- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarz8 świecących produktów do ciała dla wspaniałej skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

8 świecących produktów do ciała dla wspaniałej skóry


Samoopalacze, bronzery i makijaże do ciała są dostępne już od jakiegoś czasu, ale ta nowa kolekcja skutecznej, aktywnej pielęgnacji skóry ciała wydobywa to, co najlepsze.

1
/
8

Korektor cery

Dokręć od szyi w dół za pomocą Balsam do ciała Versed Firm Ground Retinol (18 USD), który łączy kapsułkowany retinol, bakuchiol i skwalan.

2
/
8

Rozjaśniacz do ciała

Rozszerz praktykę złuszczania na szyję i dłonie za pomocą środka redukującego przebarwienia Aloisia Beauty GLOW Złuszczający Peeling Delikatny (60 dolarów).

3
/
8

Definiujący wiek

Używamy pielęgnacji skóry dłoni jako anti-age, ale ostatnio Touchland’s Glow Mist Odmładzający środek dezynfekujący do rąk (16 USD) wypełnił tę rolę.

4
/
8

Rozświetlacz skóry

Zastosować Farmacy Honeymoon Glow Body (40 USD) przed balsamem i obserwuj, jak twoja skóra właściwa zmienia się z matowej w jasną w ciągu kilku sekund.

5
/
8

Sprawny operator

Po części mgiełka, po części olej-serum, Dr. Tree Dear Loose Skin Body Serum Mgiełka (49 USD) rozjaśnia, ujędrnia i nawilża dzięki Volufiline i mieszance peptydów.

6
/
8

polski perfekcjonista

KP, szorstka skóra i pogromca wrastających włosów, Soft Services Microcrystal Exfoliant Buffing Bar (28 USD) działa jak magiczna gumka do wyboistej, nierównej tekstury.

7
/
8

Smoczek uspokajający

Idealna harmonia składników aktywnych i witamin w postaci masła, Josie Maran Intensywnie odbudowujące masło do ciała (46 USD) łagodzi podrażnienia i suchość, uwalniając gładką skórę.

8
/
8

Gumka do wbijania

Nierówności i faktura nie mają żadnych szans Ściągawka Oui The People (38 USD), który jest pełen silnych alfa- i betahydroksykwasów, które uzupełniają i naprawiają barierę skórną.

.Źródło strony

Ostatnie Posty