- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóry9 pytań, które zawsze należy zadać na corocznej wizycie u dermatologa
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

9 pytań, które zawsze należy zadać na corocznej wizycie u dermatologa


Pomiędzy sprawdzaniem oznak raka skóry, monitorowaniem nieprawidłowości i przepisywaniem produktów, które wprowadzają zdrowszą skórę, coroczna wizyta u dermatologa jest niezbędna. Aby upewnić się, że omówisz wszystko, co chcesz podczas wizyty, Eagan, dermatolog z MN Charles Crutchfield III, MD sugeruje zapisywanie pytań i zabieranie ich ze sobą.

I odwrotnie, równie ważne jest, aby być przygotowanym na odpowiedzi na pytania lekarza dotyczące przeszłej historii medycznej, historii dermatologicznej, historii rodziny i obecnych leków, mówi Bloomfield Hills, dermatolog z MI Linda C. Honet, MD. Dodaje, że bardzo ważne jest, aby być całkowicie szczerym, odpowiadając na wszelkie pytania zadawane przez dermatologa.

„Nie ma powodu, aby ukrywać lub rozciągać prawdę”, mówi dr Honet. „Wszystko inne układa się na swoim miejscu, gdy dermatolog bada Twoją skórę – pamiętaj, że Twoja skóra nigdy nie kłamie!” Dermatolog z Fort Lauderdale na Florydzie, dr Matthew Elias, mówi, że powinieneś również powiedzieć swojemu lekarzowi, jakich produktów używasz na skórze. Jego brat, dermatolog z Fort Lauderdale, dr Merrick Elias, mówi, że ujawnienie jakichkolwiek suplementów i witamin w twoim schemacie jest również ważne.

Aby upewnić się, że pokryjesz wszystkie swoje podstawy podczas wizyty, podsumowaliśmy niektóre z najważniejszych pytań, które dermatolodzy powinni zadać.

„Jakie rzeczy określają moje ryzyko raka skóry?”

— Chico, dermatolog z Kalifornii, Kafele Hodari, MD

„Jakie rzeczy mogę zrobić, aby zminimalizować ryzyko zachorowania na raka skóry?”

— dr Hodari

„Jakie są najlepsze praktyki dla optymalnego zdrowia skóry?”

— Dr Crutchfield

„Zapytaj o ABCD zmian pieprzyków, które są znaczące. Asymetria, zmiany granicy i spady, kolor (tj. czarne ciemnobrązowe zmiany i zmiany średnicy).”

— Derray Beach, FL dermatolog dr Janet Allenby

„Co to jest fotostarzenie i jak mogę zmniejszyć lub zminimalizować ryzyko jego wystąpienia?”

— dr Hodari

„Jakie są sugestie dotyczące ochrony przeciwsłonecznej?”

— dr Allenby

„Jaka jest najlepsza rzecz, jaką mogę zrobić, aby mieć lub utrzymać zdrową, promienną skórę?”

— dr Hodari

„Jak często powinienem mieć kompleksowe badanie skóry?”

— Dr Crutchfield

„Jakie są schorzenia/zmiany skórne, które skłoniłyby mnie do skontaktowania się z moim dermatologiem przed następną coroczną wizytą?”

— Dr CrutchfieldŹródło strony

Ostatnie Posty