- 
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Russian
 - 
ru
Slovak
 - 
sk
Spanish
 - 
es
Polish
 - 
pl
Strona głównaTwarzMakijażBatsheva i Miriam Haart o lekcjach piękna, których nauczyli się od swojej...
Atelier Sensation

Podobne Posty

Popularne Kategorie

Batsheva i Miriam Haart o lekcjach piękna, których nauczyli się od swojej mamy i jak zmieniło się ich wyrażanie siebie


Batsheva i Miriam Haart większość życia spędziły w ortodoksyjnej społeczności żydowskiej, a po wyjeździe z matką dostali własny reality show, Moje niekonwencjonalne życie. Jednak w gruncie rzeczy są tylko parą sióstr, lub najlepszymi przyjaciółkami, jak sami siebie nazywają, przechodzącą przez wzloty i upadki związków, college’u i szukając dla siebie miejsca w Nowym Jorku. Od prześwitujących koszul po samotne życie, słyszymy od dziewczyn z Haart o tym, jak im teraz idzie życie i co dalej.

Jak przebiegało przejście od tradycyjnego życia prawosławnego w Monsey do życia w mieście i nowych wolności w odniesieniu do piękna, mody i wyrażania siebie?

Batszewa: „Kiedy mieszkaliśmy w naszej społeczności, piękno było zawsze czymś, co było bezpieczne do uprawiania w szkole ponadgimnazjalnej. W liceum w ogóle nie wolno mi było nosić makijażu. [After that] noszenie makijażu było w porządku, więc wiele osób próbowało wyrazić siebie [with makeup]. Myślę, że nauczyłem się trochę stonować, kiedy zapoznałem się z różnymi rzeczami, ponieważ miałem inne sposoby wyrażania siebie za pomocą mody, tego, co miałem na sobie i kolorów, które miałem na sobie. Myślę, że po prostu mogłem postrzegać makijaż bez makijażu jako piękną rzecz, a kiedy dorastałem, to było jak pełny eyeliner i cień do powiek, a byłem nastolatką i pomyślałem, że to piękne, a potem zostałem przedstawiony innym i zdałem sobie sprawę, że nie trzeba tego wszystkiego, aby wyglądać pięknie”.

Miriam: „Dla mnie to było zupełnie inne, ponieważ w społeczności nigdy nie nosiłam zbyt dużo makijażu. Byłem młody. Chyba najbardziej nosiłam tusz do rzęs. Nigdy nie nosiłam eyelinera ani niczego takiego. Sposób, w jaki zmieniło się dla mnie piękno i moda, jest rodzajem mojej ekspresji. Szczególnie Nowy Jork był dla mnie miejscem, w którym znalazłem te nowe wolności. To tam zjadłem mojego pierwszego cheeseburgera. To tam założyłem swoją pierwszą parę spodni w miejscach publicznych. Więc jest to dla mnie zdecydowanie szczególne miejsce, które reprezentuje wolność i ekspresję. Poza tym w Nowym Jorku jest tak wielu różnych ludzi, więc czuję się tak komfortowo, po prostu wychodząc w prześwitującej koszuli bez stanika. Nie obchodzi mnie to. Cokolwiek chcę zrobić, czuję się dobrze, robiąc to. To zdecydowanie przeciwieństwo mojego życia dorastania i jest po prostu naprawdę miłe.

Uwielbiam oba twoje style – bardzo się różnią. Jak opisalibyście nawzajem swój styl?

M: „Ma bardzo dobry styl. Jest bardzo dobra w znajdowaniu rzeczy, nawet jeśli nie są super drogie, poświęca czas i znajduje naprawdę fajne unikatowe elementy. Naprawdę to szanuję. Właściwie też kradnę jej dużo ubrań, więc to jeden z powodów, dla których to uwielbiam. Powiedziałbym, że jej styl jest bardzo szykowny. Nie wiem, czy to jest prawdziwe słowo, ale myślę, że jest to po prostu kobiece, zabawne, kolorowe i jasne, niektóre dopasowane do sylwetki, inne luźne, w zależności od dzisiejszej mody”.

B: „Myślę, że Miriam chodzi przede wszystkim o wygodę i uwielbia dobry komplet dresowy lub dres, ale ostatnio zaczęła się trochę bardziej ubierać i wygląda na to, że wygląda świetnie. Czuję, że w każdym wieku, w którym jesteś, masz inne wyczucie stylu, więc czuję, że wkraczamy w nową erę wyglądu Miriam”.

Co dalej dla was obojga?

B: „Myślę, że dla mnie to po prostu osobiste życie. Następnie zawodowo, kontynuując rozwój mojej społeczności online i pracując z różnymi markami, aby po prostu trochę bardziej rozpowszechniać moje imię”.

M: „W tym roku kończę szkołę, więc kiedy skończę w Stanford, prawdopodobnie przeniosę się do Nowego Jorku i będę pracować z mamą i rodziną nad Metaverse i innymi fajnymi projektami cyfrowymi, którymi jestem naprawdę zainteresowany w.”

Czy masz jakieś sekrety urody, których nauczyłeś się od swojej mamy?

B: „Moja mama zawsze nosi balsam do ust, aby mieć ładne, miękkie usta. Nikt nigdy nie chce patrzeć na kogoś z spierzchniętymi ustami, a mieszkając w Nowym Jorku, to dzieje się bardzo łatwo, a ona zawsze ma balsam do ust”.

M: „Wykorzystuje te przyciemniane róże, które nakładasz na twarz i wcierasz, więc to nie jest puder i te, które naprawdę lubię, więc zaadoptowałem dla mamy i używam ich cały czas”.

Czy są jakieś ostatnie premiery makijażu, które lubisz?

B: „Charlotte Tilbury właśnie wyszła z nowym podkładem, który naprawdę kocham – nazywa się Piękna skóra (44 USD). Zawsze jej używam Nieskazitelny podkład (44 USD), jest trochę lżejszy, ale nadal ma dobry zasięg”.

M: „Tak naprawdę lubię też Charlotte Tilbury, więc uważam, że ta jest fajna. Moja siostra zapoznała mnie z tą marką.”

Dlaczego zdecydowałeś się na współpracę z Autotraderem? Co Cię wyróżniało w firmie lub partnerstwie?

B: „Partnerstwo polega na znalezieniu odpowiedniego partnera i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że urodziłyśmy się siostrami, ale zdecydowałyśmy się zostać najlepszymi przyjaciółkami. Trudno znaleźć idealną osobę, bez względu na to, czy jest to najlepszy przyjaciel, czy partner. Ale naprawdę pomagają sprawić, że przejście do znalezienia idealnego samochodu, który pasuje do Twojego stylu życia, jest tak płynne i łatwe. To coś, co naprawdę do nas przemówiło, to przesłanie”.

M: „Mają tę listę zwaną Najlepsze nowe samochody na rok 2022. Chcemy kupić nowy samochód, zbliża się koniec naszej umowy najmu, a my mamy samochód zwany samochodem dla dzieci, który wszyscy dzielimy. Na tej liście jest więc kilka samochodów, które wydają się super fajne, więc jesteśmy podekscytowani. Naprawdę interesuje nas Genesis GV70, który znaleźliśmy na tej liście. Myślę więc, że po prostu eliminują stres związany z kupowaniem samochodów dostosowanych do stylu życia różnych ludzi, więc cieszymy się, że możemy być częścią ich marki i dzielić się ich misją”.Źródło strony

Ostatnie Posty