- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażAmelia Grey Hamlin właśnie wprowadziła zestaw do ust z Rinna Beauty
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Amelia Grey Hamlin właśnie wprowadziła zestaw do ust z Rinna Beauty


Lisa Rinna z Prawdziwe gospodynie domowe z Beverly Hills wprowadziła córkę do „rodzinnego biznesu” piękna. 20-letnia córka Rinny, modelka Amelia Grey Hamlin, właśnie wypuściła swój własny zestaw w firmie Rinna Beauty.

ten „Zestaw Amelii” należąca do kolekcji ICON Rinna Beauty, zadebiutowała w sam raz na Cyber ​​Monday. Zestaw zawiera konturówkę „Lil Extra” w neutralnym fioletowofioletowym kolorze, pomadkę „Angel’s Kiss” w lekko matowej gumie balonowej oraz błyszczyk „Frost Bite” w błyszczącym matowym srebrnym kolorze. Możesz kupić zestaw za 49 USD. Jednak Rinna Beauty prowadzi wyprzedaż w Cyber ​​​​poniedziałek z 50-procentową zniżką na wszystkie zestawy do ust, w tym to zupełnie nowe wydanie.

„Moja mama jest taka nieustraszona we wszystkim, co robi, i chciałem stworzyć tego ducha w moim zestawie do ust” – powiedział Hamlin w oświadczeniu. Jej zestaw to pierwsza współpraca firmy Rinny z członkiem rodziny. Jednak Rinna wydaje się być skłonna zrobić więcej.

„To firma rodzinna!” Rinna powiedziała w oświadczeniu. „Bardzo się cieszę, że moja córka dołączyła do mnie… Stworzyliśmy linię produktów, które są wegańskie, wolne od parabenów, nietestowane na zwierzętach, które wykorzystują tylko najlepsze materiały i składniki i które sprawiają, że ludzie czują się wyjątkowo. ”Źródło strony

Ostatnie Posty