- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessAnne Hathaway została surową weganką i joginką, aby przygotować się do swojej...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Anne Hathaway została surową weganką i joginką, aby przygotować się do swojej roli „WeCrashed”


Anne Hathaway wcieliła się w Rebekah Neumann, żonę założyciela WeWork Adama Neumanna w nowym programie WeCrashed. Aby wejść w postać, Hathaway przejął niektóre cechy Rebeki, w tym przejście na surową weganę i zostanie joginem.

Podczas jej niedawnego występu na Późne przedstawienieHathaway podzieliła się swoim doświadczeniem w pracy ze znanym aktorem metodycznym Jaredem Leto, który gra Adama. Stephen Colbert zapytał następnie Hathaway, czy parała się jakąkolwiek metodą aktorską. Chociaż powiedziała, że ​​nie gra metodami aktorskimi tak często, odkąd miała dzieci, zrobiła trochę wciągającego przygotowania do roli Rebeki.

„Bardzo popadłem w jogę i naprawdę chcę podziękować mojemu nauczycielowi, który pracował ze mną każdego dnia, przygotowując się do gry Rebekah” – powiedział Hathaway. Dodała, że ​​Rebekah jest również bardzo namiętną weganką, więc podczas kręcenia została surową weganką.

Weganizm na surowo jest bardziej intensywną podgrupą weganizmu, w której żywność musi być spożywana całkowicie na surowo lub podgrzewana w bardzo niskich temperaturach. Hathaway weszła w postać tak głęboko, że chciała się jej trzymać nawet po zatrzymaniu kręcenia. „Myślę: „Myślę, że jestem teraz weganinem”. Mój mąż, jesteśmy razem od 14 lat i zna mnie tak dobrze, że powiedział: „Och, cudownie”. Potem trzy tygodnie później, kiedy powiedziałem: „Potrzebuję burgera”, on powiedział: „OK”.

Hathaway przyznał się do jedzenia mięsa, w tym antylopy, w Austin w Teksasie, niedawno promując program w South by Southwest. Jednak nadal jest zwolenniczką wegańskiego stylu życia. „To wspaniałe i powinniśmy robić wszystko, co w naszej mocy, aby jeść warzywa dla środowiska. Wszyscy wiemy, że mam nadzieję w tym momencie” – powiedział Hathaway.Źródło strony

Ostatnie Posty