- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyAsala Nasri przybiera blond włosy New Look w swoim najnowszym wyglądzie.. Obejrzyj...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Asala Nasri przybiera blond włosy New Look w swoim najnowszym wyglądzie.. Obejrzyj wideo

Asala Nasri zaskoczyła swoich fanów radykalną zmianą, jaką dokonała w wyglądzie swoich włosów, więc porzuciła poprzedni ciemnobrązowy kolor włosów, aby przyjąć blond kolor włosów autorstwa fryzjera Hani Jabera i wyraziła swoje zadowolenie z uzyskanego rezultatu, więc podążaj za szczegóły jej nowego wyglądu.

Asala Nasri New Look blond włosy

Fryzjer Hani Jaber udostępnił klip wideo swoim obserwatorom na swoim koncie na Instagramie, w którym stylizował włosy syryjskiej gwiazdy, Asali Nasri, a po ufarbowaniu ich na blond doprowadził ostatnie poprawki do wyglądu jej włosów.

Asala Nasri pojawiła się w klipie wideo pokazującym jej nowy kolor włosów, wyrażając radość z tego koloru, który uzyskała, ponieważ okazał się lepszy niż jej oczekiwania i uznała, że ​​teraz czuje, że nosi krótką fryzurę po zmianie koloru.

Wraz z nowym kolorem włosów Asala przyjęła nowoczesną fryzurę z bardzo krótkimi włosami z tyłu i grzywką z mokrymi lokami z przodu, co jest odważną i efektowną fryzurą.

A Asala Nasri wcześniej wybrała krótką fryzurę po rozwodzie, a następnie małżeństwie z irackim Faeq Hassanem, gdzie ujawniła, że ​​to on poprosił ją, aby w ten sposób obcięła włosy i zrezygnowała z długich włosów.

Krótkie włosy Asali Nasri wyglądały jakiś czas temu

W więcej niż jednym poprzednim spojrzeniu Asala pojawiła się z wieloma fryzurami dla krótkich włosów, w tym z włosami ściągniętymi do tyłu z grzywką lub krótkimi włosami z bocznymi grzywkami opadającymi z jednej strony, i przyjęła kolory, które wahały się między odcieniami brązu i miodu.

Obejrzyj film New Look, włosy Asali Nasri są blond, a co myślisz o jej wyglądzie?

.

Ostatnie Posty