- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryAmanda Kloots dzieli się swoją rutyną pielęgnacji skóry
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Amanda Kloots dzieli się swoją rutyną pielęgnacji skóry


Amanda Kloots pozostaje zajęta między byciem współprowadzącą Rozmowa, autorka, oszałamiająca performerka i matka. Przy tak napiętym harmonogramie nie jest niespodzianką, że Kloots czasami zleca jej pielęgnację skóry. Kloots niedawno ją udostępnił idź do rutyny w Ulta Beauty Skin Bar i w domu z Dermalogica, a my jesteśmy całkowicie w to zaangażowani.

„Jako pracująca, zajęta mama, odwiedzanie Ulta Beauty, gdzie mogę zrobić sobie maseczkę w Skin Bar i zrobić zakupy moich ulubionych produktów Dermalogica, pomaga mi w ciągu dnia i mojej skórze promiennej”, mówi Kloots. Kiedy zatrzymuje się u Urody Ulta, zawsze z pewnością skorzysta z 30-minutowego zabiegu nawilżającego.

Już po pół godzinie skóra staje się gładsza i dogłębnie nawilżona. Zabieg wykorzystuje niektóre z naszych ulubionych składników, w tym kwas hialuronowy, oleje z ogórka i ogórecznika oraz z pestek winogron, które zapewniają promienną, zdrowo wyglądającą skórę. Zabieg Nawilżający jest najlepszy dla osób z suchą skórą.

Pielęgnacja skóry Dermalogica firmy Kloots nie kończy się na tym. Ujawnia, że ​​​​jej „ rutyna zawsze obejmuje Serum nawilżające do naczyń (50 USD), Przebudź się Peptydowy żel pod oczy (56 USD) i Dynamiczna regeneracja skóry SPF 50 (77 dolarów).” Ona też kocha Specjalny żel myjący (12 USD) i Dzienny mikrofoliant (16 dolarów).Źródło strony

Ostatnie Posty