- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyAktorka Mays Kamer zdradza naturalną mieszankę, sekret jej gęstości włosów… na filmie
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Aktorka Mays Kamer zdradza naturalną mieszankę, sekret jej gęstości włosów… na filmie

Mays Kamer ujawnia tajemnicę gęstości swoich włosów, używając naturalnej, popularnej i odziedziczonej receptury.Iracka artystka Mais Kamer opublikowała na Snapchacie klip wideo, w którym wystąpiła ze swoim koleżanką z Omanu, Buthanyą Al Raisi, która zapytała jej o tajemnicy jej gęstych włosów i ich zdrowym wyglądzie, aby odpowiedzieć Mays Kamer o nazwie i tajemnicy mikstury.

Sekret gęstości włosów panny Kemer

Iracka artystka Mais Kamer pojawiła się w teledysku w towarzystwie omańskiej aktorki Buthainy Al Raisi, która zapytała ją o sekret jej gęstych włosów, aby odpowiedzieć Mays Kamer, że używa mieszanki jajek i oliwy z oliwek, mieszanki, którą odziedziczyła od swoich przodków i zawsze używa do uzyskania gęstych, mocnych i zdrowych włosów.

Jeśli chodzi o składniki mieszanki, Mais Kemer powiedziała, że ​​zawiera od jednego do 3 jaj, w zależności od długości włosów, i dobrze wymieszaj je z równą ilością oliwy z oliwek, a następnie nałóż na skórę głowy i całe włosy, za pomocą szczotkowania włosów, aby dotrzeć do wszystkich składników do kępek.

Mieszankę pozostawia się na włosach od 30 do 45 minut przed spłukaniem włosów wodą i odpowiednim szamponem, powtarzając raz w tygodniu przez miesiąc.

panna Kemer

Korzyści z mieszanki oliwy z oliwek i jajek na gęstość włosów

Wiadomo, że oliwa z oliwek zawiera wiele pierwiastków, które działają na intensyfikację włosów, np. witaminę A i witaminy b Stymuluje również wzrost komórek włosa, chroni włosy i wzmacnia keratynę.

Jeśli chodzi o jajka, są one bogate w białko, które jest ważnym składnikiem wzmacniającym włosy, zapobiegającym wypadaniu włosów i ich odżywianiu.Ponadto jajka stymulują mieszki włosowe do szybkiego wzrostu i zapewniają odpowiednie nawilżenie włosów.Dlatego też, gdy miesza się oliwę z oliwek z jajkami tworzy cudowną mieszankę wzmacniającą i intensyfikującą włosy.

Załączone zdjęcia pochodzą z konta na Instagramie panny Kemer.

Ostatnie Posty