- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyAktorka Sabreen w New Look, niezwykłej fryzurze, w jej najnowszym występie w...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Aktorka Sabreen w New Look, niezwykłej fryzurze, w jej najnowszym występie w Ramadanie 2022

Egipska gwiazda Sabreen miała uderzający nowy wygląd włosów w swoim ostatnim występie w miesiącu Ramadan w przedstawionym przez media odcinku Sybilli, Basma Wahba.Przez większość jej lat.

Sabrine o nowoczesnym wyglądzie włosów z jej najnowszym wyglądem

Egipska gwiazda Sabreen udostępniła swoim obserwatorom za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zestaw zdjęć swojego wystąpienia w programie „Al-Arafa” z Basmą Wahbą i przykuła uwagę opinii publicznej nowym wyglądem włosów, który przyjęła podczas swojego ostatniego występu w programie „Al-Arafa”. miesiąc Ramadanu.

Sabreen wybrała fryzurę, która łączy w sobie nowoczesny i młodzieńczy wygląd, ponieważ fryzura polegała na uniesieniu przednich kępek i odciąganiu ich w sposób zachodzący na siebie, pozostawiając resztę włosów otuloną szerokimi, falistymi lokami. A to, co podkreślało piękno jej fryzury, to wybór rozświetlającej farby do włosów, która była mieszanką miodu i falującego blondu, koloru, który pasuje do jej skóry i jest uważany za jeden z popularnych kolorów włosów wśród gwiazd.

Wygląd Sabreen z tym wyglądem spotkał się z wielką interakcją od pionierów mediów społecznościowych, którzy flirtowali z jej urodą, biorąc pod uwagę, że wyglądała o wiele lat młodziej niż w jej prawdziwym wieku.

Z drugiej strony media, Basma Wahba, w swoim występie w odcinku „Al-Arafa”, wybrała wyrafinowaną fryzurę opartą na nałożeniu na włosy koku z warkoczem owiniętym jako kołnierzyk z przodu głowy .

Obejrzyj nowy wygląd Sabreen w jej najnowszych stylizacjach i co myślisz o jej inspiracji?

Załączone zdjęcia pochodzą z konta Sabreen na Instagramie.

Ostatnie Posty