- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaWellness i SpaWellnessArchive 81: Dina Shihabi o medytacji, retinolu i sztuce odgarniania zaśnieżonego samochodu
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Archive 81: Dina Shihabi o medytacji, retinolu i sztuce odgarniania zaśnieżonego samochodu


Od tańca w SNL krótkie filmy z Andym Sambergiem w roli Melody Pendras w popularnym filmie Netflixa „nie oglądaj tego w ciemności”. Archiwum 81, Ścieżka kariery urodzonej w Arabii Saudyjskiej Diny Shihabi nie była prosta – i nie miałaby tego w żaden inny sposób. 32-letnia absolwentka NYU niedawno rozmawiała z nami, aby podzielić się stresem związanym z kręceniem serialu (bez spoilerów!) i długą listą starannie dobranych produktów do pielęgnacji skóry w jej obecnej rotacji.

Oglądanie Archiwum 81 to sytuacja stresująca. Czy to przetrwało podczas kręcenia?

„To było zdecydowanie stresujące, ponieważ był też COVID. Zaczęliśmy strzelać, a ja byłem pierwszy; Myślę, że przez pierwszy tydzień byłem w zasadzie sam, z wyjątkiem kilku scen, a potem wszyscy są w maskach i daszkach, a ty nie widzisz wyrazu twarzy. Robisz tę stresującą rzecz i jesteś przygnębiony emocjonalnie. To było intensywne! Pamiętam, że pracowałem codziennie od poniedziałku do piątku, obudziłem się w sobotę rano i pomyślałem „O mój Boże”, muszę się zrelaksować. To był bardzo stresujący pokaz, a godziny były intensywne.

Było też zimno w Pittsburghu, gdzie kręciliśmy, i naprawdę śnieżnie. Nigdy nie zapomnę pierwszego dnia, w którym robiłem zdjęcia, wszedłem o 4 rano i wyszedłem o 20 do mojego samochodu zanurzonego w śniegu i lodzie. Nasz uroczy asystent produkcji Adam musiał w zasadzie wyciąć mój samochód z lodu! To było szalone. To było dużo, ale niekoniecznie wydawało mi się, że kręcę przerażający program. Po prostu czułem się, jakbym kręcił coś, co było emocjonalne. Czułem się bardzo, jakbym kręcił program, w którym Melody potrzebowała swojej mamy i dowiedzieć się, kim ona jest. Czułem, że to wiele głębin i wiele związanych z jakąś traumą i bólem”.

JJ Geigera

Jak oddzielić się od tego pod względem równowagi między życiem zawodowym a prywatnym?

„Jestem wielkim medytującym. Medytuję od siedmiu lat. Bez względu na to, o której mam strzelać, budzę się i robię 20 minut medytacji rano. Podczas przerwy na lunch, która zwykle trwa pół godziny, zawsze najpierw jem lunch, a potem wykorzystuję ten cichy czas na medytację. Bez względu na to, gdzie jestem, to mnie ugruntowuje. Jestem do tego bardzo przywiązany. Staram się priorytetowo traktować sen — nawet jeśli z jakiegoś powodu sen znika za oknem, gdy pracuję. To niemożliwe. Więc interesuję się melatoniną i magnezem, desperacko próbując znaleźć sposób na spanie, ponieważ to robi ogromną różnicę”.

Po raz pierwszy przyjechałeś do Nowego Jorku jako nastolatek. Jak to było, gdy po raz pierwszy wkroczyłeś w zupełnie nowy świat?

„O mój Boże. Kochałem Nowy Jork; Wciąż robię. Miałem na tym punkcie obsesję, kiedy po raz pierwszy się tam przeprowadziłem. Czułem się, jakbym znalazł miejsce, do którego należałem. Czułem się, jakbym mógł być tak wolny ze swoim wyczuciem mody. Pamiętam, że przeszedłem przez fazę noszenia koszul nocnych, marynarek i butów z lat 80-tych. Po prostu czułem się tak wolny, by wyrazić siebie w dowolny sposób, w jaki chciałem w Nowym Jorku, który jest tak wyjątkową nowojorską rzeczą. W Nowym Jorku możesz być kimkolwiek chcesz”.

W swojej karierze wykonałeś już wiele różnych projektów. Czy są jakieś ulubione produkty kosmetyczne lub wskazówki, które zebrałaś po drodze?

„O tak, zawsze używam środka do czyszczenia oleju. Mój ulubiony to od Agenta Nateura. Używam tego często. Zawsze będę oczyszczać podwójnie – najpierw olejkiem do demakijażu po całym dniu pracy, a potem używam innego środka. Naprawdę zainteresowałem się retinolem. To całkowicie zmieniło moją skórę. Myślę, że Touche Éclat od YSL Beauty to najwspanialszy produkt kosmetyczny w historii. Jest nie do pobicia — nic nie może go pobić. Tusz do rzęs Diorshow używam przez całe życie. To moja codzienność. Uwielbiam też używać kwasu hialuronowego Barbara Sturm.”

Czy jest coś, czym możesz się podzielić, czego nie możesz się doczekać, jeśli chodzi o projekt przez resztę roku?

„Zrobiłem miniserial dla Netflix, który ukazał się w listopadzie, zatytułowany Lek przeciwbólowy reżyserowany przez Petera Berga, którym jestem naprawdę podekscytowany. Jest zupełnie inaczej — dotyczy kryzysu opioidowego w rodzinie Sacklerów. Moja postać nie mogłaby bardziej różnić się od Melody. Będzie fajnie, gdy wyjdzie coś zupełnie innego. Jestem tym bardzo podekscytowany”.

.Źródło strony

Ostatnie Posty