- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaCiało8 rozwiązań dla Perkier, młodszych piersi
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

8 rozwiązań dla Perkier, młodszych piersi


Wszystkie kształty i rozmiary biustów są piękne, ale jeśli będziemy szczerzy wobec siebie, im młodszy wygląd i bardziej sprężysty, tym lepiej jeśli chodzi o nasz własny. Niezależnie od tego, czy zawsze byłeś po bardziej płaskiej stronie, czy twoje cycki zaczęły w ostatnich latach obwisać, być może szukasz sposobów, aby podnieść dziewczyny i zrobić z nich kilka lat. Rozmawialiśmy z ekspertami o sposobach na uzyskanie młodziej wyglądających, bardziej jędrnych piersi od najmniej inwazyjnych, takich jak noszenie biustonosza w odpowiednim rozmiarze, do najbardziej inwazyjnych opcji chirurgicznych, które oferują niesamowite rezultaty.

Powiększenie piersi

Chirurg plastyczny z Fort Myers, dr Ralph R. Garramone z Florydy mówi, że powiększanie piersi za pomocą implantów to „najbardziej niezawodny sposób na zwiększenie rozmiaru i poprawę kształtu”. Jako taki, jest to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej, mówi Houston, Teksas, chirurg plastyczny German Newall, MD. „Ostatecznym celem powiększania piersi jest uwydatnienie naturalnych proporcji pacjentki i stworzenie bardziej symetrycznego, estetycznego profilu piersi” – wyjaśnia dr Newall.

W dzisiejszych czasach powiększanie piersi jest najczęściej wykonywane za pomocą implantów z żelu silikonowego, chociaż implanty z solą fizjologiczną są dobrą alternatywą, jeśli problemem są koszty lub silikon, mówi dr Garramone. „W niektórych przypadkach tłuszcz może zostać przeniesiony do piersi. Daje to bardzo naturalny wynik, ale wymaga liposukcji jednego lub więcej obszarów ciała, aby „zbierać” tłuszcz” – dodaje. Czasami stosuje się hybrydowe powiększanie piersi, które wykorzystuje zarówno implant, jak i transfer tłuszczu. Ta technika jest idealna dla pacjentów z asymetriami, zauważa dr Garramone.

Uniesienie piersi

Według Tucsona, chirurga plastycznego z AZ, dr med. Ramana Mahabira, w 2020 r. podnoszenie piersi jest niezwykle popularne — w samych Stanach Zjednoczonych wykonano ich prawie 90 000. Lifting piersi, znany również jako mastopeksja „to zabieg chirurgiczny, który usuwa nadmiar tkanki i napina skórę w okolicy”, wyjaśnia dr Newall. Zwykle jest to najlepsze rozwiązanie dla osób z obwisłymi piersiami, które chcą „podnieść sutek, zmniejszyć rozmiar otoczki i nadać piersi bardziej jędrny wygląd” – mówi dr Garramone.

Chociaż często wykonuje się ją w połączeniu z powiększaniem piersi dla tych, którzy chcą uzyskać pełniejszy wygląd, można to zrobić samodzielnie. „Ci, które mają nadmierną tkankę piersiową, mogą zdecydować się na zmniejszenie piersi wraz z podniesieniem, aby uzyskać bardziej proporcjonalny wygląd” – mówi dr Newall. „Ponadto rozmiar otoczek może zostać zmniejszony, aby uzyskać bardziej zrównoważony wygląd piersi”.

Częstotliwość radiowa

Dr Mahabir mówi, że najnowszą technologią są urządzenia o częstotliwości radiowej sprzedawane w celu napinania skóry bez operacji lub blizn. „Dzięki przyłożeniu energii cieplnej do głębszej powierzchni skóry i głębszych tkanek dochodzi do lekkiego skurczu lub obkurczenia tkanek” – wyjaśnia dr Mahabir. Mówi, że chociaż ta opcja może działać dla niektórych osób, a mianowicie młodych, zdrowych osób z dobrą elastycznością skóry, wyniki są różne. Dr Mahabir mówi, że nie oferuje tego w swojej praktyce, ponieważ ma tendencję do „zawyżania obietnicy i niedostatecznej realizacji”. Jeśli jednak jesteś młody i masz dość napiętą skórę, warto spróbować.

Ćwicz mięśnie klatki piersiowej

Jeśli chcesz włożyć trochę ciężkiej pracy, aby osiągnąć wyniki, dr Garramone sugeruje trening siłowy, który koncentruje się na klatce piersiowej. Pomoże to wzmocnić mięsień piersiowy znajdujący się pod piersią, który „doda objętości, ale niekoniecznie samej piersi, ale w staniku zauważysz wzrost rozmiaru” – mówi dr Garramone. Niektóre przykłady ćwiczeń wzmacniających klatkę piersiową zalecanych przez dr Garramone obejmują wyciskanie na klatkę piersiową, pompki, rozporki na klatkę piersiową i deski.

Kremy napinające ciało

Dr Mahabir mówi, że kremy napinające ciało, jak Rewizja Skincare Bodyfirm (260 USD), działają, ale „efekt jest przejściowy”. Mówi, że dopóki pacjenci zrozumieją, że wyniki będą trwały tylko tak długo, jak będą pilnie używać kremu, jest to rozsądne narzędzie do rozważenia.

Biustonosze push-up, wkładki i tasiemki

Twoje ja w gimnazjum prawdopodobnie wiele zawdzięcza stanikom push up, a dobrą wiadomością jest to, że wciąż mogą to zrobić. „Tak, biustonosze push-up działają, o czym świadczy ogromny sukces Victoria’s Secret” – mówi dr Mahabir. Oczywiście efekt znika w momencie zdejmowania stanika.

„Biustonosz push-up zapewni iluzję większej objętości i podkreśli dekolt, co można podkreślić odpowiednim doborem odzieży” – mówi dr Garramone. „Wkładka do biustonosza nada wyglądowi dodatkowej objętości, a także uwydatni Twój dekolt. Niektóre kobiety, zwłaszcza celebrytki, użyją taśmy, aby osiągnąć ten sam efekt.

Noszenie odpowiedniego rozmiaru biustonosza

Możesz nawet nie potrzebować pomocy biustonosza push-up – możesz być taki, który znajduje się daleko od swoich najlepszych piersi. „Najprostszą rzeczą jest upewnienie się, że nosisz biustonosz w odpowiednim rozmiarze. Badania wykazały, że nawet 80% kobiet nosi biustonosz w niewłaściwym rozmiarze” – mówi dr Garramone. „Zmierz się i załóż. Dobrze dopasowany biustonosz w odpowiednim rozmiarze zapewni Ci największe wsparcie i sprawi, że Twoje piersi będą wyglądać jak najlepiej.”Źródło strony

Ostatnie Posty