- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellness8 produktów kosmetycznych, których artystka, Paula Crown, nigdy nie jest pozbawiona
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

8 produktów kosmetycznych, których artystka, Paula Crown, nigdy nie jest pozbawiona


Jest krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym, a także narciarze z nieskazitelną cerą (i stylem) zafascynowani filtrem przeciwsłonecznym. Paula Crown, artystka i aktywistka z Aspen – jej rodzina jest właścicielem The Little Nell, ale w tym sezonie wywołała wiele szumu wokół swojej kolekcji kapsułek AspenX x Prada – pasuje do obu frontów, a nawet więcej. Oto, co uważa za pielęgnację skóry „świętego Graala”, jej wyjątkowe podejście do porażki i jak inspiruje ją natura.

Karnet

„Aspen ma suchy klimat, więc moje narzędzia kosmetyczne obejmują: Supergoop! Podświetlany filtr SPF 40 zapewnia świetlistą ochronę przeciwsłoneczną; Balsam oczyszczający Augustinus Bader jest jedwabista i zmysłowa; Krem nawilżający Embryolisse to fantastyczna baza pod makijaż; Byredo Woda perfumowana La Tulipe jest codziennym podnoszeniem nastroju; La Prairie ma połączenie podkładu i korektora z SPF 15, które upraszczają moje przygotowanie upiększające; Tusz do rzęs Grande Cosmetics to podstawa wzmacniająca rzęsy; i na usta, Noir balsam do ust Pat McGrath Labs— czarne matowe etui to rzeźba. To najszykowniejszy i najbardziej elegancki dodatek kosmetyczny w historii”.

Kreatywna wizja

„Jako artysta nieustannie myślę o tworzeniu i wprowadzaniu innowacji do nowych prac. Malarstwo jest tym, co mnie skupia i ugruntowuje. To mój kamień węgielny. Tak często jest to punkt wyjścia do innych projektów. Jak idee artystyczne mogą żyć poza płótnem? Wierzę, że sztuka i kreatywność muszą być wszędzie w naszym życiu. To poprawia życie”.

Sprawy koncepcyjne

„AspenX jest inspirowany naturalnym pięknem Aspen i 75-letnim doświadczeniem w narciarstwie i rekreacji na świeżym powietrzu. Zapewnia gościom szyte na miarę pięciogwiazdkowe wrażenia, a także profesjonalnie polecaną odzież sportową i akcesoria sportowe. W tym roku AspenX x Prada opracowała inauguracyjną linię sportowej odzieży narciarskiej, która jest luksusowa, wodoodporna i zawiera moje prace graficzne. Noszący staje się pięknym dziełem sztuki na stoku. Jest to limitowana edycja, ale bądźcie czujni na więcej boskiej współpracy w rozwoju”.

Natura wzywa

„Każdy jest wzmocniony przez przebywanie na łonie natury. Lubię mówić, że Aspen jest „sensowna” w swoim pięknie, świetle i dzikiej przyrodzie. Połącz się z otoczeniem i wykorzystaj swoje wewnętrzne piękno — bez względu na to, czy jesteś narciarzem, czy wędrowcem, po prostu bądź na zewnątrz i częścią tego wszystkiego. Ochrona przeciwsłoneczna, odzież przeciwsłoneczna i soczewki są niezbędne, aby chronić Cię przed intensywnym słońcem. I nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj”.

Kobieta, Nieprzerwana

„Odprężam się poprzez praktykę medytacyjną i odnajduję swój przepływ. Nasza uwaga jest tak zajęta technologią. Wykonywanie nieprzerwanej, głębokiej pracy to uzdrowienie. Bycie naprawdę obecnym dodaje energii, niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy z innymi.”

Wehikuł czasu

„Gdybym mógł udzielić rady mojemu młodszemu ja… porażka to dane. Przekształć „porażkę” w wiedzę. Wiele sukcesów wynika z wielu porażek. Szukaj ludzi, którzy wzmacniają twoje oburzające pomysły i aspiracje. Bądź mniej straszny. Wyobrażam sobie moje „obecne ja” trzymające rękę „młodszego ja” i szepczące: „Tak, tak, to będzie dobre”.Źródło strony

Ostatnie Posty