- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry9 produktów, które chirurdzy plastyczni polecają po liftingu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

9 produktów, które chirurdzy plastyczni polecają po liftingu


Po liftingu chcesz zrobić wszystko, aby utrzymać doskonałe rezultaty zabiegu. Podczas rekonwalescencji będziesz musiał również zająć się ranami pozostawionymi po operacji. Po spędzeniu niezłego grosza i zainwestowaniu czasu w lifting, będziesz chciał używać najskuteczniejszych, zatwierdzonych przez lekarzy produktów na rynku podczas rekonwalescencji. Gdy chirurg wyda zgodę na wznowienie rutynowej pielęgnacji skóry — przestrzeganie jego instrukcji pooperacyjnych jest niezbędne — rozważ te produkty, które najlepsi chirurdzy polecają swoim pacjentom po liftingu twarzy.

1
/
9

ZO Skin Health Radykalna naprawa na noc (170 USD)

La Jolla, CA Chirurg plastyczny Joseph Grzeskiewicz, MD jest wielkim fanem produktów ZO Skin Health, „ponieważ wszystkie są oparte na solidnej nauce i naprawdę działają”. Wyjaśnia, że ​​ten Radical Night Repair daje podobne rezultaty jak kwas retinowy (Retin-A), ale jest nieco mniej drażniący.

„Retinoidy pomagają poprawić wzrost i obrót komórek naskórka, zagęszczają skórę właściwą i stymulują zwiększony przepływ krwi w skórze”, co czyni je niezbędnymi zarówno po liftingu, jak i w ogólnej pielęgnacji skóry” – mówi dr Grzeskiewicz.

2
/
9

Regenerujący nektar do skóry Alastin (195 dolarów)

Produkty Alastin są podstawą Campbella, chirurga plastycznego z Kalifornii, Kamakshi R. Zeidler, MD, który rekomenduje aktualne po liftingu. Środki miejscowe „zawierają Trihex, który jest mieszanką aktywnych peptydów i innych składników, które usuwają uszkodzoną elastynę i kolagen oraz wspierają zdolność skóry do produkcji nowej zdrowej elastyny ​​i kolagenu” – wyjaśnia.

Dr Zeidler zaleca stosowanie Nektaru Skóry dwa razy w tygodniu przed i po liftingu. Redukuje zaczerwienienia, uspokaja skórę i pomaga zminimalizować przebarwienia.

3
/
9

Odżywka na noc Iridesse (130 dolarów)

„Uwielbiam Iridesse i używam go jako protokołu przed i po leczeniu w mojej praktyce jako rutyna”, powiedział Richmond, chirurg plastyczny VA Ruth Hillelson, MD. „Nie można przecenić znaczenia czynnika Genesis w stymulacji czynników wzrostu”.

Jeśli masz suchą skórę, dr Hillelson zaleca stosowanie odżywki na noc Iridesse dwa razy dziennie przez dwa tygodnie przed zabiegiem, a następnie przez różne okresy po zabiegu.

4
/
9

ZO Skin Health Growth Factor Serum (148 USD)

Dr Grzeskiewicz mówi, że jest to jeden z jego „osobistych faworytów” w linii ZO Skin Health. „Jest nie tylko bardzo skuteczny, ale tak przyjemny w użyciu, że świetnie się czuje i pachnie” – mówi dr Grzeskiewicz.

Chirurg wyjaśnia, że ​​zawarte w serum czynniki wzrostu pomagają stymulować wzrost komórek skóry i naczyń krwionośnych, pobudzają tworzenie kolagenu i elastyny ​​oraz poprawiają związki zatrzymujące wilgoć w skórze właściwej.

5
/
9

Alastin Skincare Balsam Regenerujący Łagodzący + Ochronny (40 zł)

Jeśli wykonujesz zabieg laserowy w połączeniu z liftingiem twarzy, dr Zeidler zaleca ten balsam, który pomoże nawilżyć i utworzyć barierę podczas gojenia się skóry. Radzi zakładać to co dwie godziny nad Skin Nectar.

6
/
9

Blask Dnia Iridesse (130 dolarów)

Hillelson mówi, że rozpoczyna leczenie pacjentów Iridesse Day Brilliance „w ciągu kilku dni leczenia”. Zawiera peptydy nawilżające, antyoksydanty i Genesis Factor.

7
/
9

Sientra BioCorneum (40-100 USD)

Do leczenia widocznych blizn dr Grzeskiewicz poleca żel do stosowania miejscowego na bazie silikonu. Jako bonus zawiera również filtr przeciwsłoneczny, który ogranicza przebarwienia.

8
/
9

Pędzel mineralny ISDINceutics (55 USD)

Dr Hillelson mówi, że jej pacjenci muszą stosować filtry przeciwsłoneczne jako część swojej rutyny. Obecnie Tizo i Isdin to niektóre z jej ulubionych marek. „Polecam sproszkowany ISDIN do częstego ponownego nakładania w ciągu dnia, biorąc pod uwagę sytuację, w której maska ​​jest zdejmowana” – mówi dr Hillelson.

9
/
9

Alastin Regenerujący kompleks do skóry (195 dolarów)

„Przechodzę wszystkich moich pacjentów na ten środek podtrzymujący, który należy stosować codziennie rano i wieczorem, aby kontynuować proces gojenia przez rok lub dłużej po operacji” – mówi dr Zeidler. Dodaje, że sama od lat używa tego produktu na co dzień. „Pomaga nawilżyć i zredukować drobne zmarszczki oraz ujędrnić skórę”.Źródło strony

Ostatnie Posty