowanie unikać tego w godzinach szczytu UV w ciągu dnia. Obaj lekarze zgadzają się, że stosowanie SPF co najmniej 30 każdego dnia nie podlega negocjacjom.

Stosuj odpowiednią pielęgnację skóry.

„Jeśli zaczynasz ze zdrową skórą, Twój Botox i wypełniacze będą działać dłużej”, twierdzi dr Peredo. W jej zaleceniach z gabinetu lekarskiego znalazły się produkty zawierające retinol, kwas hialuronowy, peptydy i przeciwutleniacze. „Dobra pielęgnacja skóry pomoże również przedłużyć wyniki. Polecam stosowanie produktów promujących kolagen w celu wzmocnienia skóry” – mówi. Te do wypróbowania: SkinBetter Science AlphaRet Krem na noc (125 USD) i SkinMedica HA5 Odmładzający Nawilżacz (120 dolarów).

Bądź konsekwentny w utrzymaniu.

Według dr Peredo, jej pacjenci, u których regularnie przyjmowane są toksyny, rozwiną pamięć mięśniową w leczonych obszarach i „w końcu będą wyglądać nieskazitelnie”. Kolejny kluczowy składnik, aby pokochać wyniki swojego wstrzykiwanego środka redukującego zmarszczki? Zapewnienie, że spotkasz się z profesjonalistą, który rozumie naukę i sztukę zastrzyków. „Odpowiednie dawkowanie toksyny do mięśnia zapewni pełne trzymiesięczne leczenie” – mówi dr Liebertz.

Załaduj cynk.

Nowojorski dermatolog Robert Anolik, MD, mówi, że chociaż nie wykazano tego w wielu lub dużych badaniach, niektórzy twierdzą, że Botox Cosmetic może mieć dłuższe działanie w połączeniu z suplementami cynku. „Przeprowadzono kilka badań, które pokazują, że przyjmowanie cynku może przedłużyć wyniki wstrzyknięć neurotoksyn” – wyjaśnia dr Peredo, zauważając, że jest on czasami znany jako „Botox Booster”. „Ogólny konsensus jest taki, że [taking zinc] nie zrobi różnicy”, mówi dr Anolik, „ale popieram kogoś, kto próbuje to zrobić, jeśli jest to bezpieczne w ramach schematu multiwitaminy. Ostrzegam ludzi, aby nie przyjmowali nadmiernych ilości cynku, ponieważ cokolwiek dobrego dla ciebie może być szkodliwe przy zbyt dużej podaży.”

Rozważ leczenie skojarzone.

Dr Peredo mówi, że z jej doświadczenia wynika, że ​​łączenie neuromodulatorów z różnymi metodami leczenia może przyczynić się do dłuższego działania wypełniaczy i neurotoksyn. Niektóre ulubione dodatkowe zabiegi dr Peredo: Clear + Brilliant dla młodszych pacjentów i Secret RF (mikronakłuwanie z częstotliwością radiową) dla bardziej dojrzałej skóry.

„W przypadku górnej części twarzy, takiej jak czoło, lubię używać kombinacji botoksu i wypełniacza”, mówi, wyjaśniając, że wypełniacz pomoże rozluźnić mięśnie, a także przedłuży działanie neurotoksyny. „W przypadku dolnej części twarzy, takiej jak szyja i okolice oczu, lubię stosować zabieg Firmatherapy, który jest połączeniem Ulterapii, wypełniaczy i neurotoksyn, dzięki czemu Botox działa dłużej” – mówi dr Peredo.

Jak zawsze, rozmowa z certyfikowanym dermatologiem, chirurgiem plastycznym lub chirurgiem plastycznym twarzy pomoże ustalić najlepszy dla Ciebie sposób postępowania.

Śpij ostrożnie.

Podczas gdy potrzeba spania w pozycji pionowej jest mitem po botoksie, spanie na plecach już nie. Dr Peredo zaleca również używanie jedwabnej poszewki na poduszkę, która, jak twierdzi, pomoże zminimalizować zmarszczki i zmarszczki na twarzy i szyi. Nasz cel: Jedwabna poszewka SHHH (85 USD), które zapinane są na suwaki, które zapobiegają zbijaniu się miękkiej tkaniny dla niemowląt.

Wyluzuj.

Dr Peredo twierdzi, że wraz z dobrze zbilansowaną dietą brak stresu i pełne osiem godzin snu każdej nocy pomogą utrzymać niski poziom kortyzolu. „Nadmiar kortyzolu może powodować kaskadę zapalną i rozpad kolagenu, wypełniaczy i botoksu”. *Wskaż listę odtwarzania na temat samoopieki.*

.Źródło strony

Ostatnie Posty