- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyAsala Nasri z szokującymi włosami wygląda w klipie „Sultan Al Mahaba” .....
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Asala Nasri z szokującymi włosami wygląda w klipie „Sultan Al Mahaba” .. zdjęcia i wideo

Asala Nasri zaszokowała publiczność swoim odważnym wyglądem włosów w swoim najnowszym teledysku do piosenki „Sultan Al Mohabah”, i po raz pierwszy pojawiła się w niezwykłych kolorach włosów, takich jak różowy i jasnoniebieski, podczas gdy niektórzy porównywali ją do jej różowych włosów patrzeć z wieloma międzynarodowymi gwiazdami, takimi jak Doaliba i Katy Perry, które wcześniej przyjęły ten kolor, podczas gdy marokańska gwiazda Samira Said nosiła róż w swojej ostatniej sesji zdjęciowej, aby promować jedną z jej nowych piosenek.

Asala Nasri z szokującymi i odważnymi kolorami włosów

Syryjska artystka Asala Nasri po raz pierwszy w swojej karierze artystycznej i lirycznej pojawiła się w teledysku do utworu „Sultan Al Mahaba”, który wydała na swoim kanale YouTube w reżyserii Nihala Nabila, w inny i odważny sposób. , w odnowionym kroku, zwłaszcza po ślubie, gdzie dokonała niezwykłych zmian w swoim wyglądzie estetycznym.

Zdania na temat wyglądu Asali Nasri były podzielone, niektórzy z radością przyjęli tę zmianę w jej ostatnich klipach, zwłaszcza, że ​​jest artystką i ma prawo zmieniać się w każdym okresie, a niektórzy oskarżali ją o naśladowanie gwiazd, które wcześniej pojawiały się z podobnymi włosami kolory, podczas gdy inni uważali, że te kolory włosów nie są godne wieku Asali Nasri.

Asala z niebieskimi włosami

Asala Nasri z krótkimi włosami

W teledysku Asala Nasri również nie porzuciła wyglądu swoich krótkich włosów, które przybrała od czasu małżeństwa z irackim Faeq Hassanem, i pojawiła się ze swoimi naturalnymi, krótkimi włosami w młodzieńczym stylu.

Asala Nasri z krótkimi włosami

Oglądaj filmy i zdjęcia urody Asali Nasri w jej najnowszych filmach i co o niej myślisz?

Zdjęcia Asali Nasri z jej konta na Instagramie oraz z jej klipu „Sultan Al Mahaba”.

.

Ostatnie Posty