- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiałoCelulit8 Dermatolodzy samoopalacze przysięgam By
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

8 Dermatolodzy samoopalacze przysięgam By


Wszyscy chcemy wspaniałego, brązowego, muśniętego słońcem blasku, który uzyskasz po całym dniu spędzonym na plaży. Jednak do tej pory wszyscy wiemy, że leżenie na słońcu bez SPF jest niebezpieczne i nawet najlepsza opalenizna nie jest warta ryzyka. Na szczęście istnieje coś, co nazywa się samoopalaczem, które może pomóc w uzyskaniu pożądanego blasku.

Używanie niewłaściwego samoopalacza może prowadzić do różnego rodzaju problemów, od pomarańczowej skóry po wydawanie mnóstwa pieniędzy na produkt, który nie działa. Melville, dermatolog z Nowego Jorku, Kally Papantoniou, MD, mówi, że to, co jest wspaniałe w dobrych produktach do samoopalacza, to to, że pozwalają „uzyskać blask brązu bez konieczności używania ciemniejszych odcieni makijażu i oczywiście trzymać się z dala od słońca”. Zebraliśmy kilka zatwierdzonych przez dermatologów samoopalaczy, które nie pokierują Cię w niewłaściwy sposób.

1
/
8

Coco and Eve Sunny Honey Bali Brązująca Pianka (35 USD)

Dermatolog z Nowego Jorku Marina Peredo, MD, mówi, że ta pianka brązująca jest łatwa w aplikacji i zapewnia wspaniały kolor, który nie jest zbyt pomarańczowy. Ten samoopalacz robi to wszystko. Działa antycellulitowo i przeciwstarzeniowo, a także pomaga nawilżyć i ujędrnić skórę.

2
/
8

TanTowel chusteczki do opalania twarzy (30 dolarów)

Oprócz doskonałej opalenizny, ten wybór od Dr. Papantoniou zawiera składniki, które są doskonałe dla Twojej skóry. „Towelettes mają aloes, właściwości przeciwstarzeniowe i zwiększają nawilżenie skóry (dzięki substancji utrzymującej wilgoć, witaminie B5)”, mówi dr Papantoniou.

3
/
8

St. Tropez Samoopalający Ekspresowy Mus Brązujący (44 USD)

Monroe, dermatolog z Los Angeles, Janine Hopkins, MD, sugeruje produkty marki St. Tropez. Mówi, że zawsze są „świetną opcją dla złotego, brązowego wyglądu”.

4
/
8

Samoopalający krem ​​nawilżający Avène (12 USD)

Louisville, KY, dermatolog Tami Buss Cassis, MD, uwielbia samoopalający krem ​​nawilżający Avène. Zauważa jednak, że produkt wymaga nieco nauki. Miesza go z codziennym kremem nawilżającym, aby „powoli budować opaleniznę, gdy pogoda się ociepla”.

5
/
8

Woda do opalania twarzy Bali Body (30 dolarów)

„Woda Bali Body Face Water jest świetna” – mówi dr Peredo. „Wcale nie pachnie samoopalaczem. Nakładasz go na twarz za pomocą płatka lub mieszasz z kremem nawilżającym, aby uzyskać równomierną, stopniową opaleniznę.”

6
/
8

L’Oreal Paris Sublime Bronze samoopalające krople do twarzy (14 USD)

Dr Papantoniou sugeruje wybór produktu, który ma dodatkowe korzyści, takie jak działanie przeciwstarzeniowe lub nawilżające. Ten produkt ma „dodatkowe korzyści, ponieważ nie tylko można go zmieszać z serum lub środkiem nawilżającym w celu zwiększenia nawilżenia, ale także zawiera kwas hialuronowy i jest bezzapachowy” – mówi dr Papantoniou.

7
/
8

FakeBake Airbrush Natychmiastowa samoopalacz (20 USD)

„FakeBake jest zawsze popularnym wyborem moich pacjentów, którzy chcą wyglądać, jakby właśnie wrócili z Bahamów lub innych tropikalnych lokalizacji”, mówi dr Hopkins. Marka ma wiele formuł do wyboru, m.in. spray, mus i balsam.

8
/
8

Jergens Natural Glow Krem Nawilżający do Skóry Mokrej Średni/Opalenizna (10 USD)

Jak sama nazwa wskazuje, produkt nakładaj zaraz po prysznicu na wilgotną skórę. „Nawilża skórę, nie plami ubrań i równomiernie się rozprowadza, ponieważ skóra jest mokra” – mówi dr Peredo.Źródło strony

Ostatnie Posty