- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzOchrona skóryAshley Park miała dziś wieczorem krem ​​Baby Cream jako bazę — i...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Ashley Park miała dziś wieczorem krem ​​Baby Cream jako bazę — i dlatego jej wizażystka twierdzi, że to działa


„Glow” był celem Emily w Paryżu Ashley Park na dzisiejszej gali MET i jej wizażystka Tonya Brewer zastosowali bardzo wyjątkowe podejście, aby osiągnąć efekt nawilżenia od stóp do głów.

„Przygotowałem ciało Ashley za pomocą Evereden Złote Serum do Ciała by nadać jej ramionom, nogom i dekoltowi najdoskonalszy blask” – Brewer dzieli się nowym produktem do ciała, który zostanie wydany 9 maja. „To serum szybko się wchłania, aby zatrzymać nawilżenie i zapewnić promienną, gładką skórę. Lubię masować skórę lekkimi, okrężnymi ruchami, aby zwiększyć krążenie krwi, aby uzyskać jeszcze bardziej zauważalny blask.”

Aby przygotować twarz Ashley do makijażu, Brewer wybrał nietypowy produkt — wybrał krem ​​do twarzy dla dzieci, który ma udowodnione klinicznie, że zapewnia 72-godzinne ciągłe nawilżenie. „Użyłem trzech pompek Odżywczy krem ​​do twarzy dla niemowląt Evereden. Delikatnie masowałem jej skórę, zaczynając od środka jej twarzy i wychodząc. Uwielbiam ten krem, jest głęboko nawilżający i ma formułę odżywczą i łagodzącą delikatną skórę twarzy.”

Na etapie końcowym zastosował Brewer Evereden Balsam do ust dla niemowląt do ust Ashley, aby „utrzymać ich nawilżenie i ułatwić płynną aplikację ust”.Źródło strony

Ostatnie Posty