- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażAdele idzie bez makijażu i oszałamia
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Adele idzie bez makijażu i oszałamia


Adele była w mediach społecznościowych odkąd ukazał się jej ostatni album, a ostatni debiut gwiazdy na YouTube dał nam wgląd w jej porady i triki dotyczące urody.

Podczas sesji glam z guru urody YouTube Nikki de Jager — znaną również jako NikkieTutorials — obie zagłębiają się we wszystko, co jest piękne, podczas gdy wizażystka robi makijaż Adele na połowie jej twarzy. „Naprawdę widzisz moc makijażu, kiedy na pewno robi to z połową mojej twarzy” – mówi Adele w filmie.

Nikki zaczyna od nawilżającego podkładu, zanim przejdzie z resztą bazy, ale Adele przyznaje, że na co dzień woli, aby rzeczy były lekkie. „Brosz i paznokieć i jestem gotowa do wyjścia” – mówi. „Nie mogę zrobić konturówki, żeby uratować mi życie – po prostu stają się coraz większe i większe, jeśli robię to sam. Wyglądam śmiesznie – wyglądam, jakbym była pijana z poprzedniego wieczoru.

To, co może zrobić, to brwi. „Uwielbiam brwi. Ale także, jeśli nie farbuję brwi – tak jak te są farbowane – wyglądam jak Voldemort. Są takie blade i blond. W rzeczywistości nauczyłem się farbować własne brwi podczas pandemii. Chodziłem co tydzień, bo naprawdę jestem sprawiedliwy. Pewnego dnia zrobiłem mnóstwo badań, obejrzałem film na YouTube – zamówiłem wszystkie produkty na Amazon. Teraz robię to sam raz w tygodniu.”

Podczas gdy zazwyczaj polega na swoim makijażystce do oczu, Adele mówi, że uwielbia swój kultowy eyeliner w kształcie skrzydła kota i wyprofilowaną powiekę. Na pytanie, czy mogłaby bez tego żyć, dzień dobry piosenkarz mówi: „Po prostu czuję, że to moja podstawa. Poza tym, bez przechwałek, mam świetne oczy do makijażu. Mam oczy mojej babci. Mam prawdziwy oczodół… Za każdym razem, gdy spotykam wizażystę, naprawdę idą na miasto na moich powiekach.” Jeśli robi to sama, użyje tego samego koloru w fałdzie, co w przypadku konturu policzka.

„Jedną z rzeczy, które wydaje mi się, że mogę ujść na sucho, jest to, że moje włosy są naturalne, są dość falowane i kręcone, więc robię to. Potem po prostu nałożę tę świecącą rzecz od Charlotte Tilbury, ten świecący krem, ale po prostu nakładam go na twarz. Następnie nałożę naprawdę ładny brązowy pasemka na całą twarz i będę wyglądać, jakbym właśnie zszedł z plaży”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty