- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry8 produktów do pokonania guzków i wrastających włosków
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

8 produktów do pokonania guzków i wrastających włosków


Wrastające włoski, guzki po brzytwie i suchość mogą utrudniać jedwabiście gładką skórę. Nakładanie warstw na te produkty zapobiegające powstawaniu wstrząsów, oparzeń i wrastaniu może mieć ogromne znaczenie.

1
/
8

Złuszczający Peeling Złuszczający Kopar (39 USD)

Kluczem do zapobiegania wrastaniu i guzkom jest nie tylko to, czego używasz po pozbyciu się włosów, ale także to, czym je wcześniej przygotowujesz. Ten delikatny peeling złuszczający jest wypełniony brązowym cukrem, olejem kokosowym i drobnymi łupinami orzecha kokosowego, aby usunąć martwy naskórek z powierzchni, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo zatkania mieszków włosowych.

2
/
8

Tonik do wrastania włosów na wysoki wałek (26 USD)

Zastosuj ten środek zapobiegający wrastaniu włosów po goleniu — zawiera kwas salicylowy i glikolowy, aby usunąć nierówności, a cynk, aby złagodzić stany zapalne — aby pożegnać się z wrastającymi włoskami.

3
/
8

Pierwsza pomoc Beauty Wrastające płatki do włosów z BHA i AHA (26 USD)

Wrośnięte nie biorą urlopu. Idealne do zapakowania do torby podróżnej, te łagodzące uderzenia typu „swipe-and-go” są nasączone delikatną mieszanką kwasów i oczaru wirginijskiego, aby usunąć podrażnienia pod powierzchnią i zachować gładkość skóry.

4
/
8

Malin + Goetz Ingrown krem ​​do włosów (34 USD)

Martwe komórki skóry mogą powodować uwięzienie włosów pod skórą. Używanie produktu z kwasem glikolowym, takiego jak ten, jest kluczem do pozostania bez wstrząsów. Ponadto lekki balsam zawiera alantoinę i rumianek, które łagodzą wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia.

5
/
8

Krem do golenia futra (28 USD)

Jednym ze sposobów ograniczenia występowania wrastających włosków, poparzeń po goleniu i guzków, zwłaszcza spowodowanych goleniem, jest stosowanie odpowiedniego rodzaju produktu, który przede wszystkim im zapobiega. Ten nawilżający krem ​​do golenia zawiera korzystne dla Twojej skóry składniki, takie jak aloes i oliwa z oliwek, które utrzymują nawilżenie, chronią przed uszkodzeniami i utrzymują zdrową ścieżkę włosów.

6
/
8

PCA Skin CliniClini (52 USD)

Zaliczając hydrokortyzon jako kluczowy składnik minimalizujący podrażnienia i uspokajający skórę po depilacji woskiem i goleniu, ten uniwersalny krem ​​działa również cuda w łagodzeniu wszelkiego rodzaju swędzenia lub zapalenia skóry.

7
/
8

Reneée Rouleau rozwiązanie przeciw uderzeniom (49,50 USD)

Bolesne guzki i wrastające włosy (i pryszcze!) nie mają szans w walce z tym niszczącym skaz. Naładowany kwasem mlekowym i cytrynowym ten lekki środek do leczenia miejscowego może być stosowany wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, aby usunąć problematyczne obszary i zapobiec przyszłym zatorom.

8
/
8

Tula Zaawansowany Nawilżający Krem Nawilżający do Ciała (38 USD)

Po goleniu unikaj nakładania kremu nawilżającego, który jeszcze bardziej zatka mieszki włosowe. Ta uniwersalna opcja obejmuje wzmacnianie ceramidów, równoważenie probiotyków, nawilżanie kwasu hialuronowego i rozjaśnianie witaminy C, aby wyrównać nierówny koloryt.Źródło strony

Ostatnie Posty