- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaPoradnikiWłosyAtrakcyjne fryzury na Ramadan Iftar 2022 inspirowane saudyjskimi gwiazdami
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Atrakcyjne fryzury na Ramadan Iftar 2022 inspirowane saudyjskimi gwiazdami

Atrakcyjne fryzury na Ramadan 2022, inspirowane saudyjskimi gwiazdami, sprawią, że Twój wybór będzie wyjątkowy, aby zabłysnąć w Ramadanie 2022, jak gwiazdy saudyjskie. Te fryzury obejmują proste włosy, uniesione i do połowy upięte, więc oto urocze fryzury na Ramadan 2022, inspirowane saudyjskimi gwiazdami.

Atrakcyjne fryzury na Ramadan 2022 inspirowane saudyjskimi gwiazdami

  • Fryzura Reem Abdullah
  • Fryzura Alanoud Yadir
  • Fryzura Fatimy Al-Banawi

Fryzura Reem Abdullah

Fryzura Reem Abdullah

Urocze fryzury Fryzura Reem Abdullah obejmuje nakładanie falistej fali o szerokich falach za pomocą prostownicy. Reem Abdullah wyróżniała się urodą, jakością i czarnym kolorem jej włosów, co nadaje jej atrakcyjny orientalny wygląd, więc przeciągnij część przednich włosów do tyłu i zabezpiecz specjalnymi spinkami, aby ta fryzura pozostała lekka i masz fryzura do połowy. Następnie pozwól kępkom włosów opaść na twarz, aby podkreślić kobiecy wygląd. Wypróbuj tę fryzurę na wesele Ramadanu w stylu saudyjskim, Reem Abdullah, i zabłyśnij eleganckimi i uroczymi włosami.

Fryzura Alanouda Badra

Fryzura Alanoud Yadir

Urocze fryzury obejmują fryzurę Al-Anoud Badr to bardzo miękka fryzura, która pasuje do kobiety, która ma długie włosy z długą grzywką. Fryzura polega na pozostawieniu włosów na ramionach z szerokimi naturalnymi falami i długimi pół grzywkami. Ta miękka i urocza fryzura pasuje do okazji Ramadanu i sprawi, że Twój wygląd będzie atrakcyjny i olśniewający.

Fryzura Fatimy Al-Banawi

Fryzura Fatimy Al-Banawi

Urocze fryzury obejmują fryzurę Wspaniała Fatima Al-Banawi na Ramadan 2022. Obejmuje ona nakładanie fryzury z wysokim kokem, poprzez uniesienie włosów do najwyższego punktu głowy i mocowanie opaską do włosów, a następnie splatanie ogona. Po dojściu do końcówek włosów owiń je wokół ciasnej opaski do włosów i umocuj kępki specjalnymi i długimi spinkami do włosów, dzięki czemu uzyskasz fryzurę z wysokim kokem, nie pozostawiając kępek opadających na twarz.

Ostatnie Posty